loader

Hangi L'Oréal Paris Fondöten Cildine Uygun?

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris fondötenlerden hangisi sana göre, tek tek anlatıyoruz!

L’Oréal Paris fondötenler, cilde verdikleri kusursuz görünüm sayesinde en sevdiğimiz fondötenler arasında değişmeyen bir yere sahip. Sürekli yenilenen formülleriyle makyaj dünyasında yepyeni teknolojiler sunan bu fondötenler, kusursuz, pürüzsüz ve aynı zamanda doğal ten makyajı için gerçekten de çok etkililer. L’Oréal Paris fondötenleri her zaman bittikçe yeniliyor, indirim dönemlerinde yedekliyoruz. Peki, senin cildine uygun olan Loreal fondöten hangisi biliyor musun? Cildinin ihtiyacına ve elde etmek istediğin görünüme uygun tüm L’Oréal Paris fondötenleri senin için bütün özellikleriyle derledik. Bakalım hangisini seçeceksin?

Taze ve sağlıklı görünüm: L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

Taze ve sağlıklı görünüm: L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

Bitiş: Nemli, canlı

Kapatıcılık: Ortadan yükseğe

Öne çıkan özellik: Transfere dayanıklı

Cildinde taze, sağlıklı ve aynı zamanda kusursuz bir görünüm istiyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’i denemelisin. Ortadan yükseğe bir kapatıcılığı olan bu fondöten, ciltteki kusurları tamamen gizlerken çok doğal ve tazelenmiş bir etki veriyor, cildin nefes almasını sağlıyor.

L’Oréal Paris Fresh Wear Fondöten, hyaluronik kompleks içeren formülüyle cildi nemlendirirken, kalıcı formülü sayesinde gün boyu bozulmuyor, temasa ve bulaşmaya da dayanıklı.

Doğal bitiş ve cilt bakımı etkisi: L’Oréal Paris True Match Fondöten

Doğal bitiş ve cilt bakımı etkisi: L’Oréal Paris True Match Fondöten

Bitiş: Doğal, canlı

Kapatıcılık: Orta

Öne çıkan özellik: Cilt bakımı etkisi

Cildindeki kusurları gizlemek, aynı anda da cildine bakım yapmak istiyorsan, L’Oréal Paris True Match Fondöten tam sana göre demektir. Doğal bitişi, hafif formülü ve cilde bakım yapan formülü ile True Match fondöten, doğal ten makyajlarını sevenler için ideal.

True Match fondöten, formülündeki antioksidanlar, E vitamini ve hyaluronik asit ile cildi nemlendiriyor ve düzenli kullanımda 2 haftada cilt kalitesinin iyileşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca içerisindeki doğal pigmentler ciltle kusursuz bir uyum sağlıyor ve ciltte yokmuş hissi uyandırıyor.

Yüksek kapatıcılık ve mat bitiş: L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Yüksek kapatıcılık ve mat bitiş: L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Bitiş: Sağlıklı mat

Kapatıcılık: Yüksek

Öne çıkan özellik: Parlama önleme

Ten makyajında yüksek kapatıcılık arıyor ama kullandığın fondötenin öyle pudralı ve maske gibi görünmesin istiyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten senin için en doğru fondötenlerden biri. Sağlıklı mat bitişe sahip bu fondöten, yüksek kapatıcılığına rağmen ciltte asla ağırlık yaratmıyor.

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten’in en iyi özelliği, özel pudra içeriği sayesinde yağlanmayı kontrol altına alması ve parlamayı önlemesi. Cilde sağlıklı bir görünüm veren serum içeriği ile yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle buluşturuyor. Sonuç: Tüm kusurlar gizlenmiş, sağlıklı ve kusursuz görünen bir cilt! 

Doğal ve ıslak ten görünümü: L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Doğal ve ıslak ten görünümü: L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Bitiş: Nemli, aydınlık

Kapatıcılık: Orta

Öne çıkan özellik: Su bazlı formülle cildi nemlendirme

Son zamanların yükselen trendi olan aydınlık ve ıslak ten makyajları sana hitap ediyorsa, L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici’yi bir an önce denemelisin. Su bazlı formülüyle Skin Paradise cildin gün boyu sağlıkla ışıldamasını ve nemli görünmesini sağlıyor.

Aydınlık ve ıslak ten makyajları için kullanabileceğin L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici, aloe vera, güvercin ağacı ve zencefil özleri içeren formülüyle cilde harika bir bakım etkisi veriyor. Sağlıkla ışıldayan, gün boyu nemli ve parlak görünen bir cilt için mükemmel bir seçim!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön