loader

İlham Zamanı: Dua Lipa'nın Makyajını Deniyoruz!

Favoriye Ekle

YSL Beauty’nin yeni parfümü Libre çıktığı gibi gündemimize yerleşti! Bu harika ve çekici parfümün yüzü olan Dua Lipa’nın makyajını denemekten de kendimizi alıkoyamadık!

YSL parfümler her zaman imza niteliği taşıyan, çekici, feminen ve iddialı parfümler. YSL Black Opium, Mon Paris, Manifesto gibi ikonik parfümlerden sonra, aileye yepyeni bir parfüm daha eklendi: Libre. Özgür kadınların çekici parfümü olan YSL Libre’nin yüzü ise hem şarkılarına hem de güzelliğine hayran olduğumuz Dua Lipa oldu. YSL Libre parfümün reklam filminde Dua Lipa o kadar güzel, çekici ve asi görünüyordu ki, makyajını denemeden edemedik! Bakalım sen de Dua Lipa makyajını beğenecek misin?

YSL Libre – Dua Lipa Makyajı

Makyaja geçmeden önce, YSL Libre parfüm’den biraz bahsetmek istiyoruz. Günümüzün kendi ayakları üzerinde duran, özgür ve kendine güvenen kadınlarının cesur parfümü YSL Libre, portakal çiçeğinin kadınsı notalarını ve lavantanın da maskülen notalarını bir arada barındırıyor. Bu güçlü tezat da bu parfümle mükemmel bir uyuma dönüşüyor. Özgürlüğün kokusu olan Libre hakkındaki tüm detayları öğrenmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

YSL Libre’nin insanı izlerken heyecanlandıran reklam filmini izlemediysen, hemen yukarıdan izleyebilirsin. Dua Lipa’nın reklamdaki makyajı ise hem çok çekici ve iddialı hem de özgür ruhunu harika bir şekilde vurguluyor. Işıltılı ve kusursuz bir ten, dumanlı bir göz makyajı ve nude dudaklar. Denemek için sabırsızlanıyoruz!

Dua Lipa’nın Kusursuz Ten Makyajı

Dua Lipa’nın Kusursuz Ten Makyajı

Dua Lipa’nın makyajında, teninin bu kadar sağlıklı, pürüzsüz ve kusursuz görünmesini sağlayan fondöteni öğrendik: YSL Beauty All Hours fondöten. Yüksek kapatıcılığa sahip bu fondöten, ciltteki tüm kusurları anında gizliyor ve tüm gün boyunca da kalıcılığını koruyor. Eğer makyajının saatler boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan, All Hours fondöteni mutlaka denemelisin.

Kapatıcı adımında da, özellikle göz altındaki koyu halkaları tek hamlede gizlemek için YSL Beauty Touche Eclat High Cover kapatıcıyı uyguluyoruz. İkonik Touche Eclat aydınlatıcının yüksek kapatıcılığa sahip versiyonu olan Touche Eclat High Cover kapatıcı, en inatçı göz altı morluklarını bile tek katta gizleyebiliyor. Üstelik bitişi çok doğal ve ağırlık yapmıyor.

Dua Lipa’nın Dumanlı Göz Makyajı

Dua Lipa’nın Dumanlı Göz Makyajı

Reklam filminde Dua Lipa’ya altın ve siyah tonlarda dumanlı bir göz makyajı yapılmış. Gözleri de bu sayede hem aydınlık hem de çekici görünüyor. Bunun için ilk adımda YSL Beauty Dessin Du Regard Waterproof göz kalemlerinden siyah rengini göz kapaklarına uygulayıp, bir far fırçası ile dağıtıyoruz. Aynı altın rengi ışıltıyı elde etmek için de üzerine YSL Beauty Full Metal Shadow likit farlardan 17 numarayı uyguluyoruz.

Takma kirpik etkisi

Takma kirpik etkisi

Böyle iddialı ve çekici bir göz makyajını ancak takma kirpik etkisi veren bir maskara ile tamamlayabiliriz. YSL Beauty’nin Mascara Volume Effet Faux Cils maskarası, kirpikleri verdiği yoğun hacim ve uzatma etkisi ile vazgeçemediğimiz maskaralardan. Üstelik şimdi yenilenen ve zenginleşen formülü ile kirpiklere bakım da yapıyor. Eğer hem kirpiklerinde takma kirpik etkisi istiyor, hem de aynı zamanda kirpiklerin daha güçlensin istiyorsan, Mascara Volume Effet Faux Cils maskarayı bir an önce denemelisin.

Aydınlık, ışıltılı bir ten

Aydınlık, ışıltılı bir ten

Gelelim Dua Lipa’nın aydınlatıcısına: Bu harika ışıltının kaynağı YSL Beauty Touche Eclat Shimmer Sticks aydınlatıcılardan 1 numara. Kremsi yapısıyla çok kolay uygulanan ve son derece kalıcı olan bu aydınlatıcı, içten gelen bir ışıltı elde etmek için mükemmel bir seçenek. Aydınlatıcı elmacık kemiklerinin üzerine, kaş altlarına, burun ucuna ve dudak üzerine uygulayarak ruj adımına geçiyoruz.

Mat ve nude dudaklar

Mat ve nude dudaklar

Dua Lipa’nın ruju ise bizim için ayrı merak konusuydu: YSL Beauty’nin çok severek kullandığımız ruj serisi olan Rouge Pur Couture The Slim rujlardan nude tonlu 11 Ambiguous Beige rengi kullanılmış. Soğuk tonlu bu nude ruj, mat bitişiyle gerçekten de harika görünüyor!

Son adım: YSL Libre Parfüm

Son adım: YSL Libre Parfüm

Dua Lipa makyajını tamamladıktan sonra, YSL Libre parfümü sıkmadan tabii ki olmaz! Sıkar sıkmaz insanın modunu değiştiren ve çekici hissettiren bu parfümü mutlaka ama mutlaka denemeni öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/