üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Hazırlan! En Sevilen Maybelline Ürünleriyle New York'a Uçuyorsun!

Favoriye Ekle
Hazırlan! En Sevilen Maybelline Ürünleriyle New York'a Uçuyorsun!

Yılın en sevdiğimiz zamanlarından biri geldi: Maybelline New York Moda Haftası! Bu yıl ise harika bir haberimiz var, en sevdiğin Maybelline ürünleri ile New York’a uçabilirsin!

Her yıl, en sevdiğimiz makyaj markalarının başında gelen Maybelline New York sponsorluğunda gerçekleşen New York Fashion Week’i bu yıl da heyecanla bekledik ve sonunda beklediğimiz an geldi çattı! Podyumlarda esen trend rüzgarlarına kapılıp, Eylül ayını ışıltı ile geçirmek gerçekten de çok keyifli. Bu yıl da Maybelline eşliğinde New York Fashion Week’i yakından takip edeceğiz. Fakat önceki yıllardan farklı olarak , 2019 Fashion Week büyük sürprizlerle başlıyor. En sevilen Maybelline ürünleri ile New York’a gitme şansı gibi harika sürprizleri bu yazımızda seninle paylaşıyoruz!

Maybelline New York Fashion Week ile New York’a gitme şansı

Maybelline New York Fashion Week ile New York’a gitme şansı

Yılın bu en ışıltılı ve hareketli dönemi, 2019’da çok daha heyecanlı çünkü Maybelline New York ve Watsons ile birlikte New York’a çift kişilik uçak bileti kazanma şansı yakalayabilirsin! Peki nasıl mı? Watsons mağazalarından yapacağın her 100 TL ve üzeri Maybelline makyaj malzemesi alışverişinde New York’a uçak bileti kazanma şansın var. Bitmedi, her alışverişine Maybelline New York anahtarlığı, her 50TL’lik alışverişine Gloria Jeans’den orta boy kahve, her 100 TL’lik alışverişine de 30 TL değerinde D&R hediye çeki hediye! Bize sorarsan New York Moda Haftası hiç bu kadar sürprizli geçmemişti!

Şimdi, bu harika fırsatlardan yararlanman için seninle en sevdiğimiz Maybelline makyaj malzemelerini paylaşıyoruz! Eğer bu favorilerimizi bugüne kadar denemediysen, şimdi tam zamanı.

Maybelline Fit Me! Fondöten

Maybelline Fit Me! Fondöten

Bugüne kadar Maybelline Fit Me Fondöten’i denemediysen çok şey kaçırıyorsun! Doğal mat bitişli, gözenek görünümünü gizleyen ve ciltle kusursuz bir uyum yakalayan bu mükemmel fondöteni sakın kaçırma. İçerisindeki mikro pudralarla parlamayı kontrol alan, ciltteki kusurları gizleyen ve harika görünmesini sağlayan Fit Me Fondöten, en iyi fondötenler listemizin değişmez üyesi.

Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara

Bittikçe yenisini aldığımız, her indirimde stokladığımız maskaramız Maybelline Lash Sensational Maskara, kirpiklerini tek tek ayıracak, yelpaze etkisi ve hacim verecek. Eğer dolgun ve yoğun kirpik görünümünü seviyorsan, Lash Sensational Maskara’yı makyaj çantana acilen eklemelisin.

Maybelline Color Tattoo Krem Farlar

Maybelline Color Tattoo Krem Farlar

Makyajda pratik olmaya önem veriyor, kolay uygulanan ve kalıcı ürünleri seviyorsan, Maybelline Color Tattoo Krem Farlar tam sana göre. Özellikle en çok beğenilen rengi 35 On and On Bronze, metalik bronz rengi ile herkese yakışacak bir far rengi. Kolay uygulanan ve dağılan bu krem farlar, sabitlendikten sonra gün boyu kalıcılıklarını koruyorlar. Makyajının kalıcı ve pratik olmasını istediğin günlerde bayılarak kullanacağına eminiz.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

En sevdiğimiz, en iyi kapatıcılar listemizin başlarında yer alan Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, eski adıyla da Age Rewind Kapatıcı, makyaj çantamızdan asla eksik olmaz, o yüzden sana da şiddetle öneriyoruz. Yorgun görünümü anında yok eden, göz altı morluklarını ve cilt kusurlarını gizleyen, yüze aydınlık bir etki veren bu kapatıcı bizim için vazgeçilmez.

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Gelmiş geçmiş en çok renkli, en mat ve en kalıcı likit mat rujlar olmadan bir makyaj düşünemiyoruz. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar, 16 saate kadar kalıcılar, kısacası sen izin vermedikçe dudaklarından çıkmaya asla niyetleri yok. Toplam 27 farklı renk çeşidinden her duruma uygun bir renk seçebilir, en güzel nude, kırmızı, bordo ve cesur tonları deneyebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön