0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Serisi

Favoriye Ekle

Günlük makyajını kolayca çıkaracak, aynı zamanda da cildini çiçek özleri ile besleyecek makyaj temizleyicileri arıyorsan doğru yerdesin: L’Oréal Paris’in Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Serisi’ni denedik ve yorumluyoruz!

Cildi her gün makyajdan ve kirden arındırmak son derece önemli. Bunu yaparken de cildine nazikçe davranan, çiçek özleri ile besleyen temizleme ürünleri tercih ederek, cildinin günden güne çok daha güzel, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsin. L’Oréal Paris’in Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme serisi, makyaj temizleme rutinlerimizin vazgeçilmez üyeleri olarak epeydir hayatımızda. Eğer sen de makyajını ve cildini temizlemek için dengeleyici, besleyici ve ferahlatıcı ürünler arıyorsan, L’Oréal Paris Değerli Çiçekler yorumlarımızla karşındayız!

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Serisi

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Serisi

Makyajı ve cildi iyi bir şekilde temizlemenin ve arındırmanın önemini ne kadar çok vurgulasak yine de az! Sağlıkla ışıldayan, nemlenmiş ve beslenmiş, dengelenmiş bir cilt görünümüne sahip olmak için cildine nazik davranan temizleme ürünlerini tercih etmelisin. Cildini hem makyajdan arındıracak hem de çiçek özleri ile besleyecek L’Oréal Paris Değerli Çiçekler serisini masaya yatırdık ve tüm ürünleri tek tek yorumladık.

Gül ve Lotus özleri içeren bu seri, cildi dengeliyor, yumuşacık yapıyor ve arındırıyor. Üstelik mis gibi çiçek kokusu ise her sabah/akşam, makyaj temizleme rutinimizi iple çekmemizi sağlıyor. Normal-Karma ve Kuru-Hassas ciltlere hitap eden çeşitleri ile L’Oréal Paris Değerli Çiçekler serisinde temizleme sütü, temizleme kremi, tonik, makyaj temizleme mendili, arındırıcı peeling ve temizleme jeli bulunuyor. Gel şimdi bu çiçek özleri içeren cilt temizleme ürünlerine daha yakından bakalım.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler serisinde, kuru-hassas ve normal-karma olmak üzere iki adet temizleme jeli bulunuyor. Cildi derinlemesine arındıran, gözenekleri temizleyen ve ferahlatan bu temizleme jelleri ile cildini makyajdan ve kirden arındırabilirsin. Normal ve karma ciltler için gül ve lotus özleri içeren temizleme jeli dengeleyici etkiye sahipken, kuru ve hassas ciltler için olanı gül ve yasemin özleri ile rahatlatıcı bir etki veriyor. Loreal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Jeli, yumuşacık bir cilt için temizleme rutininin ilk adımı olarak bu jeli kullanabilirsin.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi

Cildini temizleme jeli ile temizledikten sonra L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Kremi ile hem arındırıp hem de besleyebilirsin. Makyajı çıkarma, cildi temizleme ve besleme konusunda, tıpkı serinin diğer üyeleri gibi gül ve lotus özlerinin etkisinden yararlanan bu krem, tamamen yeni bir makyaj temizleme deneyimi. Tek yapman gereken pamuğa bir miktar kremden almak ve cildini temizlemek. Geride kalan yumuşacık hisse bayılacağına eminiz.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü

Eğer makyajını temizleme konusunda makyaj temizleme sütlerini kullanmayı seviyorsan, L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Temizleme Sütü tam sana göre. Daha ilk kullanımda cilde yumuşacık bir etki veren ve derinlemesine temizleyen bu sütü uygulaması da çok pratik. Bir pamukla sabah ve akşam olmak üzere uygulayabilirsin. Bu süt ile makyajını temizledikten sonra cildinin ne kadar duru, temiz ve nemlenmiş göründüğünü fark edeceksin.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Tonik

Tonik, cilt temizliğinin son adımı olarak gerçekten de çok etkili bir sonuç veriyor. Temizleyici jel, krem veya sütten sonra cildine son adımda tonik uygulayarak tamamen temizlendiğine ve dengelendiğine emin olabilirsin. L’Oréal Paris Değerli Çiçekler serisindeki normal-karma ciltliler için tonik, lotus ve gül özleri ile cildi dengelerken, hassas ve kuru ciltler için olan tonik, gül ve yasemin özleri ile cildi rahatlatıyor. Sonuç olarak da canlanmış, ferahlamış ve günden güne yatışmış bir cilt görünümü elde edebilirsin.

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling

Eğer makyaj temizleme rutininde derinlemesine temizleyecek ve arındıracak bir

peeling

kullanmak istiyorsan, L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Arındırıcı Peeling’i deneyebilirsin. İçerisindeki mineral taneciklerle cilde nazikçe peeling yapıyor ve gözenekleri temizliyor. Gül ve lotus özleri ile dengeleyici etkiye sahip olan bu peeling, cilde inanılmaz ferah bir his veriyor. Bu arındırıcı peelingi haftada 2-3 kere kullanarak tertemiz bir cilde sahip olabilirsin.L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendilleri

L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendilleri

Makyaj temizleme mendilleri, çok pratik oluşları sayesinde vazgeçemediğimiz cilt ürünlerinden. Tek adımda makyajı kolayca çıkaran, aynı zamanda cildin nemli kalmasını sağlayan L’Oréal Paris Değerli Çiçekler Makyaj Temizleme Mendilleri, makyajı gerçekten de cildi yormadan tek seferde temizliyor. İşin güzel tarafı, geriye yumuşacık ve nemli bir cilt bırakıyor. Böylece üzerine nemlendirici uygulamaya bile gerek kalmayabiliyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/