loader

Hangisi daha şık?: Blake Lively'nin Cannes'daki kırmızı elbiseleri

Favoriye Ekle
Hangisi daha şık?: Blake Lively'nin Cannes'daki kırmızı elbiseleri

Blake Lively'nin bu sene 69. Cannes Film Festivali'ne katılıp katılmayacağını merak ediyorduk. Evet! L'Oréal Paris'in yüzü geçen sene olduğu gibi bu senede etkinlikteydi! Geçtiğimiz sene bordoya kaçan tonlardaki elbisesiyle dikkat çeken güzel aktrist ise bu sene nar çiçeği tonlarındaki tulumuyla kırmızı halıda boy gösterdi. Kırmızı elbiseye makyaj önerisi arayanlar Blake Lively'den ders almalı.

Bordo ya da kırmızı, hangi elbisesi ile Blake daha şık dersin?

Flaşların altında ışıldayan yıldız

2016 Cannes Film Festivali için 28 yaşındaki genç anne kırmızı tonlarda bir tulum tercih ederek beyaz teni ve altın rengi saçlarıyla harika bir kontrast yakaladı. Bu rahat ve bir o kadar da şık görünüm Fransa Riviera'sına o kadar yakıştı ki! E tabii yıldız flaşların önünde de ışıl ışıl ışıldadı! Havalı sarışınımızın makyajından esin almak için L'Oréal Paris Red Carpet Superstar maskaranı yanından ayırma.

Kusursuz güzellik

İki yıl öncesine ışınlanıyoruz. Blake Lively, mürdüm ve bordo tonlarındaki elbisesi ile kırmızı halıda tam bir diva! Sıkıca toplanmış kusursuz atkuyruğu, siyah buğulu göz makyajıyla Blake'e  kimse karşı koyamıyor. Blake Lively'nin kırmızı halı görünümleri her sene nefes kesiyor.

Karar vermekte zorlanıyoruz... Sence hangi görünümü daha şık?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön