loader

Hangisi Sana Göre: NYX Professional Makeup Far Paletlerini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Tüm göz makyajı çeşitleri için işine yarayacak, buğulu göz makyajlarını saniyeler içinde kolayca yapmanı sağlayacak en iyi NYX Professional Makeup far paletlerini birlikte inceliyoruz!

Makyaj stilin nasıl olursa olsun, mutlaka bir far paleti kullanıyorsundur. Sade göz makyajlarından buğulu göz makyajlarına, ihtiyacın olan far paletlerini masaya yatırdık ve tek tek inceledik. Hem far yapılarıyla hem de renk çeşitliliğiyle çok severek kullandığımız NYX Professional Makeup far paletlerinden hangisi sana göre, gel birlikte karar verelim!

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Far Paleti

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Far Paleti

NYX Professional Makeup’ın en sevilen ve kullanışlı far paletlerinden biri de Ultimate Shadow Palette far paletleri. Toplam 16 far tonu ve mat-ışıltılı gibi farklı bitişler içeren bu far paletlerinin her biriyle hem günlük ve sade hem de dumanlı gece makyajları yapmak son derece kolay. Paletin renk tonu ne olursa olsun tüm renkler birbirleriyle çok uyumlu. Bu yüzden de bu paletleri çantana atıp gün içinde makyajını geceye bile kolayca uyarlayabilirsin. Far yapıları pigmentli ve yumuşak olduğu için birbirleriyle çok iyi karışıyorlar ve tozutmuyorlar.

Sıcak tonlara sahip NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Warm Neutrals, kızıl ve bakır tonlarıyla sıcak göz makyajlarını sevenler için ideal. Eğer gri ve mora çalan soğuk tonlar seviyorsan Cool Neutrals, dumanlı göz makyajları için de Smokey rengini tercih edebilirsin. Metalik bakır ve pembe tonları için Ash rengini, ateş tonları için Phoenix ve en parlak tonlar için de NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette Brights’ı kullanabilirsin. Gerçekten de bu far paletlerinin renkleri bir harika!

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Shadow Far Paleti

NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite Shadow Far Paleti

Gelelim, az önce bahsettiğimiz NYX Professional Makeup Ultimate Shadow far paletlerinin minik versiyonlarına: Ultimate Edit Petite Shadow far paletleri gerçekten de en kullanışlılardan. En kullanışlı 6 rengi içeren bu mini far paletleri çantada her yere taşımak için çok ideal. Warm Neutrals, Ash, Phoenix ve Brights renklerinin mini boyları, sıcak tonlu, iddialı ve gece göz makyajları için kurtarıcı niteliğindeler. Farların yapıları, son derece opak ve pigmentli. Tek bir fırça darbesi ile yoğun renk almak mümkün. Tabii ki bu far paletlerindeki farlar da çok kolay dağılıyorlar. Tam çantaya at ve çık!

Editörün Notu: NYX Professional Makeup Ultimate Edit Petite far paletlerinin renklerini ve yapılarını incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paleti

NYX Professional Makeup Off Tropic Far Paleti

Eğer biraz daha renkli göz makyajlarından hoşlanıyorsan, NYX Professional Makeup Off Tropic far paletleri tam sana göre demektir. Hem rengini çok iyi veren hem de canlı tonlara sahip bir far paleti olsun istiyorsan, bu far paletlerinden mutlaka edinmelisin. Far paletinin kapağını açar açmaz gözlerinin kamaşacağına bahse girebiliriz. Farlar hem çok yoğun pigmentli hem de dökülmeden çok kolay dağılıyorlar. İki farklı renk seçeneği olan bu paletlerden Shifting Sand biraz daha turuncu ve kızıl tonlardan, Hasta La Vista ise daha iddialı pembeler sarılardan oluşuyor. İster kendine tek bir ton seç, istersen de tüm renklerle oyna, Off Tropic far paletleriyle en renkli ve iddialı göz makyajları senden sorulacak.

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti

NYX Professional Makeup Perfect Filter Far Paleti

Selfielerde mükemmel görünmeni sağlayacak, en parlak göz makyajları için: NYX Professional Makeup Perfect Filter far paletlerini mutlaka denemelisin. Hem mat hem de metalik far tonları içeren Perfect Filter far paletleri, ışıltılı göz makyajları için en iyi far paletlerinden. En popüler renklerden biri olan Perfect Filter Rustique Antique, içerisindeki bakır ve altın tonlarıyla hem gündüz hem de gece makyajları için ideal. Ayrıca bu far paletleri arasında dumanlı göz makyajları, mavi, gri, doğal tonlar, kısacası göz makyajı için ihtiyaç duyacağın tüm renkler mevcut.

NYX Professional Makeup Swear By It Far Paleti

NYX Professional Makeup Swear By It Far Paleti

Hayalindeki tüm göz makyajları için ihtiyaç duyabileceğin bütün far tonlarını bir arada bulabileceğin bir far paleti arıyorsan cevap: NYX Professional Makeup Swear By It far paleti. Doğal tonlardan en canlı ve parlak renklere, mat, ışıltılı ve metalik olmak üzere toplam 40 farklı far rengi içeren bu harika far paleti ile yüzlerce farklı göz makyajı yapmak mümkün. Tabii ki farlar tüm NYX Professional Makeup farları gibi son derece pigmentli ve kolay dağılıyorlar.

NYX Professional Makeup Lid Lingerie Far Paleti

NYX Professional Makeup Lid Lingerie Far Paleti

Göz makyajında tamamen mat ve doğal tonlar kullanmayı seviyorsan, o zaman senin far paletin NYX Professional Makeup Lid Lingerie far paleti. İçerisindeki kocaman 6 mat nude far tonu, sade göz makyajları için biçilmiş kaftan. Mat bitişli bu farları ister tek başına kullan, istersen de birlikte harmanlayarak doğal, buğulu bir göz makyajı yap, her zaman göz makyajın kusursuz görünecek. Üstelik Lid Lingerie far paleti, nude rujlarla birlikte kombinlenmeye de çok uygun.

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

NYX Professional Makeup Away We Glow Far Paleti

Hem ışıltılı hem de sıcak tonlarda göz makyajları için en iyi far paletlerinden bir diğeri de NYX Professional Makeup Away We Glow far paleti. Güneşin tonlarından ilham alan bu far paletindeki farlar maksimum ışıltılılar. Tüm renkler birbirleriyle çok uyumlu ve ışıltılı. Her makyaj çantasında olması gereken far paletlerinden biri olan Away We Glow ile metalik ve ışıltılı göz makyajları resmen çocuk oyuncağı.

NYX Professional Makeup - Matchy Matchy Monochromatic Far Paleti

NYX Professional Makeup matchy match far paleti

Monokrom göz makyakları, son dönemin en popüler makyaj trendlerinden. Gözde ve yanaklarda aynı tonları kullanarak yapılan bu makyaj stili için önerimiz ise NYX Professional Makeup'ın Matchy Matchy paletleri. Kahve, mor, pembe, şeftali ve kızıl olmak üzere 5 farklı tonu olan bu paletlerin içerisinde, 1 allık, 1 aydınlatıcı ve 6 far bulunuyor. Hepsi aynı tonlardan oluşan bu farlar, yüksek pigmentli ve uygulaması da son derece kolay. Eğer sen de makyajında bir tona takılıp, monokrom görünümler elde etmeyi seviyorsan, bu paletleri mutlaka denemelisin.

NYX Professional Makeup - Modern Dreamer Palet

NYX Professional Makeup modern dreamer far paleti

Tek bir far paletim olsun, içerisinde de ihtiyacım olabilecek tüm canlı tonlar olsun diyorsan, NYX Professional Makeup Modern Dreamer far paleti tam sana göre demektir. Mat, satin ve metalik olmak üzere 3 farklı bitiş ve 40 capcanlı renkten oluşan Modern Dreamer far paletiyle en yaratıcı göz makyajlarını yapabilirsin. Üstelik "O renk far bende var mıydı?" diye düşünmene ihtiyaç kalmayacak. Palette ne renk görüyorsan, gözünde de tek seferde aynı rengi elde edebileceğin kadar yoğunlukta pigmentasyona sahip bu palet, adına yakışır bir şekilde hayallerimizi süslüyor.

NYX Professional Makeup - Mystic Petals Far Paletleri

NYX Professional Makeup mysctic petals far paletleri

Göz makyajında iddialı ve çekici renkleri seviyorsan, NYX Professional Makeup Mystic Petals far paletlerini mutlaka denemelisin. Leylak tonlu Midnight Orchid ve nötr toprak tonlarındaki Dark Mystic far paletleri, gerçekten de çok zengin far renklerine sahip. Üstelik farların kremsi yapıları asla tozutmuyor ve çok yoğun renk veriyorlar.

NYX Professional Makeup - Glitter Goals Far Paleti

nyx professional makeup glitter goals far paleti

Göz makyajında glitter farları kullanmayı seviyorsan, NYX Professional Makeup Glitter Goals far paleti tam sana göre demektir. Bu palette 10 tane çok kullanışlı glitter far bulunuyor. Üstelik kremsi formülleri ile dökülmeden kolayca uygulanıyorlar ve gün boyu da kalıcılar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler