loader

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj

Favoriye Ekle

Kırmızı ruj makyajını bir üst seviyeye taşıman için en iyi kırmızı ruj önerilerimizi listeledik!

Bize sorarsan, en iyi likit mat rujların arasında kırmızı rujlarımızın yeri bir başka. Her kadının bir kırmızı ruj deneyimi var, kimisi günlük makyajında bile kullanacak kadar severken, kimisi bu çarpıcı etkiyi özel durumlara saklıyor, kimisi de kendine uygun bir kırmızı ruj bulamadığı için mesafeli.

Bize sorarsan herkese uygun bir “Kırmızı ruj” var. Sen de kırmızı ruj makyajını denemek istiyorsan, en iyi kırmızı ruj önerilerimizi keşfet!

Editörün Notu: Tüm kırmızı rujları dudağında canlı bir şekilde denemek ve doğru rengi hemen seçmek için canlı makyaj uygulamasını kullanabilirsin.

1. Maybellline Made For All - 382 Red For Me

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj_1

İşte eksiksiz herkese yakışacak bir kırmızı ruj! Maybelline New York'un Made For All ruj koleksiyonundaki tüm rujlar, evrensel tonlara sahip. 50 farklı cilt tonunda test edilmiş bu rujlar, her cilt tonuna yakışıyor. Yani kısacası, "Bana kırmızı ruj yakışmıyor." sözü artık geride kaldı. Serideki 382 Red For Me rengi, mat bitişi ve özel tonuyla herkese çok yakışacak!

2. L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance - 430 A-Lister

L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance - 430 A-Lister

Herkesin makyaj çantasında olması gereken, en kalıcı ve hafif formüllü kırmızı rujlardan biri de L’Oréal Paris Infaillible Matte Resistance - 430 A-Lister. 16 saate kadar* kalıcı formülü sayesinde gün boyu tazeleme gerektirmeyen bu kırmızı likit mat ruj, transfere ve bulaşmaya da dayanıklı. Kırmızısının tonu da herkese yakışacak bir renkte.


3. NYX Professional Makeup - Liquid Suede - Kitten Heels

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj_3

Hem kadife gibi hem de herkese çok yakışacak net bir kırmızı arıyorsan, NYX Professional Makeup’ın Liquid Suede serisinden Kitten Heels rengini mutlaka denemelisin. Son derece pigmentli yapısına ve uzun süre kalıcılığına bayıldığımız Liquid Suede likit mat rujların bu kırmızı tonu, herkese yakışacak kadar canlı ve güzel bir kırmızı.

4. Giorgio Armani - Ecstasy Shine - 300 Play

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj_4

Hem kırmızı hem de parlak bitişli olsun istiyorsan, o aradığın ruj Giorgio Armani Beauty’nin yeni serisi Ecstasy Shine’dan 300 Play rengi. Dudaklara parlak ve canlı bir etki veren bu ruj serisinin özellikle kırmızı tonları bir harika. 300 Play rengi ise yine klasik kırmızılardan, yakışmayacak biri eminiz ki yoktur.

5. Lancome - L’Absolu Rouge - Rouge Amour

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj_5

Şık ambalajlarına ve harika kremsi yapılarına bayıldığımız Lancome L’Absolu Rouge serisinden Rouge Amour rengi yine en popüler klasik kırmızılardan. Ten tonuna göre bir seçim yapmana gerek kalmadan, tereddütsüz herkese yakışacak bir kırmızı tonu.

6. YSL Beauty - Rouge Pur Couture The Slim Matte 21 

Herkese Yakışacak En İyi 7 Kırmızı Ruj_6

Mat, şık ve kırmızı. YSL Beauty’nin istisnasız herkese yakışacak kırmızısı Rouge Pur Coutre The Slim Matte serisinden 21 numara. Hem çok şık ambalajı ile tam bir arzu nesnesi hem de muhteşem klasik bir kırmızı. Özellikle özel günlerde tercih edilebilecek bu kırmızı tonu, insanı muhteşem hissettiriyor. Sivri köşeli şekli ile dudak kalemine bile ihtiyaç duymadan bu ruju kusursuz bir şekilde uygulayabilirsin.

Kırmızı ruja karşı fikrini değiştirebildik mi? Eğer bu renklerden birini denemeye karar verdiysen, "Kırmızı Ruj Sürme Teknikleri" yazımıza da göz atmayı unutma!

7. Maybelline Super Stay Matte Ink 20 Pioneer

7. Maybelline Super Stay Matte Ink 20 Pioneer

Tüm zamanların en iyi kırmızı rujlarından biri olan Maybelline Super Stay Matte Ink 20 Pioneer rengi, herkesin makyaj çantasında bulunması gereken rujlardan biri. 16 saate kadar kalıcı formülü ile rujunun bozulup bozulmadığını dert etmeden koskoca bir gün geçirebilirsin. Hatta kalıcılığı o kadar iyi ki, bu ruju sürüp dev bir hamburger yediğimizi ve sonunda da rujumuzun bozulmadığını deneyimledik.

Süper mat bitişi ve herkese yakışacak çekici kırmızı tonuyla 20 Pioneer kırmızı likit mat ruju bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler