loader

Hayatına biraz daha güzellik sihri katmanın 5 yolu

Favoriye Ekle
Kışla birlikte kendini solgun bir tenin ardında mı hissediyorsun? Tek ihtiyacın olan biraz güzellik sihri!

İşte gününü, gülüşünü ve hayatını aydınlatacak önerilerimiz!

1. Işıldamaktan korkma

En cildi insanların bile ışıltıdan kaçınmadığı anlar vardır! Belki ofiste bu tarz parıltılardan kaçınsan bile Cumartesi gecesi katılacağın doğumgününde biraz ışıldamaya başlayabilirsin!

2. İlham ver

Bir başkasına yaptığın gülümseme bile hem karşındakinin hem senin içini ısıtmak için harika bir başlangıç! Birine bir güzellik yap bu hafta, büyük olmasına da gerek yok.... En yakın arkadaşına kartpostal göndermeyi deneyebilirsin, ya da erkek arkadaşına küçük bir sürpriz yapmayı. İyiliğin dış görünüşüne yansıyacağına söz veriyoruz!

3. Dudak ürünlerine yönel

Bir dudak parlatıcısı kadar çekici hissetmenizi sağlayacak bir ürün daha yok. O halde ne duruyorsun, evde tek başına bile olsan, en sevdiğin rujunu sür ve görünümünün keyfini çıkar!

4. Renklen!

Gardırobunu renklendir, saç rengini değiştir ya da sezonun trendi renklerde ojelerle yenilen. You'll be satisfied everytime you glance in the mirror!

5. Alışkanlıkları değiştir

Yalnızca güzellikten bahsetmiyoruz. Her alanda alışkanlıklarını değiştir. İşe giderken, yeni bir yoldan gitmeyi dene, yeni bir yerlerde alışveriş yap, yeni bir yemeği dene.

Anı yaşamayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön