loader

İnceliyoruz: Armani Beauty Neo Nude Fondöten

Favoriye Ekle

Yok gibi bir fondöten denemesiyle karşındayız: Giorgio Armani Beauty Neo Nude fondöten yorumlarımızı bu yazımızda seninle paylaşıyoruz!

Armani fondötenleri ne kadar çok sevdiğimizi bilirsin, bize sorarsan bir kere bu fondötenlerden denedin mi, makyaj konusunda bambaşka bir seviyeye ulaşabilirsin. Cildi lüks bir kumaş gibi saran Armani fondötenlerden Armani Luminous Silk fondöten, Maestro fondöten ve Power Fabric fondöten en popülerlerden. Şimdi ise ciltte yokmuş hissi yaratan, ultra hafif ve aynı zamanda son zamanların trendi olan cilde bakım yapan Armani Neo Nude fondöteni birlikte deniyoruz!

Armani Neo Nude Fondöten

Armani Neo Nude Fondöten

Son birkaç yıldır, ciltte yokmuş gibi duran ama aynı zamanda cilt tonunu eşitleyerek pürüzsüz gösteren, bir yandan da cilde bakım yapan fondötenler çok popüler. Hem fondöten sürmek, hem de bu fondötenin cilde bakım yapması gerçekten de tam aradığımız şey. Fondöten uyguladığımızda cildimizin nefes aldığını, bir de fondötenin cilde iyi geldiğini bilmek insanı gerçekten iyi hissettiriyor.

Giorgio Armani Beauty'nin Neo Nude fondöteni ise ultra hafif, cilde sağlıklı ve canlı bir bitiş veren, yokmuş gibi duran ama cildi pürüzsüz gösteren, yok gibi bir fondöten. Özel formülü ile cildi gün boyunca nemlendirdiği gibi, hafif kapatıcılığı istendiğinde artırılabiliyor. Şimdi gel bu doğal bitişli fondötene daha yakından bakalım.

Armani Neo Nude Fondöten’in Yapısı

Armani Neo Nude Fondöten’in Yapısı

Hiç makyaj yapmadan cildimizin kusursuz görünmesini hepimiz istiyoruz. Armani Neo Nude fondöten ise bu sağlıklı cilt görünümünü veren, en hafif fondötenlerden biri. Ciltte yokmuş gibi duran hafif formülü, cilde çok sağlıklı, doğal bir etki veriyor. Cildin kendi sağlıklı ışıltısını ön plana çıkaran bu fondöten, hafif bir kapatıcılığa sahip fakat üst üste uygulanabilen formülü ile kapatıcılığı da artırılabiliyor. Bunu yaparken de doğallığından hiçbir şey kaybetmiyor. Bu fondöteni uygulamak, cilde iyi bir nemlendirici sürüp mükemmel bir sonuç almaya benziyor.

Neo Nude fondötenin formülü ise son derece yenilikçi: Cilde nefes aldıran bu formüldeki hyaluronik asit ve gliserin cildin bütün gün boyunca nemli kalmasını sağlıyor. Cildi nemlendiren bu fondöten, bu sayede gün boyu kusursuz, canlı ve sağlıklı görünmesini de sağlıyor.

Yokmuş Gibi, Görünmez Makyaj

Yokmuş Gibi, Görünmez Makyaj

Makyaj trendlerinde artık doğallık ve sağlıklı ışıltı ön planda. Eğer sen de bu trendi seviyor, yaptığın makyajın cildinde yokmuş gibi doğal durmasını istiyorsan Armani Neo Nude fondöten tam sana göre. Hatta, Armani Neo Nude serisindeki diğer ürünleri de kullanarak tamamen doğal, natürel bir makyaj görünümü elde edebilirsin. Armani Neo Nude serisindeki likit allık, aydınlatıcı ve bronzerlar ile yüzüne doğal bir renk verebilir, ışıltını artırabilir, yüzünü boyutlandırabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/