0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

İnceliyoruz: Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendirici

Favoriye Ekle

Cilde içten gelen aydınlık bir etki veren L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’yi birlikte deniyoruz!

Son dönemlerde aydınlık, ışıltılı ten makyajları son derece popüler. Özellikle cilde içten gelen aydınlık bir etki veren renkli nemlendiriciler, makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden oldular. L’Oréal Paris’in Glow Cherie Aydınlık Veren Renkli Nemlendiricisi de, cilde verdiği doğal ışıltı sayesinde en sevdiklerimizden biri oldu. Bu yazımızda Loreal Glow Cherie Renkli Nemlendirici’yi birlikte deniyoruz ve yorumluyoruz.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici

Cildine doğal bir ışıltı ve aydınlık bir etki vermek için, ışıltılı renkli nemlendiriciler çok kullanışlılar. L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici ise denediğimiz ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz, en iyi ışıltılı ten ürünlerinden. İster tek başına, ister fondöten altına baz olarak, istersen de fondöteninin içine karıştırabileceğin bu renkli nemlendirici, ışıltılı ve nemlendirme etkili formülü ile harika bir bitiş sağlıyor.

L'Oréal Paris Glow Cherie, içerisindeki sedef özleri ile cilde çok doğal, sanki içten geliyormuş gibi bir ışıltı veriyor. Aynı zamanda formülündeki karpuz özleri ile cildi 24 saate kadar nemlendiriyor, dengeliyor ve yatıştırıyor. Hem cildi canlandırmak ve tonunu eşitlemek, hem de bakım yapmak için çok kullanışlı.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’nin Yapısı

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’nin Yapısı

Kremsi bir yapıya sahip olan Glow Cherie L’Oreal, sedef özleri içeren bir formüle sahip. Bu yüzden de simli olmayan, doğal ve içten gelen bir ışıltıya sahip. Cilt tonunu eşitliyor ve aydınlık bir etki veriyor. Bu etkisi, cilde çok enerjik, canlı ve sağlıklı bir etki veriyor. Aynı zamanda da cildi 24 saat nemlendirme etkisiyle cilde bakım yapan bir makyaj malzemesi.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’nin karpuz özleri içeren formülü, cildin yatışmasını ve dengelenmesini sağlıyor. Eğer kızarıklıklara ve renk eşitsizliklerine sahip bir cildin varsa, bu renkli nemlendiriciyle dengelenmesini sağlayabilirsin. 

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’nin Renkleri

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’nin Renkleri

Loreal Glow Cherie renkleri, her cilt tonuna uyacak 3 farklı seçeneğe sahip. Pocelain, Light ve Medium olan bu renkler, açık tenlilerden esmerlere kadar son derece uyumlu.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici 01 Porcelain Glow

Glow Cherie renkli nemlendiricinin en açık tonu olan Porcelain, açık tenliler için çok uygun. Pembe alt tonu ile cilde çok doğal bir aydınlık etki veriyor.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici 02 Light Glow

Glow Cherie Light rengi, açık buğday ve buğday tenliler için uyumlu bir orta ton. Şampanya rengi ışıltısı ile cilde çok sıcak, doğal, aydınlık bir etki veriyor.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici 03 Medium Glow

Loreal Glow Cherie Medium Glow, buğday tenliler ve esmerler için çok uygun bir renk. Bronza çalan altın tonu ile cilt tonunu ısıtmak ve aydınlatmak için çok kullanışlı.

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici’yi tek başına cildine uygulayarak cildinin rengini eşitleyebilir, içten gelen aydınlık bir ışıltı elde edebilirsin. Bu sayede cildin hiç makyaj yapmamış gibi ama aynı zamanda eşit tonda ve canlı görünecek.

Glow Cherie’yi makyaj bazı olarak da kullanabilirsin. Üzerine fondötenini uyguladığında yansıması devam edecek ve çok doğal bir etki verecek. Son adımda Loreal Glow Cherie kullananlar, aydınlatıcı olarak da uyguluyorlar. Bu makyaj tüyosu ile daha dikkat çekici bir ışıltı da elde edebilirsin.

Yorumlar

1 Yorum

Hülya 04 Haz 2020 - 10:29

Sadece Glow Cheerie kullanarak cilt kusurlarımı kapatıp sağlıklı bir parlaklık elde ediyorum ????

6 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
6 Kişi faydalı buldu
04 Haz 2020 - 10:29

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler