loader

Güzelliklerinden İlham Aldığımız Ünlülerin En Sevdikleri Maskara

Favoriye Ekle

Kirpiklere hacim ve dolgunluk veren “o” maskarayı arayışımızda, güzelliklerinden ilham aldığımız ünlülerin en sevdikleri maskaraya denk geldik. Ünlülerin favorisi olan bu maskarayı merak ettiğine eminiz!

Severek kullandığımız ve bittikçe yenisini aldığımız, adeta bizim ayrılmaz bir parçamız olan bir makyaj malzemesinin, en beğendiğimiz ünlülerin de favorisi olduğunu öğrendiğimizde doğru yolda olduğumuzu anladık. Demek ki yalnız değilmişiz! Hangi maskaradan mı bahsediyoruz? Makyajcom’un en iyi rimeller listesinin değişmez üyesi Lancome Hypnose Drama maskara meğersem bizi kendine hayran bırakan, güzelliklerinden ilham aldığımız ünlülerin de favorisiymiş! Bakalım hangi ünlüler Lancome Hypnose Drama rimeli bizim kadar seviyorlar?

Editörün Notu: Ödüllere doymayan Hypnose maskaranın bu kadar popüler olmasının ve çok satmasının sebebi ise her kirpik tipine uygun olması. Kısa, düz, seyrek, yoğun hiç fark etmeden tüm kirpik tiplerine yoğun hacim veren bu maskara 1500'den fazla kadın tarafından denenmiş. Herkesin Hypnose Drama maskarayı bu kadar sevmesi hiç de şaşırılacak bir durum değil, sen de denediğinde ne demek istediğimizi anlayacaksın!

Penelope Cruz’un Maskarası

Penelope Cruz’un Maskarası

Oyunculuğu ve güzelliği ile bizi her zaman büyülemiş olan İspanyol oyuncu Penelope Cruz’un maskarası Lancome Hypnose Drama’ymış! Tüm kirpiklerine yoğun bir etki veren ve göz alıcı bir hacim veren bu maskara, meğersem onun etkileyici bakışlarının sırrıymış. Siyah bir kalemi hafifçe dağıttıktan sonra kirpiklerine Lancome rimelle verdiği bu hacim gerçekten de büyüleyici!

Lily Collins’in Maskarası

Lily Collins’in Maskarası

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Devasa ve upuzun kirpiklerine hayran olduğumuz oyuncu Lily Collins’in de en sevdiği maskara Lancome Hypnose Drama. Siyah dumanlı göz makyajını çok yakıştırdığımız Lily Collins’in dramatik bakışlarının sırrı, Hypnose Drama’da saklıymış. Ters eyeliner makyajı yaptığında, üst kirpiklerini Hypnose Drama rimel’in yoğun hacim etkisi ile dengelemiş ve bizce kusursuz görünüyor.

Taylor Hill’in Maskarası

Taylor Hill’in Maskarası

Amerikalı model Tayor Hill’i ne zaman podyumda görsek nutkumuz tutuluyor. Son zamanların en başarılı “meleklerinden” olan Taylor Hill, mavi gözlerini ön plana çıkarmak için Lancome Hypnose Drama rimel’i kullanmayı çok seviyormuş. Kirpiklerine verdiği yoğun hacim ile bakışlarına derinlik katan bu maskara, tabii ki onun da favorisi!

Isabella Rossellini’nin Maskarası

Isabella Rossellini’nin Maskarası

Hollywood’un ikonlarından olan İtalyan oyuncu Isabella Rossellini, bizi güzelliğiyle her zaman çok etkilemiştir. Onun gibi bir ikonun maskara seçimi de Lancome Hypnose Drama olunca, biz de ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı anladık! Tüm kirpik tiplerine uygun olan Hypnose Drama maskara bizim olduğu gibi Isabella Rossellini için de olmazsa olmazlardan!

Lupita Nyong’o’nun Maskarası

Lupita Nyong’o’nun Maskarası

Oscarlı oyuncu Lupita Nyong’o, çekici ve iddialı bakışlar elde etmek için Lancome Hypnose Drama rimelin gücünü kullanıyormuş! Güçlü, özgün ve hayran olunası stilini çok beğendiğimiz Lupita’nın özellikle kirpiklerinin dış kısımlarını daha da yoğunlaştırarak elde ettiği bu dramatik etki tartışmasız kusursuz!

Chiara Ferragni’nin Maskarası

Chiara Ferragni’nin Maskarası

Stilinden ilham aldığımız ünlü blogger Chiara Ferragni’nin favori maskarası sence ne? Evet, o da Lancome Hypnose Drama maskaranın fanı! Mavi gözlülere çok yakışan dumanlı göz makyajları tabii ki Chiara’nın da vazgeçilmez stillerinden. Hypnose Drama ile kirpiklerine verdiği yoğun hacimle dumanlı etkiyi ikiye katlıyor ve bize göz makyajı konusunda da ilham olmayı başarıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler