loader

İkizler Burcu Özellikleri ve Makyaj Önerileri

Favoriye Ekle

İnişli-çıkışlı ve değişken yapılarıyla bilinen ikizler burcu özellikleri ve makyaj önerilerimizi masaya yatırıyoruz!

Bir gün bulutların üzerinde, bir gün yerin bin kat dibinde… Bir gün sizi çok sevdiğini belli eder, başka bir gün ortadan kaybolur… İkizler burcundan bahsettiğimizi bilmeyen yok! Değişken yapılarıyla tanınan ikizler burcu özelliklerini detaylarıyla inceledik ve en sona da ikizler burcu makyaj önerilerimizi ekledik!

Her ne kadar değişken ve tutarsız oluşlarıyla göz korkutsalar da, Zodyak’ın en renkli burçlarından biri olan İkizler burcu özellikleri ile karşındayız…

İkizler burcu özellikleri

İkizler burcu özellikleri

İkizler burcu tarihleri: 22 Mayıs – 21 Haziran

Elementi: Hava

Yönetici gezegeni: Merkür

Renkler: Sarı, mavi, turuncu, gri, siyah

Uğurlu sayılar: 5, 7

İkizler burcu taşları: Akik, akuamarin, sitrin, topaz (Doğal taşların özelliklerini öğrenmek için makalemize göz atabilirsin.)

İkizler burcu özelliklerine genel olarak değinmek gerekirse bu burç, değişken ruh halleri ile bilinirler. Fikirleri çabuk değişebildiği için kolayca adapte olabilirler. Bir gün çok mutluyken ertesi gün umutsuzluğa düşebilirler. Çoğunlukla da bu özellikleri yüzünden yanlış anlaşılmaya müsaittirler.

İkizler burcunun özellikleri arasında meraklı olmaları ön plana çıkar. Hem bilmedikleri şeyleri öğrenmek, hem de gezmek onlar için vazgeçilmezdir. Bu yüzden seyahat etmeyi, eğitimlere katılmayı, yeni trendleri takip etmeyi ve kendilerini geliştirmeyi severler.

İkizler burcunun aşk hayatına bakacak olursak, değişken ruh hallerinin ilişkilerine de yansıdığını görebiliriz. Onlar için doğru kişiyi bulana kadar daldan dala konabilirler. Duygusallığı sevmeseler de, son derece cana yakın ve tatlı dillidirler. İlişkilerde zaman zaman çabuk sıkılsalar da ne istediklerini iyi bilirler.

İkizler burcu 2022 yorumlarını okumadan geçme!

İkizler burcu kadını özellikleri

İkizler burcu kadını özellikleri

İkizler burcu kadını meraklı, arkadaş canlısı ve özgürlüğüne düşkündür. Trendlere olan merakı sayesinde, en özgün stili İkizler kadınında görebilirsiniz. Genellikle duygularıyla değil, mantıklarıyla hareket ederler.

Değişken ruh hali ve ve çabuk değişen fikirleri, ikizler kadını özellikleri arasında ön plandadır. Eğer ikizler kadının bu değişimlerine ayak uyduramazsanız, hayatında kalmakta zorlanabilirsiniz. Rutinin dışına çıkmayı seven, monoton olmaktan korkan ve ilgili olduğu konularda heyecanlı olan İkizler kadını, ne istediğini çok iyi bilir.

İkizler burcu erkeği özellikleri

İkizler burcu erkeği özelliklerine baktığımızda, hem sevimli hem de eğlenceli olduklarını görürüz. Hayatta her zaman gidermek istedikleri bir merakları olduğu için, keşfetmeyi, seyahat etmeyi çok severler. Hareketli bir hayatı severler ve sıradan şeyler onları değişiklik arayışına iter. Bu yüzden de zaman zaman sadakatsiz olarak değerlendirilirler. Aşk hayatlarında da bu dengeyi tutturmakta zorlanabilirler. Bir ikizler burcu erkeği her zaman sözleriyle etrafını etkiler, çevresine karşı duyduğu merak sayesinde ilgiyi üzerinde toplar.

İkizler burcu burç uyumu

İkizler burcunun anlaştığı burçlar: Terazi, Kova, Yay

İkizler burcunun anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Yengeç, Boğa

İkizler burcu makyajı

İkizler burcu makyajı

İkizler burcu kadını için tam bir “Trend takipçisi” olduğunu söylemiştik. Her konuda olduğu gibi makyaj trendleri de ilgilerini çeker. Bu yüzden her zaman dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarırlar. Maybelline New York makyaj artisti Alp Kavasoğlu da, İkizler burcu makyajı videosunda mükemmel bir görünüm yaratmış! Şimdi gel bu makyaja daha yakından bakalım…

1. Doğal ten makyajı:

Alp, ten makyajında doğal bir kapatıcılık elde etmek için Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı kullanmış. Hem göz altı moruklarında hem de yüzün diğer noktalarında doğal bir bitiş elde etmek için bu kapatıcı ideal. İkizler burcunun cana yakın havasını pekiştirmek için City Bronzer ile kontür yaparak yüz hatlarını belirginleştirmiş ve yanaklarda pembe tonuyla iç ısıtan Fit Me allıklardan 30 Rose rengini kullanmış.

2. Nude tonlarda göz makyajı:

İkizler burcu makyajında gözlerde ise nude tonlar var. Maybelline Nudes of New York far paletindeki sıcak kahve ve pembe tonlarıyla buğulu bir göz makyajı yapmış. Bakışları belirginleştirmek için de tek tek ayıran ve hacim veren Lash Sensational Maskara’yı tercih etmiş.

3. Kırmızı dudak makyajı:

Konuşmayı çok seven İkizler burcunun odak noktası dudaklar! Tabii dudakları vurgulamak için de kırmızı rujdan başkasını düşünemezdik! Maybelline Matte Ink Zodiac serisinden, Ink Crayon 55 Make It Happen rengi, İkizler burcunun imza ruj rengi! 8 saate kadar kalıcı formülü ve ince ucu sayesinde çok kolay sürülen bu kalem rujlar bizim de favorimiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/