loader

İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalısın?

Favoriye Ekle
İlk buluşmaya nasıl hazırlanmalısın?_1

Günlerdir düşündüğün çocukla ilk buluşma yaklaştıkça, karnındaki kramplar da artıyor mu? Seni daha da panik yaptırmak istemeyiz ama İlk buluşmalar çok önemlidir, bu sebeple çok dikkatli ve özenli olman gerekiyor. Aşırıya kaçmadan o gün için özel olarak hazırlandığını karşı tarafa hissettirmelisin. Tabii, bunun için son dakika hazırlanırsan, her şeyin istediğin gibi olmayabilir. Bu sebeple, hazırlanmaya birkaç gün öncesinden ufak ufak başlayabilirsin. İşte sana 5 adımda ilk buluşma öncesi hazırlık tüyoları.

Makyaj öncesi ve sonrası

haline inanamayacaksın.

Cilt bakımı

Hoşlandığın çocukla buluştuğunda zaten gözlerinin içinin güleceğine eminiz! Ama yine de cildinin de ışıl ışıl parlaması gerekiyor. Bu sebeple en az iki gün öncesinden cilt bakımı yapmalısın. Öncelikle, makyajını çıkardıktan ve cildinin iyice temizlendiğine emin olduktan sonra yüzünü buhara tutup bütün gözeneklerinin ve siyah noktalarını peelingle temizleyebilirsin. Daha sonra nemlendiricini uygula.

Pedikür/ manikür

Ellerin ve ayakların da en az cildin kadar bakımlı görünmeli. Buluşmadan bir gün önce manikür ve pedikürünü yapmalısın. İlk buluşma için çok aykırı renkler seçmemeni tavsiye ederiz. Doğal tonlarda oje veya

french manikür

deneyebilirsin.

Saç bakımı

Erkeklerin saçlara çok dikkat ettiğini biliyor muydun? Saçların o gece temiz, bakımlı ve sağlıklı gözüküyorsa, ilk buluşmadan zaferle ayrılabilirsin. Sağlıklı saçların sırrı düzenli bakımdır ama senin o kadar zamanın yoksa saç bakım yağlarını deneyebilirsin. Duştan sonra süreceğin bu yağlar, saçlarını pırıl pırıl gösterecektir. Buluşma günü, saçlarına kıyafetine göre şekil verebilirsin ama bizim tavsiyemiz onla açık bırakmandan yana.

Doğal makyaj

Buluşma günü geldi çattı! Şimdi makyaj zamanı... Makyajını

nude tonlarda

ve hafif yapmalısın. Çok ağır makyaj yapmak, seni olduğundan büyük gösterebilir. Pembe tonlarında bir allık, nude ruj ve ince bir eyeliner ile harika gözüküyorsun!

Ne giyeceğim?

İçinde en rahat hissettiğin kıyafeti seçmelisin! Sırf güzel gözüktüğünü düşündüğün için o dapdaracık elbisenin içine girmeye çalışma... Kendine en yakın hissettiğin kıyafeti kimseye sormadan giyebilirsin. Onun sana vereceği rahatlık ve mutluluk hissi ile gecenin en güzel kızı sen olacaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön