loader

Hangi kış modasını, hangi makyajla kombinlemeli?

Favoriye Ekle
Hangi kış modasını, hangi makyajla kombinlemeli?

Aralık demek alışveriş demek. Ve tabii hediyeler ve biraz da indirim, moda ve makyaj... Aralık; bir kıza kendini iyi hissettiren her şeyi içinde bulunduruyor. Aralık; kış mevsiminin en sıcak ayı çünkü içimizi ısıtmayı iyi beceriyor!

Aralık indirimlerinde kendini kaybettiysen, kulübe hoş geldin. Kredi kartını patlatanlar, sizi de şöyle alalım. Kış mevsiminde suni kürkler, işlemeli kot ceket ve pantolonlar ve tabii kadife olan her şey modayı domine etti! Eğer gardırobunu sezonun bu renkli giysilerinden biriyle donattıysan, doğru makyaj uygulamasıyla stilini zirveye taşı! 

null

#Kadife

Bazılarımızın dokunmaya çekindiği kadifeler şimdi her yerde! Podyumlarda, sokak stillerinde, fashionistaların üzerinde! Beni soracak olursan çoktan kurtarıcı bir kadife elbise edindim bile! 

null

Kadife elbiseni kusursuz bir ten, kedi bakışlar, hacimli kirpikler ve koyu dudaklarla kombinleyerek gerçek bir kış kadını gibi görünebilirsin! 

#SuniKürkler

Faux fur akımıyla her birimiz birer tavus kuşuna döndük ve ben bu durumdan hiç şikayetçi değilim! Suni kürkler hem sıcacık tutuyor, hem yumuşacık, hem de çoook havalı değil mi? 

null

Suni kürkünü; günlük kullanımda mat bir ten, yoğun gül tonlarında bir allık ve nude dudaklarla kombinlemeyi dene! Günün en şık kızı olacağını garanti ediyorum.

#İşlemeliKotlar

İşlemeli gömlekleri de bu gruba dahil edebiliriz. Ben patchli bir kıyafet henüz satın alamadım ama yılbaşı alışveriş listemin başını çekiyor!

null

Hangi makyajla kombinleyeceğime ise karar verdim bile! Günlük hafif buğulu bir göz makyajı, biraz bronzer, bolca siyah maskara ve renkli bir dudak balmı!

2017'ye en havalı halinle girmeye hazır mısın? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön