loader

Hangisi sana uygun?: Cilt tonuna göre highlighter dosyası

Favoriye Ekle

Yaz bitti bronz günler de sona erdi. 2015 yıllına damgasını vuran highlighter modası sonbaharda da popülerliğini devam ettiriyor. Ünlü yıldızlar, ödül törenlerinden tutun da sokak stiline kadar sık sık kullandııkları highlighter ile göz kamaştırıyorlar. Eğer sen de bu yeni akıma uymak, istiyorsan doğru yerdesin! Highlighterı nasıl uygulaman gerektiğini bu yazımızdan öğrenebilirsin. Cilt tipine göre highlighter seçimi için okumaya devam et!

Açık tenliler

Beyaz tenlilere makyaj yapmak zordur... Hep soluk ve cansız görünmek gibi problemleri vardır. Bu yüzden highlighter onlar için adeta mucizevi bir makyaj ürünü! Eğer sen de cansız gözükmekten şikayetçiysen, elmacık kemiklerine mutlaka highlighter denemelisin. Açık tenli kadınlar, highlighter alırken sedef görünümlü, gümüş renkli ışıltılara sahip ürünleri tercih etmelilerdir.

Buğday tenliler

Buğday tenliler, ciltlerine güneş öpücüğü kondurmak için altın tonlu highlighter kullanmalılar. Eğer sen de buğday tenliysen, soğuk görüntünü biraz yumuşatmak için, şefatli ve altın ışıltılı makyaj ürünleri tercih etmelisin. Böylece daha canlı ve aydınlık gözükeceksin!

Esmerler

Esmer tenliler, pembe-altın veya bronz tonlu highlighter kullanmalılardır. Esmer kadınlar, kırmızı ruj ve highlighter ikilisini sadece yazın değil, sonbaharda da sık sık tercih etmeliler. Elmacık kemiklerine, şakaklarına ve çenene süreceğin highlighter ve dudaklarına süreceğin mercan rengi rujla davetlerin en ışıltılı yıldızı sen olabilirsin!

Senin highlighterın hangisi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler