loader

Hangi aydınlatıcı sana göre?

Favoriye Ekle

Uzun zamandır radarımızda olan “strobing” trendi; yaz aylarında çok daha fazla tutku ve merak uyandırmaya başladı bizde. Gerçek şu ki; bronzlaşan tenimize aydınlatıcımızı ve allığımız sürüp evden çıkarak kusursuz bir görünüm yakalamak ve bronz bir tanrıça gibi görünmek mümkün. Hal böyle olunca kendimize uygun aydınlatıcıyı bulmak hiç olmadığı kadar önemli bir konu artık!

Kendin için en doğru aydınlatıcıyı sen de bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

Yaza uygun hafif ışıltılar istiyorsan...

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (29 Haz 2017, 07:50 PDT)

Her zaman acelesi olan, yoğun kızlarımızı şöyle alalım. Likit aydınlatıcılar tam sana göre. Parmakların yardımıyla elmacık kemiklerinin üzerine ve yüzünün diğer yüksek noktalarına uygula ve kolayca dağıt. Nyx Professional Makeup Away We Glow Likit Aydınlatıcıları deneyebilirsin. Bu ürün kremsi fakat bir o kadar da hafif renkleriyle bu yaz bizim de favorimiz!

İddialı yansımalar tam benlik diyorsan...

 

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (1 Haz 2017, 00:33 PDT)

Gösterişli bir strobing makyajı için toz aydınlatıcını kullanabilirsin. Yapman gereken tek şey fan fırçanı hafifçe nemlendirmek ve toz aydınlatıcını elmacık kemiklerinin yüksek noktalarına uygulamak. Nyx Professional Makeup Strobe of Genius Illuminating Palette tam da sana göre. Yedi farklı ton içeren bu toz aydınlatıcı paleti ile istediğin ve hayal ettiğin tüm aydınlık ten makyajlarını elde edebilir, makyajınla bu sezonun yıldızı olabilirsin. 

Doğal yansımaları tercih ediyorsan...

 

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (28 Haz 2017, 06:54 PDT)

Doğal bir ışıltı için ihtiyacın olan, ten rengine uygun toz bir aydınlatıcı! Bunun için Nyx Professional Makeup Duo Chromatic lluminating Powderı deneyebilirsin. Bu toz aydınlatıcının beş farklı renk çeşidi arasından seçimini yaparak, rüya gibi ten makyajları elde etmen an meselesi. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön