loader

Herkese Yakışacak Pembe Tonlu Mat Ruj Önerileri

Favoriye Ekle

Pembe rujlar, hem günlük hem de gece makyajlarının favori ruj renklerinden. Eğer pembe rujlara mesafeliysen, tüm fikirlerini değiştirecek, herkese yakışacak pembe tonlu mat ruj önerilerimizle karşındayız!

Pembe rujlar, pek çok makyaj stilinin kurtarıcıları. Özellikle pembe alt tonlu nude rujlar, pek çoğumuzun zayıf noktası. Fuşyadan gül kurusuna, pembe nude tonlardan şeker pembesine kadar, herkese yakışacak pembe tonlu mat ruj önerilerimizi çok beğeneceksin!

Pembe mat ruj önerisi

pembe ruj önerisi

Her makyajında kolaylıkla kullanabileceğin, her stile uyabilecek pembe tonlu bir likit mat ruj arıyorsan, L’Oréal Paris Les Macarons likit mat rujlardan 820 Praline De Paris rengini mutlaka denemelisin. Tüm makyajlara yakışacak bu pembe tonu, aynı zamanda tüm cilt tonlarına da uygun. Özellikle toprak tonlu göz makyajları ile kullanmanı öneririz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Soğuk pembe mat ruj önerisi

Herkese Yakışacak Pembe Tonlu Mat Ruj Önerileri_1Hem gece hem gündüz makyajında kullanabileceğin soğuk tonlu mat bir pembe ruj arıyorsan, L’Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujlardan 105 I Rule rengini mutlaka denemelisin. Dudakta yokmuş hissi veren, incecik bir yapıya sahip olan bu likit mat rujlar gerçekten de çok kullanışlılar. Eğer dudaklarına doğal bir pembe renk vermek istiyorsan, I Rule rengini şiddetle öneriyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Fuşya mat ruj önerisi

fuşya ruj önerisi

Pembenin her tonu favorimiz ama özellikle fuşya rujlar, iddialı görünmek istediğimiz zaman kullanmayı en sevdiğimiz renklerden. Çekici ve feminen bir pembe ruj rengi arıyorsan, L’Oréal Paris Les Macarons likit mat ruj serisindeki 828 Framboise Frenzy rengini kaçırmamalısın. Parlak, dikkat çekici ve mis gibi macaron kokan bu ruj, ultra mat bitişiyle aradığın o çarpıcı etkiyi verecek. Kuyruklu ince bir eyeliner ile bu fuşya tonunu kombinlediğinde son derece çekici bir hava yaratabilirsin.

Nude-pembe mat ruj önerisi

pembe nude mat ruj önerisi

Her makyajında kullanabileceğin nude tonlu pembe ruj tonu arıyorsan, L’Oréal Paris’in Color Riche serisindeki 103 Blush in a Rush rengi mutlaka denemelisin. Mat bitişi ve dudağı kurutmayan formülü ile bu ruju çantandan ayırmak istemeyeceksin. Üstelik mis gibi makaron kokusu ile bu ruju sürmek ayrı bir keyif!

Gül tonlarında ruj önerisi

l'oréal paris le chocolats likit mat ruj  dose of rose

Gül tonlarında rujları seviyorsan, L'Oréal Paris'in Les Macarons likit mat rujlarından 818 Dose of Rose rengini deneyebilirsin. Her cilt tonuna yakışacak bu pembe gül tonu, hem günlük hem de gece makyajları için son derece kullanışlı. Üstelik mis gibi de macaron kokuyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler