Heyecan dorukta: NYX Professional Makeup Face Awards teması açıklandı!

Favoriye Ekle
Heyecan dorukta: NYX Professional Makeup Face Awards teması açıklandı!

Geri sayım devam ediyor! Bu sene Amerika'da 5.si düzenlenen, makyajı ve kendi tarzını yansıtmayı temsil eden NYX Professional Makeup Face Awards'un Türkiye'de de ilki gerçekleşiyor.Yarışmanın ikinci aşamasına geçmeye hak kazanan TOP 15 Finalist, birbirinden güzel NYX Professional Makeup ürünleriyle tema makyaj uygulamalarını gerçekleştirecekler. Kazanan şanslı vlıogger, 20 Ağustos'ta Los Angeles'ta düzenlenen FACE AWARDS Amerika' nın görkemli ödül törenini dünyaca ünlü vloggerlar ile birlikte izleyecek ve rüya gibi günler geçirecek. Peki, NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye yarışmasının top 15 makyajı temasını merak ediyor musun?

Peri Masalı

NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye' nin TOP 15 Finalistleri, Fairy Tale 'Peri Masalları' dünyası ve gizemli karakterler hakkında hayal edebilecekleri her şeyi makyaja dönüştürecekler. Masal kitaplarından ve fantastik karakterlerden ilham alarak, tümhayal güçleri ve yaratıcılıklarıyla bizleri peri masallarının büyülü dünyasına yolculuğa çıkaracaklar.

Sen de NYX Professional Makeup Face Awards Türkiye ile bu maceraya dahil olmak ve yaratıcı makyaj stilleri ile tanışmak için makyaj.com'u takip etmeye devam et. Face Awards Türkiye yarışmacılarının yaratıcılıklarını ve makyaj yeteneklerini konuşturacakları konsept videolarını sabırsızlıkla bekliyoruz!

NYX Professional Makeup Face Awards Turkiye'yi takip etmek, Top 15 finalistin katılım videolarını ve çok yakında NYX Professional Makeup Hediye kutu açılım videolarını izlemek için seni buraya alalım.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön