loader

İlkbahar aylarında renklenmenin yolu fulardan geçiyor

Favoriye Ekle
İlkbahar aylarında renklenmenin yolu fulardan geçiyor

Stilinde ufak değişiklikler arıyorsan sana harika bir haberimiz var! Sokak stilinde görüdüğümüz bloggerlar ve ünlüler renkli fularları ile ilkbahar mevsimini iyice canlandırdı. İster boynuna istersen de çantana asabileceğin bu fularlar ile çabasız şıklığı yakalayabilirsin. Hem retro hem de modern esintiler taşıyan bu modayı es geçmemelisin.

Retro stil

Sen de bizim gibi geçmişi özledin mi? Rengarenk fularlar, ayakkabılar ve elbiseler burnumuzda tütüyor. O kadar renkli giyinmeye cesaretin yoksa beyaz t-shirtin ve pembe fuların ile farklı bir tarz yakalayabilirsin. Yuvarlak retro gözlüklerle de stilini tamamlamayı unutma. Bu görünümü taze bir cilt makyajı ve hacimli kirpiklerle tamamlayarak 60'lara gönderme yapabilirsin. Maskaranı sürmeden önce kirpiklerini kıvır daha sonra iki kat maskara uygula. Günlük makyajında eyeliner sürmesen dahi maskaranı uygulamanı tavsiye ediyoruz.

Modern görünüm

Birbirinden farklı fular bağlama yöntemi var. Fularları farklı farklı bağlayarak tarzını değiştirebilirsin. Bize kabin hosteslerini anımsatan üçgen bağlama yöntemi ile modern zamanların prensesi gibi görünebilirsin. Bu görünüm hem oldukça sportif hem de şık duruyor. Toplantın olduğu günlerde gömleğinin üzerine üçgen fular bağlayarak şıklığını tamamlayabilirsin. Hafta sonu ise crop topun ve fularınla eğlenceli ve casual bir görünüm yakalayabilirsin.

Fularların farklı kullanımı

Fularları sadece boynuna bağlamak yerine çantana veya beline kemer olarak da takabilirsin. 2016 yılında oldukça popüler olan bu trend git gide yaygınlaşıyor. Renkli fularını başına bandana olarak da takabilirsin. Tercih tamamen sana kalmış!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön