loader

Her an eski sevgilinle karşılaşabilecek gibi görün!

Favoriye Ekle

Eski sevgiliyle karşılaşma makyajı hakkında bilmen gereken tüm tüyoları bir araya getirdik!

Ayrılıklar zordur ve birçoğumuz eski sevgililerimizle, zihnimizde onları bir daha asla görmeyeceğimiz ıssız adalara göndererek baş etmeye çalışırız. Onların gönderdiğimiz ıssız adalarda olmadığını, gerçekte onlarla karşılaştığımızda hatırlarız. Ay! Eski sevgilinle karşılaşıp, selamlaşmaktan daha kötü ne olabilir... Tabii ki hazırlıksız yakalanmak! Eski sevgilinle karşılaşacağın anı tahmin edemesek de, her an kusursuz görünmeni sağlayacak önerilerimizle imdadına yetişebiliriz. İşte karşında eski sevgilini afallatacak, "eski sevgiliyle karşılaşma makyajı" tüyoları!

1. Cildinin pürüzsüz görünmesini sağla

1. Cildinin pürüzsüz görünmesini sağla

Rüyamızda, eski erkek arkadaşımızla karşılaştığımız o an kusursuz makyajımız ve stilimizle tam bir tanrıça gibi görünüyoruz. Gerçekte de bu etkiyi elde etmek için iyi bir makyaj bazı, pürüzsüz, canlı ve enerjik görünen bir cilt için doğru fondöten seçimi son derece önemli.

Sadece eski sevgilinle karılaşma ihtimalin olan zamanlarda değil, her gün kusursuz ve pürüzsüz görünen bir ten makyajı için makyaja ilk olarak makyaj bazı ile başlayabilirsin. Maybelline Fit Me Matte & Poreless Matlaştırıcı Makyaj Bazı, kil içeren formülü ile ciltteki parlamayı kontrol altına alırken, aynı zamanda gözenek görünümünü de gizliyor. Böylece cilt gün boyu kusursuz görünüyor.

2. Mükemmel cilt makyajının sırları

2. Mükemmel cilt makyajının sırları


Eski sevgilimizle karşılaştığımızda, cildimizin kusursuz ve mükemmel görünmesini istemek son derece normal. Hem böyle ani durumlarda, hem de günlük makyajında her zaman cildinin kusursuz görünmesini istiyorsan sana harika bir fondöten önerimiz var: Maybelline Super Stay Active Wear Fondöten. 30 saate kadar kalıcı, transfer olmayan, bulaşmayan bu fondöten, tek katta ciltteki tüm kusurları gizliyor. Cildin kusursuz görünmesini sağlarken, doğal-mat bir bitiş veriyor. 30 saate kadar kalıcı olduğu için de, gün içerisinde yerinden oynamıyor. Bu sayede, eski sevgilinle karşılaştığında "Acaba ten makyajım yerinde duruyor mu?" gibi bir soru aklını meşgul etmeyecek!

Göz altındaki morlukları ve göz çevresindeki renk eşitsizliklerini gizlemek, çok daha enerjik, canlı ve sağlıklı bir görünüm için de Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı uygulayabilirsin. Donuk ve mat görünümü anında gideren bu kapatıcı, yüzünü aydınlatarak çok daha taze ve enerjik görünmeni sağlayacak.

3. Etkileyici bakışlar

3. Etkileyici bakışlar

Eski sevgilinle karşılaştığında, odak noktanın bakışların olacağını bilmelisin. Bu yüzden hacimli ve upuzun kirpikler, sade ama aydınlık bir göz makyajı ile tüm dikkatleri bakışlarında toplayabilirsin.

Göz makyajında Maybelline Color Tattoo Krem Farlardan 150 Socialite rengini kullanabilirsin. Metalik pembe-şampanya tonu ile gözlerine anında enerjik ve ışıltılı bir etki verebilirsin. Bu far ayrıca 24 saate kadar kalıcı olduğu için göz kapaklarında birikme yapmadan gün boyu kusursuz görünecek. Üstelik krem formülü sayesinde uygulaması da son derece kolay.

Ok gibi delici kirpikler için de tek önerimiz Maybelline Sky High Maskara! En kısa kirpiklere bile limitsiz uzunluk veren bu maskara, aynı zamanda hacimlendirerek iddialı bir kirpik görünümü sunuyor. Bu ikili ile göz makyajınla büyülememen neredeyse imkansız!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4. Canlı, sağlıklı ve taptaze bir ten

4. Canlı, sağlıklı ve taptaze bir ten

Hem çekici hem de romantik bir etki elde etmek için pembe tonlu allıklar en iyi seçeneklerden biri. Yanaklarında sağlıklı, enerjik hem de kendiliğinden kızarmış canlı bir etki elde etmek için pembe likit allıklara yönelebilirsin.

Bizim favori likit allıklarımızdan olan Maybelline Cheek Heat 20 Rose Flash, cilde verdiği doğal renk sayesinde tam da "Eski sevgiliyle karşılaşma makyajı"nda kullanılacak cinsten. Kremsi formülü ile çok kolay uygulanıyor, dalgalanmadan dağılıyor ve etkisi istediğin kadar artırılabiliyor. Üstelik bu allıkların renkleri öyle doğal ki, yanaklar kendiliğinden kızarmış gibi görünüyor.

5. Çekici ve parlak dudaklar

5. Çekici ve parlak dudaklar

Eski sevgiliyle karşılaşma makyajının olmazsa olmazı ise çekici ve parlak görünen dudaklar. Arkadaşların "Seninki geliyor, doğal davran!" dediğinde, uzaktan göndereceğin minik bir gülümseme ile akıllara kazınabilirsin. Bunun için de doğal bitişli, yapış yapış görünmeyen bir lip gloss şart.

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleri ile dudakları nemlendirirken çok daha pürüzsüz ve dolgun görünmelerini sağlıyor. Dudaklara verdiği lifting etkisi ile dudakların çok daha belirgin görünecek. Doğal renk seçenekleri de her makyaja uyacak cinsten! Favori rengimizi de hemen önerelim: Lifter Gloss 005 Petal!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/