0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Hangisi Sana Göre: En İyi Maybelline Kapatıcılar

Favoriye Ekle
Hangisi Sana Göre: En İyi Maybelline Kapatıcılar

Hangi kapatıcının sana göre olduğunu biliyor musun? İşte tüm cilt problemlerine yönelik, en iyi Maybelline kapatıcıları tek tek inceliyoruz!

Kapatıcılar yani concealerlar, kusursuz ten görünümüne giden yolda en önemli yardımcılarımız. En koyu göz altı morluklarından lekelere, sivilce izlerinden renk eşitsizliklerine kadar tüm cilt problemlerini tek adımda gizleyen kapatıcılar olmasaydı, ne yapardık düşünmek bile istemiyoruz! Kapatıcı seçerken, cilt problemlerini göz önünde bulundurmak ve ona göre bir tercih yapmak gerekiyor. Bu yazımızda ise Maybelline kapatıcıları mercek altına aldık. Bakalım hangi Maybelline kapatıcı sana göre? Yazımızı okumadan sakın karar verme!

Maybelline Fit Me Kapatıcı

Maybelline Fit Me Kapatıcı

Eğer hafif yapılı ama aynı zamanda cilt problemlerin için etkili bir kapatıcı arıyorsan, Maybelline Fit Me! Kapatıcı tam sana göre. Yağ içermeyen hafif yapılı formülü sayesinde ciltte hiç ağırlık yaratmayan bu kapatıcı, sivilce izleri, göz altı morlukları ve cilt kızarıklıklarını gizlemek için ideal.

Tıpkı Maybelline Fit Me Fondöten gibi cilt dokusuna ve cilt tonuna uyum sağlayan bu Fit Me Kapatıcı’nın bitişi son derece doğal. Çizgilere dolmayan kapatıcılar listemize de giren bu kapatıcı, makyaj çantalarımızın eksilmez üyelerinden.

Maybelline Fit Me Kapatıcıların Renkleri

Maybelline Fit Me Kapatıcıların Renkleri

Hafif yapısı, doğal bitişi ve ortadan yükseğe kapatıcılığı ile en iyi kapatıcılar listemizin favorilerinden Maybelline Fit Me! Kapatıcının 5 rengi bulunuyor. Açık tenlilerin severek kullandığı 05 Ivory ve 10 Light renkleri ile buğday tenlilere iyi uyan 15 Fair rengi çok kullanışlı. Esmerler için de 20 Sand ve 25 Medium renkleri son derece uygun.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Herkesin en sevdiği kapatıcılardan biri olan Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, eski bilinen adıyla Age Rewind Kapatıcı, çıktığı ilk günden beri favorilerimizden. Eğer cilt kusurlarını iyi bir şekilde gizleyecek, cildindeki yorgun görünümü giderecek ve aydınlık, enerjik bir etki verecek bir kapatıcı arıyorsan, Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı mutlaka denemelisin.

İncecik yapısına rağmen, koyu göz altı morluklarını gizleyen, sivilce izlerini yok eden, cilt tonunu eşitleyen ve bir de üstüne aydınlık bir etki veren Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı bugüne kadar denemediysen çok şey kaçırıyorsun demektir. Çizgilere dolmayan ince yapısı ve Goji Berry içeren formülü ile göz çevresine aydınlık bir etki veriyor. Üstelik sünger aplikatörü ile de uygulaması çok kolay.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın Renkleri

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın Renkleri

Her cilt tonu için uygun bir renk seçeneği bulunan Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın toplamda 7 rengi bulunuyor. Açık tenlilere, buğday tenlilere ve esmerlere uygun renkleri ile tüm cilt kusurlarını sanki hiç yokmuşçasına gizlemek için ideal. Bir de son olarak eklenen 149 Deep Bronze rengi ile, Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı yüzünü ısıtmak ve doğal bir şekilde boyutlandırmak için kullanabilirsin.

Editörün Notu: Maybelline Anti Age Eraser Kapatıcı’nın tüm renklerini incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön