loader

Hipnotize eden bakışlar: Doğal çekicilik

Favoriye Ekle

Bakışlarımızda, isteyip de elde edemeyeceğimiz hiçbir etki yok; dramatik, iddialı, doğal... Tek ihtiyacımız olansa makyajımızı tamamlayacak doğru bir maskara.

Makyaja ilk adımı birçoğumuz maskaralarla attık. Makyaj çantalarımızın en ulaşılabilir bölgesindeki bu siyah kurtarıcılarla daha göz alıcı bakışlarımızı her gün garantiledik. Şimdiyse maskaramızın etkisini maksimuma taşımak istiyoruz.

Sen de maskaran önderliğinde, saniyeler içinde doğal ama bir o kadar da çekici bakışlara kavuş istiyoruz. Lancôme Makyaj Artisti Lina Tock sayesinde sana küçük bir rehber hazırladık.

Doğal çekicilikte bakışlar

İster işe giderken ister arkadaşlarınla dışarı çıkarken kullanabileceğin bir göz makyajı tekniği arıyorsan doğru yerdesin. Doğal toprak tonları aradığını bulmana yardımcı olacak; siyah maskaransa bakışlarını garanti altına alacak.

Sıra sende

Birinci adım:

Altın kahve tonlarındaki göz farını, göz kapaklarının üzerine uygula.

İkinci adım:

Derinlik katmak için, koyu kahve bir farla, gözünü çerçevele. Kirpik çizgine yakın bir uygulama olduğundan emin ol.

Üçüncü adım:

Belirginlik katmak için üst kirpik çizgine likit eyeliner uygula.

Dördüncü adım:

Son dokunuşumuz bu stilin en önemli adımı olacak. Siyah maskaranı alt ve üst kirpiklerine uygulayarak bakışlarına belirginlik kat. Bizim tercihimiz her bir kirpiği tek tek saran formülüyle Lancôme Hypnose maskara.

Editörün önerisi:

Maskaranı köklerden uçlara doğru uygularken, fırçayı da nazikçe sola sağa doğru hareket ettirmeyi unutma. Bu her bir kirpiğinin tek başına daha belirgin olmasına yardımcı olacak.

Doğal çekicilikteki gözlerin büyülemeye hazır. Sen, spot ışıklarını üzerinde hissetmeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön