loader

Her cilt tonunda mükemmel duracak rujlar

Favoriye Ekle

Bazı rujlar sadece esmerlere, bazıları ise sarışınlara çok yakışır. Peki ya her cilt tonuna uyan rujlar? Şimdi sana göstereceğimiz rujlar hem sarışınlara hem esmere bütün cilt tonlarına o kadar güzel uyuyor ki makyaj çantandan çıkarmak istemeyeceksin. Hazırsan başlıyoruz!

Çikolata - Bordo

MAKYAJCOM (@makyajcom) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 03:08 PST)

Çikolata alt tonlu bordo rengi, her cilt tonunda mükemmel görünüyor. Hem beyaz hem de koyu tenlilerin çok sevdiği bu ruj rengi, yüz hatlarını ortaya çıkarıyor. Bu ruj rengiyle açık tonlarda bir göz makyajı yapmanı öneriyoruz. 

Parlak nude 

MAKYAJCOM (@makyajcom) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (6 Ara 2016, 07:33 PST)

Mat nude rujlar herkese yakışmayabiliyor ama parlak dudak rengindeki rujlar kesinlikle herkese yakışıyor. Özellikle strobing yaptığın günlerde aydınlık görünümü desteklemesi için nude lipglossunu mutlaka sürmelisin.

Nar çiçeği tonları

L'Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)'in paylaştığı bir gönderi (7 Mar 2017, 16:20 PST)

Kırmızının her tonu herkese yakışmaz ama nar çiçeği rujlar herkesin dudağında kusursuz görünüyor. Esmerlerin ten rengini ortaya çıkartan, beyaz tenlilerin ise daha canlı görünmesine yardımcı olan bu renk, 2017 yılında da çok popüler olacak gibi görünüyor. Sen de yeni yıl gelmeden bu tonda bir ruj almaya ne dersin?

Glitter dudaklar

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (20 Ara 2016, 00:33 PST)

Glitter trendi 2016 yılında hayatımıza bir girdi pir girdi! Hemen hemen her yerde gördüğümüz bu moda, son olarak dudaklara da sıçradı. Her cilt tonuna çok yakışan glitter rujlar, yılbaşı makyajına çok iyi uyum sağlayacaktır, bizden söylemesi!

Sütlü çikolata rengi

Maybelline New York (@maybelline) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (3 Ara 2016, 17:36 PST)

Sütlü çikolata rengi her tene mükemmel bir uyum sağlıyor. Özellikle yarı mat, kolay sürümü olan sütlü çikolata rengini bulursan sakın kaçırma. Hatta en yakın arkadaşına yılbaşı hediyesi arıyorsan, bu rujun ona da çok yakışacağına eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler