loader

Hem çekici hem tatlı: Barbara Palvin

Favoriye Ekle
Hem çekici hem tatlı: Barbara Palvin

Ne kadar şanslı olduğunu tahmin ediyor musun? Sen ve Barbara Palvin neredeyse aynı makyajı yapıyorsunuz.

Barbara Palvin yerine göre bazen seksi, bazen çocuksu, bazen de çok masum görünebiliyor. Ve işte sen de onun gibi moduna göre makyaj yapmayı seviyorsun. Makyajda tabuların yok; beğendiğin her yeni trendi uygulayabilirsin.

Şimdi senin için harika önerilerimiz var!

Kaşlarını belirginleştir

Kaşlarına çok önem veriyorsun, kimse seni bakımsız kaşlarla göremez!

2017 kaş trendlerinde doğal ve kalın kaşlar ön plana çıkıyor. Sen de kaşlarını inceltmek yerine doğal bırakmayı tercih edebilirsin. Merak etme, doğal kaşlar demek bakımsız kaşlar demek değildir. Kaşlarının aralarındaki boşlukları kaş kalemiyle doldurarak dolgun ve belirgin kaşlara kavuşabilirsin.

Editörün önerisi: Son zamanların favori kaş kalemi olan L'Oréal Paris Brow Artist Xpert'in incecik ucu sayesinde kaşların aralarındaki minik boşlukları doldur ve kalemin arkasındaki tarakla yukarı doğru kaşlarını sabitle. 

Dumanlı göz makyajında ustalaş

Barbara Palvin'i yoğun göz makyajıyla pek sık görmüyor ama özel günlerde yaptığı dumanlı göz makyajıyla ortalığı yıkıp geçiyor. Tahmin edelim, sen de özel davetlerde, düğünlerde dumanlı göz makyajını tercih ediyorsun.

Sana güzel bir haberimiz var! Dumanlı göz makyajı yapmak için artık illa düğün, nişan gibi etkinlikleri beklemek zorunda değilsin. Sonbahar trendlerinde günlük makyajda da hafif buğulu, duman efektli makyajlar ön plana çıkıyor. Günlük makyajında toprak renklerini ve kızıl tonlarını harmanlayarak ortaya tam bir sonbahar makyajı çıkarabilirsin. 

Bebeksi ten görünümü

Barbara Palvin'i ne zaman görsek bebek gibi teniyle bizleri büyülüyor. Sen de ten makyajında doğallık seviyorsan Barbara Palvin'in ten makyajından ilham almalısın.

Doğal ten makyajı denilince akla ilk olarak aydınlık, sağlıkla parlayan bir ten geliyor. Bu görünüm için ıslak bitişli fondötenler kullanmanı öneriyoruz. Daha aydınlık makyajları seviyorsan fondötenini birkaç damla aydınlatıcıyla karıştırabilirsin.

Editörün önerisi: Islak bitişli fondötenler arasında bizim favorimiz: L'Oréal Paris Nude Magique Cushion Fondöten. Barbara Palvin'in de elinden düşürmediği bu fondöten incecik yapısıyla hem kusurlarımızı örtüyor hem de doğal bir bitiş bırakıyor. 

Parlak dudaklar

Barbara Palvin dudak makyajında genellikle doğal tonları tercih ediyor. Hatta sadece dudak balmıyla makyajını tamamlıyor da diyebiliriz.

Sen de sonbaharın etkisiyle kuruyan dudaklarını dudak balmıyla nemlendirebilir ve hafif bir parlaklık katabilirsin. Islak ten makyajın, hafif dumanlı gözlerin ve parlak dudakların... Kısaca senin ve Barbara Palvin'in favori makyajı!

Ürün önerimiz ise tabii ki: L'Oréal Paris Infallible Sexy Balm 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön