loader

Hangisi Sana Göre: Maybelline Far Paletlerini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Göz makyajında her zaman elimizin altında bulunmasını istediğimiz, çıkan her yeni rengini denediğimiz Maybelline far paletlerini tek tek inceliyoruz. Bakalım hangi Maybelline far paleti sana göre?

Göz makyajında aradığın tüm renkleri tek bir yerde bulabileceğin, ne kadar acemi olsan bile hata yapmana izin vermeyecek bir far paleti en büyük kurtarıcılarımızdan. Eğer sen de her türlü makyajı kolaylıkla çıkarabileceğin bir far paleti arıyorsan, Maybelline far paletleriyle bir an önce tanışmalısın. Doğal tonlardan bordolara, canlı renklerden metalik bitişlilere kadar birçok rengi ve bitişi bir arada barındıran Maybelline far paletlerinin tüm renklerini inceledik: Tek yapman gereken hangisinin sana göre olduğuna karar vermek!

Maybelline Far Paletleri

Maybelline Far Paletleri

Her biri, birbirini tamamlayan 12 renkten oluşan, pigmentli ve kolay karışan farlardan oluşan Maybelline far paletleri, her türlü makyaj için başlı başına yeterli. Tek bir paletle günlük, gece, parti ve özel gün makyajlarını çıkarmak mümkün. Mat, ışıltılı ve metalik bitişli farlarıyla istediğin gibi bir göz makyajı yapmana imkan sağlayan bu far paletleri, makyaj çantasında taşımak için de son derece pratik. Göz makyajında acemi bile olsan, hata kaldırabilecek kadar kolay birbiriyle karışan far yapıları bizim favorimiz!

Bordolardan toprak tonlarına, en asi dumanlı göz makyajlarından en yokmuş gibi görünenlere, o günkü moduna göre nasıl bir göz makyajı istiyorsan, Maybelline far paletleriyle yapmak çok kolay. Tek zor kısmı, hangisini kullanacağına karar vermek! Seçenekler tabii ki tek bir tanesiyle sınırlı değil, o yüzden gel birlikte Maybelline far paletlerin tüm renklerini birlikte inceleyelim!

Maybelline The Nudes Far Paleti

Maybelline The Nudes Far Paleti

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Photo Credit: The Misty Mom

Eğer göz makyajında doğal tonlar kullanmayı seviyorsan, Maybelline The Nudes Far Paleti tam sana göre. Krem, bej, altın ve kahverengi olmak üzere, birbiriyle uyumlu 12 doğal far tonu içeren bu palet, hem günlük hem de gece makyajları için ideal. Işıltılı tonlarla günlük ve hafif bir göz makyajı yapabilir, paletteki kahverengi tonları ile tek adımda göz makyajını geceye uyarlayabilirsin.

Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

Pembenin en doğal tonlarından oluşan Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti, romantik ve doğal göz makyajı sevenler için en doğru renkleri içeriyor. Açık ve koyu pembe tonlarını kombinleyebileceğin gri farlar da içeren bu palet gerçekten de çok doğal ve romantik bir etki veriyor. Özellikle en sondaki koyu metalik bordo tonu, etkileyici gece makyajlar için ideal.

Maybelline The Rock Nudes Far Paleti

Maybelline The Rock Nudes Far Paleti

İddialı ve dumanlı göz makyajlarını seviyorsan, Maybelline The Rock Nudes Far Paleti tek ihtiyacın olan şey. İçerisindeki soğuk far tonları ile dikkat çekici dumanlı göz makyajları elde etmek ve asi bir hava yakalamak son derece kolay. Gri, lacivert, mor ve füme tonları gerçekten de her makyajda çok kullanışlı. Açık ve koyu, ışıltılı ve mat tonları bir arada barındıran bu far paleti herkese lazım cinsten.

Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti

Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti

Bordo farlar, özellikle gece makyajında harika bir etki veriyorlar. Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti'ndeki bordo tonları da hem gündüz hem de gece kullanılabilecek cinsten. Üstelik bu far paletinin güzel tarafı, bordo farlarla birlikte kombinlenebilecek dengeleyici tonlar da içeriyor olması. Altın, bakır ve kahverengi gibi farlarla dilediğin yoğunlukta bordo göz makyajları yapabilirsin.

Maybelline Lemonade Craze Far Paleti

Maybelline Lemonade Craze Far Paleti

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Gelelim en canlı ve iç açan, bize tamamen yazı anımsatan Maybelline far paletine: Lemonade Craze! Sarı, pembe ve turuncu gibi parlak far renklerini içeren bu far paleti aynı zamanda son derece de pigmentli. İçerisindeki diğer ışıltılı açık tonlar ve sıcak geçiş tonları bu far paletini vazgeçilmez yapıyor. Mis gibi limon kokusu ile iştahımızı da kabarttığını ekleyelim!

Maybelline Total Temptation Far ve Aydınlatıcı Paleti

Maybelline Total Temptation Far ve Aydınlatıcı Paleti

Eğer göz makyajında hangi tonları kullanacağına karar verirken zorlanıyorsan, Maybelline Total Temptation Palet tam sana göre. İçerisindeki 4 sıcak ve 4 soğuk far tonları ve onlarla uyumlu aydınlatıcı seçenekleriyle tam “Çantaya at, çık!” bir far paleti. Mat turuncu tonları ile gözlerine sıcak bir etki verebilir, mor tonlarıyla da soğuk bir göz makyajı yapabilirsin. Farların birbirleriyle olan uyumu, gözlerini çok daha belirgin olmalarını sağlayacak. Paletteki soğuk ve sıcak aydınlatıcıları ise hem göz pınarlarında hem de yüzünün yüksek noktalarında kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler