0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Havuz partilerine en uygun makyajlar

Favoriye Ekle
Havuz partilerine en uygun makyajlar

Yaz mevsiminin en sevdiğimiz zamanı kuşkusuz akşamüstü saatleridir. Bir yandan güneşi uğurlarken bir yandan da havuz başı partilerinde uzun yaz günlerinin tadını çıkarırız. Sen de yakın zamanda tatile gidiyorsan veya günübirlik havuz kaçamağı planlıyorsan, havuz başı partilerine gittiğinde bu yazımız çok işine yaracaktır. Akşamüstü başlayan bu etkinliklerde nasıl görünmen gerektiğini anlatıyoruz. Havuz partilerinde eğlenmek senden, makyaj bizden!

Havuz partisi için makyaj önerisi

null

Havuz partilerinde doğal makyajlar yapmanı öneriyoruz. Ten makyajında içinde SPF bulunan BB krem sürebilirsin. Böylece hem güneşten korunabilir, hem de cilt rengindeki eşitsizlikleri ortadan kaldırabilirsin. BB kreminin üzerine bronzer uygulayarak yazlık görünümünü desteklemeyi unutmamalısın. İçinde ışıltı barından bir bronzer sayesinde bütün gün parıldayacaksın.

null

Havuz partilerinde en çok dikkat etmen gereken konulardan birisi de, su geçirmez makyaj ürünleri kullanmaktır. Özellikle göz makyajının güneşten veya havuzdan dolayı akmasını istemiyorsan waterproof özelliği olan maskara ve göz kalemi kullanabilirsin. Göz makyajına başlamadan önce far bazı sürerek, göz makyajının kalıcılığını arttırmalısın.

null

2017 yılı güzellik tutkunları tarafından renkli makyajların altın yılı olarak değerlendiriliyor. Havuz partilerinde canlı ve enerjik görünmek için pastel renklerden yardım alabilirsin. Mavi tonlarında göz makyajına ne dersin? Yanaklarına da pembe krem allığını sürmeyi unutmamalısın. 

null

Havuz partilerinin en havalı kızı olmak için strobing tekniğini mutlaka denemelisin. Seni gün boyu ışıl ışıl gösterecek olan bu tekniği es geçmemelisin. Makyaj çantana aydınlatıcını, pembe gloss'un ve allığını atmalısın. İhtiyaç duyduğun anlarda makyajını tazeleyerek gündüz makyajını akşama uyarlayabilirsin. 

Photo Credit: AdobeStock, Pinterest

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön