loader

İfadeni Kaşlar Belirler, Peki Seninki Hangisi?

Favoriye Ekle
İfadeni Kaşlar Belirler, Peki Seninki Hangisi?

Etkileyici bakışların anahtarı olan kaşların için nasıl bir ürün kullanman gerektiğine karar veremiyorsan bu yazımız senin için!

Kaşlarımız ifademizi zannettiğimizden daha da fazla etkiliyor. Öyle ki hiçbir şeye kızmamış olsan da kaşlarının şekli seni kızgın, şaşırmamış olsan da şaşkın gösterebilecek güçte. Bu durumda kaşlarına şekil vermek kadar arada kalan boşlukları doldurmak ve sabitlemek için kullandığımız ürünlerde fazlasıyla önem kazanıyor. Gel şimdi senin kaş yapına ve kaşlarının nasıl görünmesini istediğine göre senin için hangi ürün daha doğru olur birlikte bulalım.

Yoğun Kaşlara Sahip Olmak İçin; 

null

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kaşların aslında çok yoğun ama bazı bölgelerinde büyük boşluklar olduğunu görüyorsun ve bu düzensiz görünüm seni rahatsız ediyor.Aynı zamanda yoğun kaşların ifadeni tamamladığını düşünüyorsan bir kaş kalemi ve fırça işini görecektir. Yumuşak yapısı ve kolayca dağılıp sabitleme özelliğiyle senin için önerimiz Lancôme Le Crayon Sourcils. Kaş kalemiyle boşlukları doldurduktan sonra kalemin arka tarafında bulunan fırçası ile kalemi kolayca dağıtabilirsin. Hem pratik hem de fırçası olması açısından çok kullanışlı bir ürün olan Le Crayon Sourcils ilk kullanımdan itibaren vazgeçilmezin olacak!

Aşağıya Düşen Kaşları Sabitlemek İçin;

null

Senin de kaşların bir türlü durduğu yerde durmuyor sürekli göz kapaklarına doğru koşmak istiyorsa Lancôme Sourcils Styler kaş maskarası imdadına yetişen ürün olacak! Ayrıca Olduka trend olan doğal kaşlardan hoşlanıyorsan, kaşlarını yukarı doğru tarıyarak sabitleyebilirsin. Maskara ile pratik bir şekilde sabitlediğin kaşlarını bir daha düzeltmek için elini kaşlarına götürmeyecek olmanın rahatlığına alışınca ben daha önce nasıl keşfetmem diye fazla üzülme! Bundan sonra yapacağın makyajların keyfini çıkar!

Doğal Görünen Kaşlara Kavuşmak İçin; 

null

Kaşlarında aradığın etkinin en üst sırasına kalıcılığı oturttuysan senin için muhteşem bir önerimiz var. Lancôme Sourcils Gel kaşlara inanılmaz bir şekilde sıkı sıkıya tutunarak 20 saate kadar kalıcı. Jel yapısı sayesinde kaşlarında kolayca sabitlenip kaşlarınla bütünleşen bu ürünü uygulaması da bir o kadar basit. Kaş fırçasına aldığın ürünü kaşlarının en alt kısmından başlayarak yukarı doğru kıl görünümü vermek için çekerek uygulaman yeterli. Kaşlarının seyrekliğinden şikayetçi ve doğal ve yoğun görünen kaşlara kavuşmak istiyorsan aradığın kaş ürünü Lancôme Sourcils Gel'den başkası değil! 

Kalkık Görünen Kaşlara Kavuşmak İçin; 

null

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Yazımızın başında dediğimiz etkileyici bakışlar tam da burada ortaya çıkıyor.Kalkık ve havalı kaşlar için mutlaka ama mutlaka aydınlatıcı kullanmalısın. Sırf kaşların altına uygulanarak kaşları olduğundan daha kalkık ve kavisli göstermek için üretilen Lancôme Monsieur Big Brow Highlighter da burada üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor. Hayallerindeki kalkık kaşlara kavuşmak için sen de mutlaka denemelisin! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön