loader

Hangi aydınlatıcı sana göre?

Favoriye Ekle

Cilt tonuna ve bitişine göre hangi aydınlatıcı sana göre, açıklıyoruz!

Artık hepimiz kabul ediyoruz ki, aydınlatıcılar makyaj çantalarımızın vazgeçilmez üyelerinden biri. Hatta öyle ki, yaz-kış fark etmeden aydınlatıcı uygulamayı atladığımızı hayal edemiyoruz. Hal böyle olunca kendimize uygun aydınlatıcıyı bulmak hiç olmadığı kadar önemli bir konu artık! Aydınlatıcı deyince de çeşit çok; Toz aydınlatıcılar, likit aydınlatıcılar ve stick aydınlatıcılar devreye girince, seçim yapmakta zorlanabiliyoruz.

Kendin için en doğru aydınlatıcıyı sen de bizimle beraber keşfetmeye ne dersin?

İçten gelen, doğal ışıltılar istiyorsan... 

İçten gelen, doğal ışıltılar istiyorsan...

İçten gelen, sanki cildin kendi ışıltısıymış gibi görünen aydınlatıcıları sevenleri şöyle alalım: Likit aydınlatıcılar tam sana göre! Parmakların yardımıyla elmacık kemiklerinin üzerine ve yüzünün diğer yüksek noktalarına uygula ve kolayca dağıt. L'Oreal Paris Glow Mon Amour Likit Highlighter deneyebilirsin. Bu ürün likit yapıda fakat bir o kadar da ışıltılı renkleriyle bizim de favorimiz! Formülündeki hindistan cevizi yağı kolay uygulama sağlarken, doğal ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Renkli ve canlı bir görünüm için Loreal likit aydınlatıcını makyaj çantana eklemelisin. İhtiyaç anında bir iki damla aydınlatıcıyla saniyeler içinde ışıl ışıl görüneceksin.

İddialı yansımalar tam benlik diyorsan...

İddialı yansımalar tam benlik diyorsan...

Gösterişli bir strobing makyajı için toz aydınlatıcını kullanabilirsin. Yapman gereken tek şey fan fırçanı hafifçe nemlendirmek ve toz aydınlatıcını elmacık kemiklerinin yüksek noktalarına uygulamak. Maybelline Chrome Extreme Metalik Aydınlatıcı Pudra 350 Molten Rose Gold rengi tam da sana göre. Maybelline pudra aydınlatıcı ile istediğin ve hayal ettiğin tüm aydınlık ten makyajlarını elde edebilir, makyajınla bu sezonun yıldızı olabilirsin. Sıcak tonlu metalik yansımalara sahip olan bu aydınlatıcıyı dilersen gözlerini aydınlatmak için de kullanabilirsin.

Işıldamak için doğduysan...born to glow

Doğal bir ışıltı için ihtiyacın olan, ten rengine uygun likit aydınlatıcıları kullanabilirsin. Bunun için NYX Professional Makeup Born to Glow Liquid Illuminator aydınlatıcıyı denemelisin. Makyajına hem ışıltı hem de boyut kazandırmana yardımcı olacak bu aydınlatıcıyı dilersen makyaj bazı olarak da kullanabilirsin. Daha aydınlık bir görünüm için ten makyajından sonra yüzünün öne çıkmasını istediğin bölgelere aydınlatıcını minik damlalar halinde uygula. Parmaklarınla 'pat pat' tampon hareketlerle aydınlatıcını dağıt. Dudaklarını dolgun göstermek için üst dudak ile burun tabanı arasındaki bölgeye aydınlatıcı sürmeyi unutmamalısın.

Kalıcı bir aydınlatıcıya ihtiyacı olanlar...

Kalıcı bir aydınlatıcıya ihtiyacı olanlar

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcılar bugüne kadar denediğimiz en pratik ve kalıcı aydınlatıcıların başında beliyor. Kısa sürede makyaj yapmak ve gün boyu çekici görünmek istiyorsan YSL aydınlatıcı tam sana göre!

Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcının en sevdiğimiz birkaç özelliğinden bahsedelim. Kremden pudraya dönüşen formu, stick uygulaması ve besleyici yağlar içermesi ilk kullanımda dikkatimizi çekenler oldu! Ten ürünlerinin üzerine uygulanabiliyor ve alttaki makyajı bozmadan gün boyu kalıcı etki sağlıyor. Altın, bronz ve pembe tonlarından cilt rengine ve makyajına uygun olan tonu seç ve aydınlanmaya başla. Sim içermeyen metalik yansımalara sahip bir aydınlatıcı arıyorsan YSL aydınlatıcıyı çok seveceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler