loader

Havana Esintisi: L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Bizimle birlikte Havana esintisi almaya ne dersin? O zaman Camila x L’Oréal Paris Havana makyaj koleksiyonunu beraber inceleyelim!

Tüm yaz boyunca bayılarak dinlediğimiz kıpır kıpır “Havana” şarkısının sahibesi Camila Cabello ile L’Oréal Paris’in işbirliği ile çıkarttıkları Havana makyaj koleksiyonu, bu serin ve gri sonbahar günlerimizi bir anda renklendirdi! Kendimizi Havana esintisine kaptırmışken, sadece Watsons online alışverişe özel bu koleksiyondaki farları, dudak parlatıcıları, kaş kalemleri ve eyeliner’ı sana da anlatalım da sen de bizim gibi sonsuz yazın kapılarını arala istedik!

L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonu

Havana Esintisi: L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!_1

Sonsuza kadar yaz olacak, güneşin ışıltısı tüm yıl seninle olacak, hep canlı renkler ve incecik elbiseler olacak deseler hiç itiraz etmeyiz! Sen de bizim gibi misin? Eğer öyleysen, bu makyaj koleksiyonu seni bir anda sıcak yaz günlerine ışınlayacak. Mevsim ne olursa olsun bitmeyen bir yaz hayali kuruyorsan, L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonu bu aralar en çok ihtiyacın olan şey!

4 farklı ışıltılı far, 4 birbirinden göz alıcı dudak parlatıcısı, belirgin kaşlar için kaş kalemi ve kusursuz kuyruklu eyeliner görünümü için simsiyah bir eyeliner bulunduran L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonunu denedik ve Havana esintili ışıl ışıl bir latin makyajı yaptık. Fonda da tabii ki Havana Oh-Na-Na çalıyordu!

L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Dream It Farlar

Havana Esintisi: L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!_2

Bu koleksiyondaki farların her biri şaşırtırıcı güzellikte, baştan söyleyelim! Latin makyajlarını bilirsin, son derece ışıltılı, bronz tonlarda olurlar. Işte L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonundaki Dream It farlar da ışıl ışıllar. 4 farklı rengi bulunun bu farların her biri yoğun pigmentli, yumuşacık ve metalik-simli bitişli. Tek seferde uygulandığında renk veren, birbiriyle çok kolay karışan ve son derece kalıcı olan bu farlar, buğulu göz makyajları için birebir!

Göz makyajımızı nasıl yaptığımızdan bahsetmek gerekirse, ilk olarak göz kapağımıza metalik bronz renkli 04 Oh-Na-Na rengini uyguladık. Göz pınarlarımıza daha aydınlık bir etki vermek için de serideki en açık pembe tonu olan 01 In Love’ı uyguladık. Gözlere biraz boyut vermek için metalik kahve tonu olan 03 Control’u dış köşelere hafifçe uygulayarak dağıttık. Son adımda da sıcak bir kontrast elde etmek için simli yeşil tonu olan 02 Hot Havana’yı da alt kirpik diplerimize uyguladık.

L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Flash Liner Eyeliner

Havana Esintisi: L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!_3

Latin makyajı denince kusursuz kuyruklu eyeliner görünümlerini yabana atamayız! L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonundaki Flash Liner eyeliner ise simsiyah bitişi ile kuyruklu eyeliner çekme işini inanılmaz kolaylaştırıyor. Sivri ucu ve yoğun pigmentli yapısı sayesinde tek seferde eyeliner çekme işi artık çocuk oyuncağı!

L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Lip Dew Dudak Parlatıcıları

Havana Esintisi: L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!_4

Gelelim koleksiyonun en can alıcı ürünlerinden birine: Lip Dew dudak parlatıcıları! “Ben gloss kullanmıyorum” diyenin bile bayılacağı bu dudak parlatıcıları kremsi yapıda, böylece dudakta asla yapışkan bir his bırakmıyorlar. 4 farklı renge sahip olan L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello Lip Dew dudak parlatıcıları, bronz makyaja en çok yakışan tonlardan seçilmiş. Pembe tonlu 01 Camila, turuncu tonlu 02 Serendipity, kahve nude tonlu 03 Desnudo ve metalik bronz 04 Lit Up, her makyajla uyumlu tonlar. Son derece de kalıcı olan bu dudak parlatıcıların en güzel tarafı da kocaman bir aplikatöre sahip olmaları! İki adımda ruj sürmek bu Lip Dew’lar ile artık hayal değil!

L’Oréal Paris Havana By Camila Cabello makyaj koleksiyonunu biz tek kelimeyle çok beğendik! Yıl boyunca bitmeyen yaz havası, sıcacık Havana esintisi, çiçek desenli ambalajları ile sen de sınırlı sayıdaki bu makyaj koleksiyonunu denemek istersen, sadece Watsons online alışveriş sitesinde bulabileceğini unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler