loader

Haute Couture Haftası: Podyumdan makyaj önerileri

Favoriye Ekle
Haute Couture Haftası: Podyumdan makyaj önerileri

Fransa'da gerçekleşmiş olan Haute Couture Fashion Week, cüretkar ve renkli makyajlarıyla ilham kaynağımız oldu! Ancak bu makyajları gündelik hayata uyarlamak için biraz yumuşatmak gerekiyor. Bunu nasıl yapacağın konusunda zorlanıyorsan, yardım etmeye hazırız.

Sıra sende

Moda haftası makyajlarını podyumdan gündelik hayata taşımak için önerilerimize kulak ver!

Mercan gözler:

Podyumun en cüretkar renklerinden olan turuncuyu gündelik hayata adapte etmek sandığın kadar zor değil.Cesurca kullanılan bu rengi, ruj ve allık kullanmadan ve göz kapaklarının dışına taşırmadan sürerek gündelik hayata adapte edebilirsin.

Editörün önerisi: Beyaz göz kalemi ve turuncu far iyi bir ikili olacaktır.

Yaratıcı eyeliner stilleri:

Siyah eyelinerın vazgeçilmezliğinin yanı sıra, bir defilede gördüğümüz gibi, farklı ve kontrast renklerde eyelinerların bir arada kullanımı da çok farklı ve hoş bir görünüm yaratıyor. Sen de bu trendi günlük hayatına adapte etmek istiyor ancak ne renkler seçeceğini bulamıyorsan, yine beyaz ile koyu moru deneyebilirsin. Beyazı üste, koyu moru göz pınarlarına doğru uygulayıp füme farla şık bir gece makyajı elde edebilirsin.

Şarap dudaklar:

Bir klasik olma yolunda hızla ilerleyen trendi bordo dudaklar, fettan ve kadınsı bir görünümü elegan bir biçimde sunuyor. Sen de bordo ruju kullanmak istiyor anca ağır bir görünümden çekiniyorsan, bordo dudakları fondöten ve iki kat maskarayla birlikte kullanarak dengeyi sağlayabilirsin.

Dikkat çeken kaşlar:

Uzun süredir gündemimizde olan kalın kaşlar Moda haftasında da öne çıktı. Kaş kalemleri belirgin ve dikkat çeken görünüm için ideal. Ancak fazla kaçmasından çekiniyorsan, kaş renginden bir ton açık kaş farını deneyebilirsin. Sonuç çok daha doğal olacaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön