loader

Hangi L'Oréal Paris Fondöten Cildine Uygun?

Favoriye Ekle

Loreal Paris fondötenlerden hangisi sana göre, tek tek anlatıyoruz!

L’Oréal Paris fondötenler, cilde verdikleri kusursuz görünüm sayesinde en sevdiğimiz fondötenler arasında değişmeyen bir yere sahip. Sürekli yenilenen formülleriyle makyaj dünyasında yepyeni teknolojiler sunan bu fondötenler, kusursuz, pürüzsüz ve aynı zamanda doğal ten makyajı için gerçekten de çok etkililer.

Loreal Paris fondötenleri her zaman bittikçe yeniliyor, indirim dönemlerinde yedekliyoruz. Peki, senin cildine uygun olan Loreal fondöten hangisi biliyor musun? Cildinin ihtiyacına ve elde etmek istediğin görünüme uygun tüm L’Oréal Paris fondötenleri senin için bütün özellikleriyle derledik. Bakalım, en iyi fondötenler listemizdeki Bakalım hangisini seçeceksin?

1. Işıltılı ve sağlıklı görünüm: L’Oréal Paris Infallible 32H C Vitaminli Fresh Wear Fondöten

Işıltılı ve sağlıklı görünüm: L’Oréal Paris Infallible 32H C Vitaminli Fresh Wear Fondöten

Bitiş: Pürüzsüz, doğal ve ışıltılı

Kapatıcılık: Yüksek

Öne çıkan özellik: Transfere dayanıklı, C Vitamini

Cildinde taze, sağlıklı ve aynı zamanda kusursuz bir görünüm istiyorsan, L’Oréal Paris Infallible 32H C Vitaminli Fresh Wear Fondöten’i denemelisin. Yenilenen formülüyle C vitamini içeren bu fondöten, cildin çok daha ışıltılı ve parlak görünmesini sağlıyor. Üstelik transfere, suya ve tere dayanıklı, yüksek kapatıcılığa sahip ve 32 saate kadar da kalıcı.

Loreal Infallible Fondöten'i ve renklerini daha yakından incelemek için makalemize göz atabilirsin.

2. Doğal bitiş ve cilt bakımı etkisi: L’Oréal Paris True Match Fondöten

L’Oréal Paris True Match Fondöten

Bitiş: Doğal, sağlıklı

Kapatıcılık: Ortadan yükseğe

Öne çıkan özellik: Cilt bakımı etkisi ve cilde uyum sağlayan teknoloji

Cildindeki kusurları gizlemek, aynı anda da cildine bakım yapmak istiyorsan, L’Oréal Paris True Match Fondöten tam sana göre demektir. Doğal bitişi, hafif ve cilde bakım yapan formülü ile True Match fondöten, doğal ten makyajlarını sevenler için ideal.

True Match fondöten, 6 farklı renk pigmentinden oluşuyor ve bu yeni teknoloji sayesinde ciltle gerçek uyum sağlıyor. %80 nemlendirici baz ve hyaluronik asit içeren formülü ile cilde nemi hapsediyor ve 24 saate kadar nemli kalmasını sağlıyor. Soğuk, sıcak ve nötr cilt alt tonlarına uygun 12 renk seçeneği ile doğal ve sağlıklı bir görünüm istiyorsan, tam sana göre.

3. Yüksek kapatıcılık ve mat bitiş: L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Yüksek kapatıcılık ve mat bitiş: L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Bitiş: Sağlıklı mat

Kapatıcılık: Yüksek

Öne çıkan özellik: Parlama önleme

Ten makyajında yüksek kapatıcılık arıyor ama kullandığın fondötenin öyle pudralı ve maske gibi görünmesin istiyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten senin için en doğru fondötenlerden biri. Sağlıklı mat bitişe sahip bu fondöten, yüksek kapatıcılığına rağmen ciltte asla ağırlık yaratmıyor.

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten’in en iyi özelliği, özel pudra içeriği sayesinde yağlanmayı kontrol altına alması ve parlamayı önlemesi. Cilde sağlıklı bir görünüm veren serum içeriği ile yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle buluşturuyor. Sonuç: Tüm kusurlar gizlenmiş, sağlıklı ve kusursuz görünen bir cilt! 

4. Pudra Fondöten: L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Pudra Fondöten

Pudra Fondöten: L'Oréal Paris Infallible 24H Fresh Wear Pudra Fondöten

Bitiş: Mat

Kapatıcılık: Yüksek

Öne çıkan özellik: Pudra formunda fondöten etkisi

Tiktok'ta viral olduğunda görüğümüz bu meşhur pudra fondöteni denediğimizde, kullananların ne kadar haklı olduğunu fark ettik. Loreal Pudra fondöten, pudra formunda olup yüksek kapatıcı bir fondöten etkisi veriyor. Gerçekten tek bir sürüşte ciltteki tüm kusurları gizliyor, mat bir bitiş veriyor. En güzel tarafı ise ciltte pudralı bir bitiş bırakmıyor, doğal bir etki veriyor.

Suya, tere ve transfere dayanıklı formülü sayesinde gün boyu kalıcı bir ten makyajı elde etmemizi sağlıyor. Eğer sen de tek seferde fondöten kadar kapatıcı ve pudra kadar mat bir ten makyajı istiyorsan, bu pudra fondöteni bir an önce denemelisin.

5. L'Oréal Paris True Match Serum Fondöten

5. L'Oréal Paris True Match Serum Fondöten

Bitiş: Doğal

Kapatıcılık: Hafif

Öne çıkan özellik: Cilt bakımı ile makyaj aynı anda

Hem cilt bakımı hem de makyaj bir arada olsun isteyenlerdensen, Loreal True Match Serum Fondöten tam sana göre demektir. Saf hyaluronik asit içeren formülüyle tıpkı kendi cilt tonunda bir yüz serumu gibi olan bu serum fondöten, cilde inanılmaz doğal bir etki veriyor. Doğal pigmentleri sayesinde ciltte doğal bir renk eşitliği sağlarken, saf hyaluronik asit sayesinde de cildin daha pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler