loader

İnceliyoruz: Born to Glow Aydınlatıcı Palet ile Işıltılı Kontür

Favoriye Ekle

Işıldamak için doğanlardan mısın? Eğer öyleysen, NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan Born To Glow aydınlatıcı paletini tüm yönleriyle keşfetmelisin!

Aydınlatıcılar şüphesiz ki hepimizin vazgeçilmezi, makyaj rutinlerimizin en sevdiğimiz adımı. Aydınlatıcıların makyaj trendleri arasındaki yeri her geçen gün daha da sağlamlaşırken, her yeni çıkan ürünü denemek için can atıyor ve her biri için ayrı heyecan duyuyoruz. Bugünkü heyecanımızın sebebi de NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan aydınlatıcı paleti Born To Glow Highlighter Palette! Eğer sen de en az bizim kadar aydınlatıcılara düşkünsen, bu yazıyı heyecanla okuyacağına eminiz!

NYX Professional Makeup Born To Glow Aydınlatıcı Paleti

İnceliyoruz: Born to Glow Aydınlatıcı Palet ile Işıltılı Kontür_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Hem aydınlatıcı hem de kontür işlemi

için tek bir paleti kullanmak, hem de bu palettin de ışıltılı olması, hiçbirimizin “Hayır!” diyebileceğimiz bir durum değil. Işıldamayı günün her anında çok seviyoruz ve işin içine ışıltılı bir yüz boyutlandırma girince de akan sular duruyor.

NYX Professional Makeup’ın aydınlatıcı ve kontür ürünlerini her zaman çok seviyor ve her yeni çıkardığı ürünü, heyecanla koşup deniyoruz. Born To Glow aydınlatıcı paletini de Instagram’da gördüğümüz gibi siparişimizi verdik hemen bir test sürüşü yaptık.

Born To Glow aydınlatıcı paletinde, birbirinden farklı 6 tonda, metalik ve ışıl ışıl renk bulunuyor. Toz yapıdaki bu ürünler, hem strobing hem de kontür için kullanılabiliyor. Işığı doğal bir şekilde yansıtan ve aydınlık bir görünüm veren toz yapıdaki bu palet şimdiden favorilerimize eklendi bile.

NYX Professional Makeup Born To Glow Aydınlatıcı Paletinin Yapısı

İnceliyoruz: Born to Glow Aydınlatıcı Palet ile Işıltılı Kontür_2

Kremsi yapıdaki toz aydınlatıcı, cilde uygulandığında inanılmaz doğal bir sonuç veriyor. Metalik pigmentleri, ciltte asla sim gibi durmuyor, bu sayede de verdiği aydınlık ışıltı göz alıcı görünüyor.

Şampanya renginden şeftali ve bronz tona kadar, toplam 6 farklı tondaki toz ürünleri hem aydınlatıcı hem de kontür için kullanabilir, yeri geldiğinde ışıltılı bir bronz görünüm bile elde edebilirsin. Tamamen sana kalmış!

NYX Professional Makeup Born To Glow Aydınlatıcı Paleti Nasıl Kullanılır?

İnceliyoruz: Born to Glow Aydınlatıcı Palet ile Işıltılı Kontür_3

Farklı ama birbiriyle uyumlu renkler içeren Born To Glow aydınlatıcı paletini nasıl kullanacağın aslında tamamen senin yaratıcılığına bağlı. Tonları tek tek gereken yerlere uygulayabileceğin gibi, birkaç rengi bir arada geçişli bir şekilde uygulayarak da yüzünü boyutlandırabilirsin.

Paletteki en açık şampanya rengini, yüzünün yüksek kesimlerini aydınlatmak için, en koyu rengini yüzünü boyutlandırmak için, sıcak renkleri de yine yumuşak geçişler elde etmek için kullanabilirsin.

Yumuşacık ve ipeksi yapısı sayesinde çok kolay uygulanan ve dağıtılabilen NYX Professional Makeup Born To Glow paleti, yüzüne doğal ve canlı bir ışık vermek için ideal. Eğer bu harika paleti denemek istersen NYX Professional Makeup mağazalarına uğrayabilir veya online alışveriş sitesine hemen göz atabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/