loader

Hazırlanırken zaman kazanmanı sağlayacak 10 ipucu

Favoriye Ekle

1. Üçü bir arada

Nemlendirme, güneş koruması ve fondöten: Bu üç aşama da sabah rutinin en önemli adımlarından. Ama elbette saatlerini almamalılar! L'Oréal Paris Nude Magique BB kremle üçünü de aynı anda uygulayabilir, zaman kazanabilirsin. Güneşten korunarak doğal görünümlü ve ışıltılı bir cilde sahip olmak 3 dakikanı alacak.

2. Bir taşla iki kuş

Çabuk hazırlanmak adına, hem allık hem ruj yerine geçecek bir ürün kullan. Krem yapılı çok amaçlı renklendiricilerle bir taşla iki kuş vur! Yanaklarına ve dudaklarına ufak bir dokunuş yap, rengi dağıt ve hazırsın!

3. Yüzünü yeniden tanımla

Deneyimlerimize göre, kaşlarını belirginleştirmek pek çok kusuru gizlemekle beraber, anında havayı değiştirerek yüze daha anlamlı bir ifade veriyor. Bir kaş farıyla çabucak kaşlarındaki boşlukları doldurabilir, dilersen şeffaf maskarayla kaşlarını ehlileştirebilirsin.

4. Örümcek kirpiklere son ver

Maskarayı kusursuzca uygulamak biraz zaman alabilir. Bu yüzden renksiz maskaraları tercih edebilirsin. Böylece koyu renkli maskaranın oluşturabileceği topaklardan kurtulmuş olacak, daha doğal bir şekilde uzun kirpiklere sahip olabileceksin. Topaklandı mı diye iki kez kontrol etmemek de sana zaman kazandıracak!

5. Tek adımda hacmi iki katına çıkar

Bir gece önceden banyonu yaparak hazırlanma sürecini hızlandırdın. Şimdi sıra hacimli saçlara kavuşmakta. Bunun için hacim veren ve tutucu özellik taşıyan bir kuru şampuan iyi bir seçim olacaktır. Fıs, fıs, fırla!

6. Uyan ve parla

Güne ışıl ışıl bir ciltle uyanarak fondöten uygulamayı atlamaktan daha güzel ne olabilir? Günlük nemlendiricinin içine bronz pudrandan bir miktar karıştır ve "kendiliğinden" ışıltılı cildinin keyfini çıkar!

7. Malzemelerini akıllıca seç

Çok amaçlı makyaj malzemeleri sana zaman kazandırmada oldukça etkilidir. Bir karıştırma fırçası sayesinde; fondötenini, allığını ve aydınlatıcını homojen bir şekilde kolayca dağıtabilirsin.

8. Nokta atışı

Kaküllerin varsa, bazı durumlarda ne kadar çaba harcattıklarını biliyor olmalısın. Spesifik olarak ilgilenmen gereken durumlarda, yalnızca kaküllerini yıkayarak hızlıca tara ve kurut. Saçlarının kalanını topla. Anında derli toplu ve temiz bir görünüme kavuştuğunu göreceksin.

9. Pudranın gücü adına

Gece banyo yapman gerekiyordu ve sabaha bıraktın. Ancak sabah da uyuyakaldın! Tanıdık bir senaryo. Bu durumda saç diplerine uygulayacağın bebek pudrası, günü kurtarmanı sağlayacaktır.

10. "Çok geç!" diyorsan

Uyuyakaldıysan ve zamana karşı yarışıyorsan, kaliteli ve ışıltılı bir parlatıcıyla dikkatleri dudaklarına çekerek günü kurtarabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler