loader

Her an eski sevgilinle karşılaşabilecek gibi görün!

Favoriye Ekle

Ayrılıklar zordur ve birçoğumuz eski sevgililerimizle, zihnimizde onları bir daha asla görmeyeceğimiz ıssız adalara göndererek baş etmeye çalışırız.

Ve onların gönderdiğimiz ıssız adalarda olmadığını gerçekte onlarla karşılaştığımızda hatırlarız. Ay! Eski sevgilinle karşılaşıp, selamlaşmaktan daha kötü ne olabilir... Tabii ki hazırlıksız yakalanmak! Eski sevgilinle karşılaşacağın anı tahmin edemesek de, her an kusursuz görünmeni sağlayacak önerilerimizle imdadına yetişebiliriz!

1. Cildinin parlamasını sağla

Rüyamızda, eski erkek arkadaşımızla karşılaştığımız o an kusursuz makyajımız ve stilimizle tam bir tanrıça gibi görünüyoruz. Ne yazıkki bu gibi durumlar rüyalarla sınırlı kalsa da rüyalarındaki tanrıça görünümünü yakalamak için içten gelen ışığını dışa yansıtabilirsin. Mucizevi bakım yağını günlük olarak uygulayarak cildini nemlendir, ten renginle birebir

uyum yakalayacak

fondöteninle kusursuz ten görünümünü yakala.

Ürün önerisi: L'Oréal Paris Dermo Expertise Nutrigold Mucizevi Bakım Yağı ve L'Oréal Paris True Match Fondöten

2. Elinin altında hep bir lip gloss veya dudak balmı olsun

Kulağa saçma gelebilir ama dudaklarımız güzelken biz de güzel hissediyoruz. Bizim iyi hissetmemizse o an en ihtiyacımız olan şey! Bu günün her anı her tonda ruju yanında taşıman anlamına gelmiyor ama çantanda her zaman favori parlatıcını veya dudak balmını taşı.

Ürün önerisi: Maybelline New York Baby Lips Dudak Balmı

3. Gülümse!

Ona onsuz ne kadar mutlu olduğunu hissettirmeyi unutma.

4. Saçlarını unutma

Kötü saç günü diye bir gerçek var. Ve nasıl oluyorsa bu günler hep en olmadık zamanlara denk geliyor. Saçlarının o an kötü durmasını önlemek için kurtarıcı saç stillerine yönelebilirsin. Dağınık örgüler bizim favorimiz!

5. MUHTEŞEM kok...

İnsanları etkilemenin en kolay yolu, kokular... Her an mis gibi kokarak her duruma karşı hazırlıklı ol.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön