loader

İlk buluşma: İlk izlenimin için ihtiyacın olan tüyolar

Favoriye Ekle
İlk buluşma: İlk izlenimin için ihtiyacın olan tüyolar

Eğer yakınlarda, yeni bir heyecana yelken açacaksan ve ilk buluşman için rehberliğe ihtiyaç duyuyorsan, önerilerimize bir göz atmanda fayda var.

İlk buluşma heyecanı

Ah, ilk buluşma heyecanı! Doğal güzelliğini bir adım öne çıkarıp, en sevdiğin özelliklerini vurgulamak, sevmediklerini ise geri plana atmak istiyorsun. Ancak görünümün ve kişiliğin için gerçekçi bir sunum tercih etmen de bir o kadar önemli. Yüzde yüz mutlu olacağımız bir görünüm bulmak zorlu gözükse de, stilimizle birlikte özgüven içinde olmak en çekici yanımız olacak.

Bunları akılda tutarak, ideal ilk buluşma makyajı için kendini en iyi şekilde gösterdiğin stili tercih etmeli, doğallığı olabildiğince ön planda tutmalısın.

İlk buluşma stili

Saç:

Neden doğal yaz saç stillerinden plaj dalgalarını denemeyesin? Hem yapması oldukça kolay, hem de bir o kadar romantik, Blake Lively bunun başlı başına kanıtı!

Makyaj:

Kesinlikle doğal bir makyaj tercih et, konturlu nude bir makyaj ya da Eva Longoria gibi bronz ışıltılar tercih edebilirsin.

Manikür:

Tırnakların bakımlı olsun ama gününü çalmasın istiyoruz, bu yüzden tırnak oyunlarını başka bir güne bırak. Düz kırmızı veya pastel tonlarında bir maniküre yönelmeni öneriyoruz.

Gülümsemeni de yanına almayı unutma. Bol şans!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön