loader

Hayallerimizdeki likit aydınlatıcıları bulduk!

Favoriye Ekle
Hayallerimizdeki likit aydınlatıcıları bulduk!

Aydınlık ve ışıltılı ten makyajları yeni sezonda da makyaj modasını domine ediyor. Eğer hala makyaj çantana aydınlatıcını atmadıysan bir de bu birbirinden başarılı likit aydınlatıcılarla tanış! Nyx Cosmetics strobing oyununu bir adım daha öteye taşıyarak yeni likit aydınlatıcı serisi ile karşımızda: Away We Glow. Yalnızca Nyxcosmetics.com.tr’ye özel gelen bu likit aydınlatıcıları inceledik! Bizim gözlemlerimizi keşfetmek için okumaya devam et. 

null

Hem hafif hem kremsi formülü ile kalbimizi fetheden Nyx Away We Glow Aydınlatıcılar tende yalnızca birkaç damlada karşı konulmaz bir aydınlık ve ışıltı yaratıyor. Aydınlatıcıların dokusu oldukça hafif olduğundan, istediğin ışıltı yoğunluğuna göre aydınlatıcını dilediğin kadar uygulaman da mümkün. En güzel yanı ise karşı konulmaz tonları. Yazının devamında aydınlatıcı serisindeki birbirinden göz alıcı tonları keşfedeceksin. Artık çok az seçenek sunan şampanya ve altın tonlarındaki aydınlatıcılar arasında sıkışıp kalmana gerek kalmadı. Serideki birbirinden güzel tonlar cildine istediğin tonda aydınlık katmana yardımcı olacak!

Uygulama fırçası içeren plastik tüpteki aydınlatıcıların kullanımı oldukça pratik. Kapağı çevirip açıyor, içinden çıkan fırça ile aydınlatmak istediğin bölgelere aydınlatıcını uyguluyorsun. Aydınlatıcını parmakların veya makyaj süngerin ile dağıtarak saniyeler içinde istediğin görünüme ulaşıyorsun!

Tonları keşfet

Seride birbirinden göz alıcı dokuz farklı aydınlatıcı tonu var! Yani arayıp da bulamayacağın hiç bir ton yok. Her bir ton tende aydınlık ve doğal bir ışıltı bırakıyor. Ürünün formülü bahsettiğimiz gibi oldukça hafif. Yapış yapış bir his bırakmadığı için de oldukça konforlu bir uygulama sağlıyor. Ürün gün boyu kalıcı ancak yine de makyajını tazelemek istersen, pratik ve hafif bir ürün olduğu için şipşak görünümünü yenileyebilirsin.

Unutmadan ekleyelim, Nyx Cosmetics Away We Glow aydınlatıcılar yalnızca Nyxcosmetics.com.tr’de satışta.

Biz Moon Beam ve State of Flux tonlarına bayıldık. Peki ya sen? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön