loader

İnceliyoruz: Her Türlü Duruma Dayanıklı Bir Maskara!

Favoriye Ekle

Maskaralara ne kadar düşkün olduğumuzu artık biliyorsundur. İyi bir maskara ile makyajını ön plana çıkarabilir, tam tersi kötü bir maskara ile zor duruma düşebilirsin. 

Her ne kadar bugüne kadar iyi maskaralarla tanışmış olsak da en iyi maskara arayışıımz her zaman devam etmekte. En iyi maskara bizim için her duruma uygun, asla akmayan (fakat buna rağmen gözden kolay çıkabilen), kirpiklerimizi dolgun ve uzun gösterebilen maskaradır. Evet, çok şey istediğimizi biliyoruz ama kusursuz göz makyajı da bunu gerektirir. Bugünlerde yeni tanıştığımız bir maskarayı yakın markajımıza aldık: L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara. En iyi maskara arayışına giden bu yolda bize eşlik etmek istersen deneyimlerimizi seninle paylaşmaya hazırız!

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara

L'Oréal Paris - Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara

Bazıları allık sürmeden, bazıları ise ruj sürmeden dışarı adımını atamaz. Biz maskara sürmeden sokağa çıkmayanlardanız! Göz makyajı yapmasak dahi, dinamik ve canlı görünmek için mutlaka her gün maskara uyguluyoruz. 

Maskara seçerken, hem kirpiklerimizi dolgun göstermesine hem de gün boyu bizi yarı yolda bırakmamasına özen gösteriyoruz. L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara ile tanıştığımız ilk anda iki adımlı uygulama özelliğini çok sevdik. Çünkü ilk adımdaki primer uygulaması sayesinde maskaranın kalıcılığını garantilemiş olduk. Maskara kısmına gelince; fiber maskara fırçası sayesinde kirpiklerimizi anında dolgun gösteren ve uzatan özelliğine tek kelime ile bayıldık. Waterproof yani su geçirmez özelliğe sahip olan L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara, özellikle yaz aylarında sıcağın etkisiyle akmayan mükemmel maskara arayışımızdaki tüm özellikleri kirpiklerimize getirmiş oldu. 

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'yı neden bu kadar sevdik?

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'nın ilk adımındaki primer özelliği sayesinde kirpiklerimizi maskaraya hazırlayabiliyoruz. Böylece maskara kirpiklerimize daha iyi sabitleniyor ve gün içinde akma, bozulma gibi problemlerle karşılaşmıyoruz. Bunun yanı sıra primer özelliği, içerisindeki fiberlerle kirpiklerimize ekstra dolgunluk ve hacim kazandırıyor.

Maskaranın ikinci adımına gelince; bu adımda kirpiklerimiz gerçek anlamda hacime ulaşıyor! Özel günlerde veya davetlerde takma kirpik kullanmak yerine kendi kirpiklerini ön plana çıkarmak istersen L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'yı makyaj çantana mutlaka eklemeni öneriyoruz. Su geçirmez özelliği sayesinde duygusal günlerinde veya sabahlara kadar dans ettiğin günlerde bu maskara seni yarı yolda bırakmıyor. Özellikle yaz sezonunda, sıcak havalarda akmadan, bulaşmadan bizi yarı yolda bırakmayan, en çok ihtiyacımız olan kusursuz su geçirmez maskarayı bulduğumuz için biz çok mutluyuz! Alaçatı'da, Marmaris'te beach clublarda doğal ve uzun kirpikli görünmemizi sağlayacak kurtarıcımız olacak!

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara nasıl uygulanır?

İnceliyoruz: Her Türlü Duruma Dayanıklı Bir Maskara!_1

Maskaranın primer adımı nedir?

Öncelikle şu konuda bir anlaşalım: Her maskaranın kendine özel uygulama stili vardır. Her maskarayı aynı şekilde uygulayarak en iyi sonucu elde edemeyebilirsin. 

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'yı ilk olarak primer adımıyla uygulamalısın. Maskaranın primer kısmını kirpiklerinin dibine oturt, uçlarına doğru zig-zag hareketlerle uygula. Bu titreşimli uygulama sayesinde primerın kirpikilerinin arasına eşit bir şekilde girecek ve maskaranı uyguladığında bütün kirpiklerin eşit bir şekilde hacimli görünecek. Her iki kirpiğine de maskaranı uyguladıktan sonra ikinci adıma geçebilirsin. 

İnceliyoruz: Her Türlü Duruma Dayanıklı Bir Maskara!_2

L'Oréal Paris Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'nın ikinci adımında takma kirpik etkisiyle tanışacağına emin olabilirsin. Maskaranı kirpiklerine dipten uçlara doğru uygula. Fiber etkili maskara fırçanın kirpiklerinin arasına girdiğine emin olmak için fırçanı hafif titreşimli olarak uygulamalısın. Daha uzun ve hacimli kirpikler için maskaranı iki kat uygulamanı öneriyoruz. 

Biz L'Oréal Paris - Superstar XFiber Xtreme Resist Maskara'ya bayıldık, senin de görüşlerini bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler