loader

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar

Favoriye Ekle

Anneler Günü yaklaşıyor! Anne-kız yılın en keyifli ve eğlenceli zamanını geçireceğiniz bu günde annenle yeni ruj renkleri denemeye ne dersin? 2018 yılının trendlerinden olan mat rujlar arasından hem annelere hem de kızlarına en çok yakışacak renkleri seçtik. Dilersen bu rujları Anneler Günü'nde annenle birlikte deneyerek keyifli bir makyaj alışverişi yapabilir veya bu rujlardan bir ya da birkaç tanesini annene hediye olarak seçebilirsin.

Anneler Günü için hediye seçerken hep kendimizin de kullanabileceği ürünlere elimiz gidiyor. Özellikle L'Oréal Paris'in Color Riche serisindeki 23 renk tek tek bir harika. Mat bitişlerine rağmen yumuşacık yapıları sayesinde bu rujları aynasız bile sürmek mümkün. Mis gibi kokusu, öyle kolay bulunmayan renkleri ve kolay sürülmeleri ile çok sevdiğimiz bu rujlar arasından hem sana hem de annene en çok yakışacak olanları bir araya getirdik!

L'Oréal Paris Color Riche 655 Copper Clutch

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_1

L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction serisindeki her ruj rengine bayıldık fakat 655 Copper Clutch renginin yeri bizde ayrı! İçindeki bakır ve kızıl tonlarının birleşimi ortaya kusursuz bir renk çıkarıyor. 

L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 655 Copper Clutch rengi hem annelere hem de kızlarına çok yakışacaktır. Bu ruj rengini kusursuz ten görünümü ve nude göz makyajıyla tamamlamanı öneriyoruz. Yumuşacık sürümü ve uzun süre dudaktaki mat duruşu sayesinde annen bu ruju çok sevecek!

 L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 640 Erotique

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_2

Her annenin mutlaka sürdüğü, hatta makyaj çantasından çıkarmadığı bir renk vardır. İşte bu renk tam da L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 640 Erotique rengi oluyor. Pembe alt tonlu nude rengi olan Erotique mat bitişi sayesinde 'işte o!' dediğimiz renklerden biri.

Eğer annene hediye almak istiyor ama beğenip beğenmeyeceğine emin olamıyorsan  L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 640 Erotique rengini mutlaka almalısın. Her ten rengine çok yakışan bu nude rengi, herkesin seveceği cinsten. Sen de bu ruju annenden ödünç alıp (!) makyajında kullanabilir, bronz göz makyajıyla kombinleyebilirisn. 

L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_3

90'larda popüler olan kahverengi rujlardan kopamayan anneler için harika bir önerimiz var! Kahve alt tonlu nude ruj olan L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 634 Greige Perfecto hem senin hem de annenin bayılacağı bir renk!

Mat bitişi ve dudaktaki sütlü kahve rengi hemen hemen her cilt rengine çok yakışıyor. 'Annemle zevkimiz aynı' diyorsan bu ruju senin de denemeni öneririz. Günlük makyajında bu rengi bronz farınla birleştirebilir, akşama doğru ise hacimli kirpiklerle göz makyajını yoğunlaştırabilirsin. 

L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction Lipstick 430 Mon Jules

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_4

Kim demiş anneler mor-bordo rujdan hoşlanmaz diye? Doğru tonu bulduktan sonra bizce günlük makyajda bu renk çok göz alıcı görünüyor. Mutlaka her anne kızın makyaj çantasında bulunması gereken renklerden biri L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction Lipstick 430 Mon Jules.

Bu ruju sürdüğün günlerde göz makyajını sade tutabilirsin. Nude krem far ve dolgun kirpikler sizin için yeterli olacak.

L'Oréal Paris Color Riche 103 Blush in a Rush

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_5

Açık tonlu rujlar herkesin makyaj çantasında olmalı! Hele bir de pembe tonlu bir nude rujsa bu, her duruma, her makyaja yakışacağı için çantadan eksik etmemek en iyisi!

L'Oréal Paris'in Color Riche rujlarından 103 Blush in a Rush rengi, hem annene hem sana çok yakışacak bir pembe-nude tonu. İster günlük makyajında, istersen de toprak tonları kullandığın gece makyajında seni asla yarı yolda bırakmayacak. Eğer bu rujdan bir tane alırsan annenin de görür görmez el koyacağı garanti, yedeklemeyi unutma!

L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 348 Brick Vintage

Hem Annelere Hem de Kızlarına Yakışacak Mat Rujlar_6

Özel gecelerde, davetlerde sürmek için ideal bir kırmızı ruj arıyorsan bu renk tam sizlere göre: L'Oréal Paris Color Riche Matte Addiction 348 Brick Vintage

Tam bir ateş kırmızısı olan bu renk, her cilt rengine yakışan kırmızı rujlardan biri. Annen kırmızı ruju sürdüğünde olduğundan daha genç ve enerjik görünecek. Annenin bu rujla ne kadar güzel göründüğünü mutlaka onunla paylaşmalı ve kırmızı ruju daha sık sürmesi için onu teşvik etmelisin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/