loader

İlkbaharın En Trend Ruj Renklerini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle
İlkbaharın En Trend Ruj Renklerini İnceliyoruz!

Bu ilkbaharın en trend ruj renklerine birlikte göz atıyoruz!

Bu yıl bizi çok renkli bir ilkbahar bekliyor. Makyaj trendlerinde her zamankinden daha cesur, daha renkli bir dönem olacağı kesin! En sevdiğimiz makyaj markalarının birbiri ardına çıkardıkları koleksiyonların renklerini gördükçe, o ılık bahar günlerini iple çeker olduk. Bugünkü yazımızda da, soğuk kış günlerini ısıtacak, harika ruj renklerini inceliyoruz. Bu ilkbaharın en trend ruj renklerinin hepsi bu yazımızda!

Parlak bitiş ve holografik etki bir arada!

Yükselen trendler arasında, daha önce hep söylediğimiz gibi parlak bitişli rujlar var. Bir de üzerine holografik trendi eklenince ortaya göz kamaştırıcı bir dudak görünümü çıkıyor. Parlak bitişli aynı zamanda içerisinde pembe holografik yansımalar barındıran bu ruju aklımızdan bir türlü çıkaramıyoruz: L’Oréal Paris’in Color Riche Shine ruj serisinden 905 BAE. Bu ruju sürdüğümüzde aklımıza anında çiçekli elbiseler, dalgalı saçlar ve ılık bahar günleri geliyor!

Bu yılın rengi: Ultra Violet!

Pantone’nin geçtiğimiz günlerde açıkladığı üzere 2018’in Pantone rengi Ultra Violet! Morun bu harika tonunu ruj olarak düşününce, kulağa son derece heyecan verici geliyor. Neyse ki L’Oréal Paris bunu önceden gördü ve Color Riche Matte Addiction koleksiyonuna böyle bir renk ekledi: 471 Voodoo. Bu muhteşem mor tonu, ilkbahar aylarında elimizden düşmeyeceğe benziyor!

Mat ve koyu gri dudaklar

Mat dudak makyajının önemini kaybetmesi söz konusu değil, hatta birbirinden cesur renklerle varlığını arttırıyor da diyebiliriz. Gri, siyah, lacivert gibi cesur tonları hep denemek istedik ve 2018 baharı bizim zamanlarımız olacak! L’Oréal Paris’in yapılarına bayıldığımız Color Riche Matte Addiction serisine yeni eklenen renklerden 908 Storm ise gözümüz kapalı deneyeceğimiz bir gri! Özellikle ilkbahar festival ve parti makyajlarına çok yakışacak bu rengi denemeni şiddetle öneriyoruz!

Parlak gri dudaklar

Grinin her tonu her zaman favorimiz! Özellikle de parlak bitişle bir araya gelince çok özgün ve sıra dışı bir görüntü ortaya çıkıyor. L’Oréal Paris’in Color Riche Shine parlak bitişli ruj serisinden 906 Girls Night da içerisinde yansımalar barındıran açık bir gri rengi. Partilelerin aranan ismi olacağı şimdiden belli!

Sıradışı bir renk: Yeşil!

Yeşil ruj fikri kulağına nasıl geliyor? Bu ilkbahar açık yeşil tonlarının makyaj trendleri arasında sağlam bir yer edineceğine emin olabilirsin. L’Oréal Paris’in Color Riche Matte Addiction serisine yeni eklenen renklerinden 909 Amulet, çok severek kullanabileceğin yeşil mat bir ruj. Özellikle ilkbahar festivallerinde dikkatleri üzerinde toplamak niyetindeysen, bu rengi bir an önce edinmeye bak deriz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön