Hangi ruj modunu yansıtıyor?

Hangi ruj modunu yansıtıyor?

 

Yazın gelişi ile makyajımızda çok daha canlı ve parlak renklere geçiş yaptık. 2017 trendleri de bu konuda bizi hayalkırıklığına uğratmadı, renkli gözler, renkli dudaklar derken iyice renklere boğulduk bu yaz.

Dudak makyajının renklenişi ise en sevdiğimiz trendlerden. Kremsi, likit mat, satin, mat, metalik ve gloss derken, dudak makyajımız da son derece çeşitlendi. Seçim yaparken bu bizi oldukça zorlayan bir durum olsa da keyfimiz yerinde. Modumuza göre ruj seçmeyi biz çok seviyoruz, peki ya sen? Bu yazıdaki ruj önerilerimize göz at ve hangi rujun senin modunu yansıttığına karar ver. Bakalım seninki hangisi?

 

Capcanlı ve kalıcı likit mat rujlar

 


Hangi ruj modunu yansıtıyor?

 

Son zamanlarda dumanı üzerinde, raflarda yerini alan ama anında radarımıza giren Maybelline Superstay Matte Ink’leri duymuş muydun? Bu likit matlar bizde epey bir heyecan yarattı çünkü hem renkleri çok yoğun hem de asla çıkmıyorlar.

Canlı renklerle dikkat çekmek istediğimizde ve bütün gün kalıcılık aradığımızda elimiz hep Matte Inklere gidiyor. Yemek yerken, bir şeyler içerken asla çıkmayan, özellikle yaz akşamlarında heyecanlı bir akşam yemeği randevusuna giderken seçeneğimiz belli! Sen ne dersin?

 

Kremsi cesur renkler

 


Hangi ruj modunu yansıtıyor?

 

Kendimizi cesur hissettiğimiz, dudak makyajımız ile farklılık yaratmak istediğimizde tercihimiz Maybelline New York Color Sensational Loaded Bold serisinden yana oluyor. Bu iddialı renkleri dudaklarına taşımak için yaz partilerinden daha doğru bir adres olamaz. Özellikle siyah bir ruj denemek istersen, Pitch Black rengi opaklığı sayesinde bizden tam not aldı.

 

Sıradışı kadifemsi matlar

 


Hangi ruj modunu yansıtıyor?

 

Kadife ve mat kelimeleri yanyana geldiğinde aklımıza Maybelline New York Vivid Matte Liquid serisinden başka bir ruj gelmiyor. Dudağı kurutmadan harika net veren bu mat seriye eklenen yeni renkleri görür görmez aşık olduk. Özellikle son dönemin favori renklerinden nüde-gri ve gri tonlar bu yaz makyaj çantamızdan eksilmeyecek gibi duruyor.

Plaj partilerinde, yaz akşamlarında ve partilerde sıradışı renkler denemek istersen, Vivid Matte Liquid’in yeni renklerine bir şans vermelisin.

 


Hangi ruj modunu yansıtıyor?