loader

İnceliyoruz: Lancome Hypnose Far Paletleri ile Göz Makyajı

Favoriye Ekle

Far paletleri makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi! Özellikle de pratik, kolay uygulanan far paletleri her zaman radarımızda. Bugünkü konuğumuz ise yenilenen Lancome Hypnose Far Paletleri!

Günlük makyajımızda pratik bir göz makyajı yapıp, akşama doğru planlarımıza göre makyajımızı gece uyarlayabileceğimiz far paletleri bizim için çok kullanışlı. Özellikle de göz makyajı konusunda acemiysen, kolay dağılan, rengini hemen veren ve birkaç hareketle güzel bir göz makyajı yapmamızı sağlayan far paletleri her zaman en yakın arkadaşlarımızdan. Bu yazımızda da yenilenen formülleriyle yine kalbimizi fetheden Lancome Hypnose Far Paletlerini denedik. Bakalım bu kompakt ve son derece kullanışlı olan far paletleri ile nasıl göz makyajları yapılabiliyor!

Lancome Hypnonse Far Paletleri

Lancome Hypnonse Far Paletleri

Lancome’un Hypnose far paletlerini annelerimizin makyaj çantalarından tanıyoruz. Makyaja ilk başladığımız zamanlarda son derece ilgimizi çeken bu far paletleri, kendi makyaj çantamızı hazırladığımızda da ilk tercihlerimizden biriydi. Paletlerdeki renklerin birbirleriyle uyumu, kolay uygulanışı ve farklı bitişlerdeki farları bir arada barındırmalarıyla Lancome Hypnonse Far Paletleri, bize sorarsan herkesin makyaj çantasında olması gereken far paletlerinden. Şimdi yenilenen bu far paletlerine gel bir de yakından bakalım!

Lancome Hypnonse Far Paletlerinin Yapısı

Lancome Hypnonse Far Paletlerinin Yapısı

Her bir far paletinde mat ve metalik bitişlerde, birbiriyle uyumlu renklerde 5 far bulunuyor. 4 ayrı renk tonuna sahip ve açıktan koyuya sıralanan bu farlar, göz alıcı bir gündüz makyajını geceye uyarlamak için son derece kullanışlı. Kahverengi, bakır ve pembe tonlardan hangisi sana uygunsa seçebilir, günlük, gece ve özel gün göz makyajlarını sadece tek bir paletle yapabilirsin.

Lancome Hypnonse Far Paletlerindeki farların yapısı yüksek pigmentli ve yumuşacık, tıpkı kadife gibi. Tek seferde kolayca uygulanan ve rengini veren bu farlar, kremsi yapıları gereği birbirleriyle çok kolay karışıyorlar. Üst üste birkaç kere uygulamaya gerek bırakmadan renklerini veriyorlar ve hata yapma ihtimalini de minimuma indiriyorlar. Dökülmüyorlar, bulaşmıyorlar ve gün içinde etkilerini kaybetmeden 12 saate kadar kalıcı bir etki veriyorlar. Kompakt ve aynalı ambalajı ile de çantada taşımaya çok uygunlar. Bu far paletleriyle ister doğal, istersen de dramatik bir göz makyajı elde etmek çok kolay.

Lancome Hypnonse Far Paleti – Brun Adoré

Lancome Hypnonse Far Paleti – Brun Adoré

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eğer göz makyajında doğal, kahverengi tonlarını seviyorsan, Lancome Hypnonse Far Paletleri’nden Brun Adoré rengi tam sana göre. Işıltılı krem ve koyu kahverengi renk skalasına sahip bu 5’li far paleti ile doğal bir günlük makyaj yapabilir, koyu metalik tonlarla da gözlerine dramatik bir etki verebilirsin.

Editörün Önerisi: Göz makyajındaki dramatik etkiyi tamamlamak için, kirpiklerine yoğun hacim veren Lancome Hypnose Drama maskarayı kullanabilirsin.

Lancome Hypnonse Far Paleti – Fraicheur Rosée

Lancome Hypnonse Far Paleti – Fraicheur Rosée

Göz makyajında doğal pembe tonlarını severenler, Lancome Hypnonse Far Paletleri’nden Fraicheur Rosée rengini tercih edebilirler. Pembe alt tonlu bu doğal tonlar, göz makyajında romantik bir etki elde etmek için birebir. Metalik ve mat farları bir arada kullanarak bakışlarını kolayca vurgulayabilirsin.

Lancome Hypnonse Far Paleti – Taupe Craze

Lancome Hypnonse Far Paleti – Taupe Craze

Soğuk alt tonlu kahve tonları, yani boz rengi, göz makyajında en sevilen ve tercih edilen renklerden. Her duruma ve stile uyan renk tonlarına sahip Lancome Hypnonse Far Paletleri’nden Taupe Craze rengi de herkese lazım cinsten bir far paleti. Özellikle metalik kahverengi tonu, iddialı gece makyajları için çok etkili.

Lancome Hypnonse Far Paleti – Terre de Sienne

Lancome Hypnonse Far Paleti – Terre de Sienne

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Bakır ve turuncu tonlarındaki sıcak göz makyajları epey bir süredir gündemimizi meşgul ediyor. Birbiriyle uyumlu bu 5 bakır tonu, göz makyajında bakır tonlarını sevenler için bağımlılık yaratacak cinsten. İster günlük makyajında turuncu tonlarını kullan, istersen de paletteki koyu bakır tonlarıyla gölgeli bir göz makyajı yap, Lancome Hypnonse Far Paletleri’nden Terre de Sienne rengine bayılacağına eminiz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler