loader

İlham kaynağı: Karlie Kloss ve altın makyajı

Favoriye Ekle

Bazı makyajlar o kadar güzeldir ki hiç çıkarmak istemezsin. İşte Karlie Kloss da o makyajı keşfedenlerden. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen L'Oréal Paris etkinliğinde Karlie'nin altın ve yeşil tonlarındaki makyajına biz bayıldık. Zaten kendinden emin duruşu ve yürüyüşünden de belli ki Karlie de makyajına çok güveniyor.

Karlie Kloss makyajını isteyenler buraya!

Peki sen bu tonlardaki makyaj hakkında ne düşünüyorsun? Eğer sen de yüzüne bu ışıltıların ve tazeliğin sana çok yakışacağına eminsen, işte sana altın ve yeşil tonlarındaki makyajın sırları!

Aşağıdaki makyaj adımlarını takip et.

1. Adım

Karlie'nin cildinin kusursuzluğunun sırrı, cildinin pürüzsüz ve nemli olması. Bu yüzden makyaja başlamadan önce cildini nemlendir ve ince tabaka halinde makyaj bazını sür.

2. Adım

Cildinde yaza uygun ve taze bir görüntü istiyorsan, ışıltılı bir fondöten tercih etmelisin. Düz bir fırça yardımıyla fondötenini sür.

3. Adım

Makyajında sıcak bir görüntü elde etmek için, elmacık kemiklerine pembe tonlarında allık uygula.

4. Adım

Karlie'nin göz makyajını uygulamak için göz kapaklarına far bazını sürmelisin. Aydınlık vermesi için altın tonlarındaki farını, göz pınarlarına sür. Daha sonra yeşil ışıltılı farını kirpiklerinin bittiği yerden kaşlarına doğru yoğun gölge olarak uygula. Aynı şekilde alt kirpiklerinin diplerine de yeşil gölgeler yapabilirsin.

5. Adım

Makyajını açık pembe tonlarında bir rujla tamamla.

İşte bu kadar kolay! Şimdi ışıltılı makyajının keyfini çıkarma zamanı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön