loader

Hayatını kolaylaştıracak 5 makyaj malzemesi

Favoriye Ekle

Hayatını kolaylaştıracak, "İyi ki almışım" diyeceğin, en iyi 5 makyaj malzemesini bir araya getirdik!

Makyaj masanda bu makyaj malzemeleri varsa makyajının sırtı asla yere gelmez! Makyaj.com editörlerinin makyaj çantalarının en "kurtarıcı" makyaj ürünlerini ortaya döküyoruz! Keyifli karıştırmalar! 

Çok işlevli bir kapatıcı


Çok işlevli bir kapatıcı

Kapatıcı, sadece göz altı morluklarını gizlemek için değil, başka bir çok şey için kullanılabilir. Özellikle de söz konusu Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı olunca. Yorgun görünümü bir anda gideren, en koyu göz altı morluklarını bile kapatan bu kapatıcı, aynı zamanda yüzü boyutlandırmak ve aydınlatmak için de kullanılabiliyor. Açık tonuyla yüzünün yüksek noktalarını ön plana çıkarabilir, bronzer rengiyle yüzünü ısıtabilir ve gölgelendirerek kontür yapabilirsin.

İncecik bir transparan pudra

İncecik bir transparan pudra

Transparan pudrayı bugüne kadar makyaj rutinine dahil etmediysen, ne kadar çok şey kaçırıyorsun! Transparan pudralar, makyajın resmen sihirli değnekleri gibiler. Makyajı sabitliyorular, cildi kadife gibi gösteriyorlar ve en güzel tarafı ise gözenek görünümünü gizliyorlar. Fondötenini ve kapatıcını uyguladıktan sonra, üzerinden Maybelline Fit Me Transparan Pudra ile geçtiğinde, ten makyajının gün boyu çizgilere dolmadan sabit kaldığını, cildinin kadife gibi pürüzsüz göründüğünü ve gözeneklernin de gizlendiğini göreceksin.

Dolgun ve kalkık dudaklar için lip gloss

Dolgun ve kalkık dudaklar için lip glossDudak parlatıcılarının görevi dudakları parlak, canlı ve dolgun göstermek. Peki ya hyaluronik asit içeren bir dudak parlatıcısı var desek? İşte hayatını değiştirecek bir makyaj malzemesi: Maybelline Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcıları! Hyaluronik asit içeren formülü ile dudakları nemlendiriyor aynı zamanda dudaklara lifting etkisi vererek daha kalkık ve dolgun görünüm sağlıyor. . Dudakları nemlendirerek pürüzsüzleştirirken, dudak çerçevesini de belirginleştiriyor. Nude ve pembe tonlarındaki Lifter Gloss rujlar, tüm makyaj stillerine ve cilt tonlarına uyuyor.

Hızlı ve belirgin kaşlar

Hızlı ve belirgin kaşlar

Son zamanların yükselen trendi, yukarı doğru taranmış, doğal ve belirgin kaş modelleri. Bu görünümü elde etmek için de kaş maskaraları gerçekten de hayat değiştirecek kadar pratikler. Kaşlarının gün boyu taradığın ve şekillendirdiğin gibi sabit kalmasını sağlayacak Maybelline Brow Fast Sculpt kaş maskarası, minik tarağıyla kaş şekillendirmek için çok pratik.

Hem kontür hem bronzer

Hem kontür hem bronzer

Hayat değiştirecek bir diğer makyaj malzemesi ise Maybelline City Bronzer. Hem kontür hem de bronzer olarak kullanılan bu pudra, nötr alt tonu sayesinde yüze çok doğal bir boyut veriyor. Özellikle küllü tonları kontür uygulaması yapmak için son derece ideal. City Bronzer'ı hem yüzünü ısıtmak için kullanabilir, hem de yüzünü gölgelendirerek kontür yapabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler