loader

Hangi Renk Cildine Uygun? Makyaj Ürünlerinin Renklerini Listeledik!

Favoriye Ekle

Cilt tonuna en uygun makyaj malzemesini bulabilmen için Maybelline makyaj ürünlerinin renklerini bir araya getirdik.

Cilt tonuna uygun fondöten nasıl seçilir? Doğru kapatıcı rengi hangisidir? Hangi allık tonu cildine uygun? İşte bu soruları en kolay şekilde yanıtlamak için süper bir renk ansiklopedisi hazırladık! En sevdiğimiz makyaj markalarından olan Maybelline ürünlerinin tüm renklerini bir arada bulabileceğin, aralarındaki renk uyumlarını kolayca keşfedebileceğin bu rehberimiz sayesinde artık makyajın kusursuz görünecek!

Böylece eğer bir Maybelline ürünü kullanıyorsan, tüm diğer renkleri görerek, cildine uygun rengi rahatlıkla karşılaştırarak seçebilirsin.

İşte karşında Maybelline fondöten, kapatıcı, allık, kaş kalemi, far, kaş kalemi, ruj ve dudak parlatıcısı renkleri!

1. Maybelline Affinitone Fondöten

Maybelline Affinitone Fondöten

Doğal görünüm için en sevdiğimiz fondötenlerden biri olan Maybelline Affinitone Fondöten renkleri, doğal pigmentler içeren formülü sayesinde ciltte kusursuz bir görünüm yaratıyor. Beige tonlarının sıcak cilt alt tonları, Rose tonlarının ise soğuk cilt alt tonlarına uygun olduğunu unutma.

Maybelline Affinitone Fondöten yorumlarımızı makalemizden okuyabilirsin.

2. Maybelline Fit Me Fondöten

Maybelline Fit Me Fondöten renkleri

En sevilen fondötenlerden biri olan Maybelline Fit Me Fondöten renkleri , 20 farklı çeşidiyle tüm ciltlere birebir uyum sağlıyor. Alabaster, Vanilla ve Porcelain gibi renkler açık / beyaz tenliler için uygun, Ivory renkleri açık buğday tenliler, Beige, Nude ve Buff gibi renkler de buğday – esmer tenliler için uygun. Yine rose tonları soğuk, natural tonları nötr ve beige tonları da sıcak alt tonlu ciltler için uygun. Tam rengini buna göre seçebilirsin.

Maybelline Fit Me Fondöten yorumlarımızı makalemizden okuyabilirsin.

3. Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten

Hem yüksek kapatıcılık hem de doğal görünüm için harika olan Maybelline Active Wear Fondöten renkleri de harika. 8 farklı renk seçeneği ile en açık cilt tonundan en koyusuna, tüm cilt tonlarına uyum sağlıyor. Genellikle nötr ve sıcak alt tonlu olan bu renkler açık, açık buğday ve esmer tenliler için en iyi seçenekler.

Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten yorumlarımızı makalemizden okuyabilirsin.

4. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Herkesin favorisi Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı renkleri son derece geniş. Beyaz tenliler için 00 Ivory rengi ve 03 Fair rengi çok uygunken, açık buğday ve buğday tenliler için Light, Nude ve Buff gibi renkler çok uygun. Nötrlemek için Neutralizer, kontür için de Deep Bronze rengini kullanabilirsin.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı yorumlarımızı okumak için makalemize göz atabilirsin.

5. Maybelline Fit Me Kapatıcı

Maybelline Fit Me Kapatıcı

Doğal kapatıcılık sağlayan Maybelline Fit Me Kapatıcı renkleri, Fit Me Fondöten renkleri ile çok uyumlu. Açık tenliler için Fair ve Light renkleri, buğday ve esmer tenliler için de Medium, Sand renklerini tercih edebilirsin.

Maybelline Fit Me Kapatıcı yorumlarımızı makalemizden okuyabilirsin.

6. Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı renkleri

Maybelline Super Stay 30h Kapatıcı renkleri, Active Wear Fondöten renkleriyle son derece uyumlu. Yüksek ve doğal kapatıcılık sağlayan bu kapatıcının 10 Fair rengi açık tenliler için, 20 Sand rengi açık buğday tenliler için, 25 Medium ve 30 Honey renkleri ise esmerler için uygun.

Maybelline Super Stay 30H Kapatıcı yorumlarımızı okumak için makalemize göz atabilirsin.

7. Maybelline Cheek Heat Allık

Maybelline Cheek Heat Allık renkleri

Doğal ve sağlıklı görünüm veren Maybelline Cheek Heat Allık renklerine bayılıyoruz! Her biri çok doğal, sanki kendiliğinden kızarmış gibi bir görünüm veriyor. Bu renklere bakarak cilt tonuna uygun rengi seçebilirsin.

Maybelline Cheek Heat Allık yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

8. Maybelline Fit Me Allık

Maybelline Fit Me Allık renkleri

Fit Me Allık renkleri, doğal görünüm sevenler için ideal. Pembe, şeftali, pembe ve mürdüm tonlarını çok seveceksin.

Maybelline Fit Me Allık yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

9. Maybelline Color Tattoo Far

Maybelline Color Tattoo Far renkleri24 saate kadar kalıcı ve kolay uygulanan Maybelline Color Tattoo far renkleri o kadar çeşitli ki, her türlü makyaja uyum sağlıyor. Bronz makyajlar için 35 On and On Bronze, far bazı olarak Creme de Nude, doğal ışıltı için Front Runner, toprak tonlarında göz makyajı için Groundbreaker renklerini seçebilirsin. Mat bitişli olan krem farlar baz oluşturmak için harika!

Maybelline Color Tattoo Far yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

10. Maybelline Tattoo Liner Jel Göz Kalemi

Maybelline Tattoo Liner Jel Göz Kalemi renkleri

Bir kere uyguladıktan sonra sabitlenen ve gün boyu yerinden kıpırdamayan Maybelline Tattoo Liner Jel Göz Kalemi renkleri, renkli makyajlar için de son derece ideal. Akmayan siyah göz kalemi arıyorsan, 900 Deep Onyx, kahverengi göz kalemi için 911 Smooth Walnut, gözlerinin rengini ön plana çıkarmak için de lacivert, yeşil ve mürdüm renklerine göz atabilirsin.

Maybelline Tattoo Liner Jel Göz Kalemi yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

11. Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi renkleri

Doğal ve belirgin kaşlar için favorimiz Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi renkleri kusursuz sonuç veriyor. Doğal ve küllü tonlara sahip, sarışınlar için Blonde, kumrallar ve kahverengi saçlılar için Medium Brown, esmerler için de Deep Brown rengi çok uygun.

Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

12. Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi renkleri

Kaşların daha kalkık ve lifting etkisine kavuşmasını sağlayan Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi renkleri, tüm cilt tonları için uygun. Şeffaf rengi ile kaşlarını sabitleyebilirsin. Sarışınlar için açık ton, kumral ve kahverengi saçlılar için Orta ton, esmerler için de Koyu ton uygun.

Maybelline Tattoo Brow Lift Kaş Kalemi yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

13. Maybelline Matte Ink Crayon Kalem Ruj

Maybelline Matte Ink Crayon Kalem Ruj renkleri

Kalem şeklindeki mat bitişli Maybelline Ink Crayon ruj renkleri aklımızı başımızdan alıyor. Nude ve pembe renklerin en güzel tonlarına sahip bu rujlar, tüm cilt tonlarına çok yakışıyor.

Maybelline süper Stay Matte Ink Crayon Ruj yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin. 

14. Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcısı

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcısı renkleri

Son zamanların favorisi Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcısı renkleri, herkesin makyaj çantasında olması gereken tonlarda. Pembe, ışıltılı ve nude renk seçenekleri hem tek başına hem de Maybelline Matte Ink Likit Mat Rujlarla bir harika!

Combo önerimiz ise şu şekilde: Maybelline Lifter Gloss Topaz ve Matte Ink 65 Seductres ve Lifter Gloss Moon ile Matte Ink 65 Seductress. Tüm renkleri zevkine göre birlikte kullanabilirsin.

Maybelline Lifter Gloss yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

15. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj

Tüm zamanların en sevilen likit mat rujlardan Maybelline Matte Ink renkleri, baş döndürücü çeşitlilikte. Kırmızı, nude, pembe, turuncu gibi en çok kullanılan ruj renklerinin farklı farklı tonlarını bir arada bulabilirsin.

Maybelline Matte Ink yorumlarımız için makalemize göz atabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler