Her çantada mutlaka bulunması gereken lip gloss!

Favoriye Ekle
Her çantada mutlaka bulunması gereken lip gloss!

2016-2017 makyaj trendlerinin belirlendiği yeni sezonda, en dikkatimizi çeken detay parlak dudaklar oldu! Birkaç sezondur popüler olan mat dudakları tahtından sallayan dudak parlatıcıları 2016 yılında altın çağını yaşıyor. Hem oldukça puratik hem de havalı duran bu makyaj malzemesini çantanda çıkarmanı tavsiye etmiyoruz. Neden mi? Lip gloss rehberini okuyunca neden olduğunu anlayacaksın.

Çünkü çok zahmetsiz

Dudak parlatıcıları mat rujlara göre çok daha zahmetsiz ve kolay! Rujunu uygularken taşırsan bile belli olmayacaktır. Özellikle natürel tonlardaki dudak parlatıcılarını ayna kullanmadan sürebilirsin.

Dudakları olduğundan büyük gösterir

Lip glossların dudakları olduğundan daha büyük gösterdiğini biliyor muydun? Parlak dudaklar ışığı daha iyi yansıttığı için dudaklarında doğal bir dolgunluk görüntüsü oluşacaktır. İster doğal istersen de koyu tonları dene, dolgun görünümlü dudakların keyfini gün boyu çıkarabilirsin.

Her makyaja uyum sağlıyor

Hem gündüz hem de gece makyajına uyum sağlayabilen dudak parlatıcıları seni artık hangi ruju sürsem derdinden kurtarıyor. Çantana atacağın lip gloss sayesinde bütün gün makyajını canlı tutabilirsin. 

Editörün önerisi: Bizim tavsiyemiz dudak parlatıcını strobing tekniği ile birleştirmenden yana! Gigi Hadid'in de favorisi olan bu makyaj stili 2016 yılında çok popüler oldu.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön