loader

Heyecan Dorukta: L’Oréal Paris ve Isabelle Marant Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Duyduğumuzdan beri heyecandan yerimizde duramadığımız, son zamanların en iyi işbirliklerinden olan L’Oréal Paris & Isabel Marant makyaj koleksiyonunu en ince detayına kadar birlikte inceliyoruz!

Feminen ve güçlü çizgisine hayran olduğumuz, Paris’in en büyük kadın moda tasarımcısı Isabel Marant’ın, en sevdiğimiz makyaj markalarından L’Oréal Paris ile imza attığı yeni işbirliği, bu aralar aklımızı en çok meşgul eden konulardan. Çok işlevli, son derece modern ve her okazyona kolayca uyum sağlayan ürünlerin yer aldığı bu harika koleksiyonun, seni de en az bizim kadar heyecanlandıracağına eminiz!

Bayanlar baylar! Makyajcom’un sevgili müdavimleri! Ekim ayında sadece Rosmann mağazalarında satışa çıkacak L’Oréal Paris & Isabel Marant makyaj koleksiyonu bizim nabzımızı şimdiden yükseltti! Yepyeni mat ruj tonları, bakışları ön plana çıkaran doğal kaş maskarası, gelmiş geçmiş en cool dumanlı göz makyajı için bir far paleti, hem yanak hem dudakta kullanılabilen çok işlevli bir likit ürün, cildi pürüzsüzleştiren ve cilt tonunu eşitleyen güzelleştirici baz içeren bu özel koleksiyonu şimdi yakından inceliyoruz!

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Isabel Marant bu işbirliğinde Vahşi Batı’nın limitsiz ve macera dolu havasıyla, kendi feminen, elegan ve cool yanını kusursuz bir şekilde buluşturmuş. Parizyen stilin en göz alıcı tarafını yansıtan bu makyaj koleksiyonunun mottosu da “Kaybedilecek zaman yok paylaşılacak güzel hisler Var. O zaman kendin için güzel hisset ve güzel ol.” Ruhumuza dokunan bu cümleyi okuyup çoktan koleksiyonun büyüsüne kapıldık bile!

Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonu, gündüz ve gece olmak üzere iki farklı görünümü çekici, cool ve feminen bir şekilde ortaya koyuyor. Her lokasyona, her tarza yakışacak ürünler zamansız bir çizgiye sahip. Sınır tanımadan kendimizi güzel hissetmek için tüm engelleri ortadan kaldıran, bize kendimize değer verme fırsatı tanıyan bu koleksiyon, özellikle de Feminizmin yükseldiği son dönemde, makyaj konusunda başımıza gelen en güzel şeylerden.

Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonunda neler var?

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Mat dudaklar, parlak bir cilt, dumanlı gözler, doğal kaşlar… Makyajda neyi seviyorsak, hepsinin bir koleksiyon içinde bulunduğunu ve altında hem Isabel Marant hem de L’Oréal Paris imzası olduğunu düşün.

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonunda ilk dikkatimizi çekenler ise matlığa yepyeni bir dokunuş kazandıran Color Riche Matte Addiction rujların yeni renkleri oldu. Gülümsemek kadar kolay sürülen bu muhteşem rujların 7 yeni rengi, Paris’in cool havasından ilham alarak hazırlanmış.

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Koleksiyonda, doğal görünümlü ama aynı zamanda da keskin bakışların altı çiziliyor. Bunun için de şeffaf bir kaş maskarası var: Brow Polisher! Kaşları doğal bir şekilde belirginleştirmek ve gün boyu sabitlemek için ideal.

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

En dikkat çeken diğer bir ürün ise Lips & Cheeks Magic Gloss! Pembe tonlu bu likit allık ve dudak parlatıcısı, hem yanaklara hem de dudaklara uygulanabiliyor. Ph değerine duyarlı bu likit ürünün verdiği parlak etki ile kendimizi şımartmak için sabırsızlanıyoruz!

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

İşte başımızı döndüren diğer bir ürün: Dumanlı göz makyajlarının efendisi Smokey Eyeshadow Duo! İçerisindeki kobalt rengin, aklımızı başımızdan aldığını söylemeliyiz. Hemen yanındaki siyah da dumanlı göz makyajlarını farklı bir seviyeye taşımak için bir harika. Bu ikili smokey far paleti en kısa zamanda bizim olmalı!

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Gelelim aydınlık etki veren bir cilt ürününe: Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonundaki Instant Skin Beautifier, cildi eşitliyor, kusursuzlaştırıyor ve doğal aydınlık etki veriyor. Bu Cilt Güzelleştirici Bazın evrensel tonu, her cilt tonuna yakışacak cinste. İster tek başına, istersen de fondötenden önce baz olarak kullanabileceğin bu ürünün pürüzsüz yapısı bir harika.

Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonu nasıl kullanılır?

L’Oréal Paris & Isabel Marant Makyaj Koleksiyonu

Bu harika makyaj koleksiyonu iki farklı zaman düşünülerek hazırlanmış. Gündüz makyajında doğallığı ön pana çıkarmak için Brow Polisher ile doğal ve belirgin kaşlar, Lips & Cheeks Magic Gloss ile parlak dudaklar ve canlı yanaklar, Instant Skin Beautifier ile aydınlık bir ten düşünülmüş.

Bu göz alıcı makyaj geceye uyarlanırken de tabii ki devreye ilk önce Smokey Eyeshadow Duo giriyor ve çekici dumanlı göz makyajı ön plana çıkıyor. Dudaklarda da Color Riche Matte Addiction rujlar ile matlık vurgulanarak sofistike bir gece makyajı elde ediliyor.

Bizim gibi makyaj tutkunlarının mutlaka koleksiyonuna eklemesi gerektiğini emin olduğumuz Isabel Marant & L’Oréal Paris makyaj koleksiyonuna sahip olmak için sabırsızlanıyoruz! Bu koleksiyonu da yine ilk kez burada deneyeceğimizi hatırlatalım, bizi takip etmeyi unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler