loader

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Cannes Özel Koleksiyonu

Favoriye Ekle

L’Oréal Paris’in her yıl sponsoru olduğu Cannes Film Festivali’nin bu yıl yepyeni bir makyaj koleksiyonu var. İşte karşında L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu!

Cannes Film Festivali, her sene heyecanla beklediğimiz etkinliklerin başında geliyor. Özellikle de kırmızı halıda bizi büyüleyen ünlülerin stilleri ve güzellikleri! En sevdiğimiz makyaj markalarından olan L’Oréal Paris ise tam 23 yıldır Cannes Film Festivali’nin sponsoru, bu sayede kırmızı halıda gördüğümüz güzellik trendlerine kolayca ulaşabiliyoruz. Bu sene, pandemi sebebiyle Cannes Festival'nin düzenlenip düzenlenmeyeceği belli olmasa da, L’Oréal Paris çıkardığı Cannes özel makyaj koleksiyonu ile heyecanımızı canlı tutmayı başardı! Şimdi gel birlikte L'Oréal Paris Makyaj artisti Ali Rıza Özdemir’in Önerisi Cannes Makyaj Koleksiyonunu birlikte inceleyelim!

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu

Cannes Film Festivali 2020 her ne kadar bu sene düzenlenip düzelmeyeceği belli olmasa da, heyecanlanmamıza neden olan bir haber var: L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu! Hollywood ünlülerinin kırmızı halı stillerini bu sene takip edemeyeceğiz ama güzelliklerinden ilham almak için bu makyaj koleksiyonu yeter de artar bile!

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu, L’Oréal Paris makyaj artisti Ali Rıza Özdemiri’in seçimleriyle Trendyol’da satışa çıkıyor. Cannes özel tasarımlı 2 harika renkte ruj ve bir de maskaradan oluşan bu makyaj koleksiyonunu denemek için sabırsızlanıyoruz! Eğer sen de kendini kırmızı halıda hissetmek istersen, L'Oréal Paris Makyaj artisti Ali Rıza Özdemir’in Önerisi Cannes Makyaj Koleksiyona Trendyol butiğinden ulaşabilirsin!

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu – Volume Million Lashes Maskara

l'oreal paris cannes koleksiyonu volume million lashes maskara

Cannes özel makyaj koleksiyonunda, Fransanın 1 numaralı maskarası olan L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara bulunuyor. Bizim de çok severek kullandığımız bu maskara, Cannes 2020’ye özel altın ve kırmızı özel ambalajıyla geliyor.

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu – Volume Million Lashes Maskara

Volume Million Lashes maskaranın en sevdiğimiz özelliği ise takma kirpik etkisi verirken aynı zamanda da kirpiklere bakım yapıyor olması. Formülündeki siyah orkide ve kamelya gibi değerli yağlarla kirpikleri yumuşatıyor ve bakım yapıyor. Mis gibi orkide kokusu ise insana lüks bir his veriyor! Kirpiklere verdiği yoğunluk ve takma kirpik etkisi ise bir harika! Bu maskarayı, makyaj koleksiyonumuza eklemek için sabırsızlanıyoruz.

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu – Color Riche Rujlar

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu – Color Riche Rujlar

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonunda 2 farklı renkte Color Riche ruj bulunuyor. 16 saate kadar kalıcı formülü ve yoğun renkleri ile bu rujlar görür görmez kalbimizi kazandı bile!

Bu rujlardan ilki, kırmızı halıdan ilham alan harika bir kırmızı tonu. Cannes yapraklarını kabartmalı olarak gövdesinde bulunduran bu rengin adı 297 Red Passion. Bu çekici kırmızı ruj tonu, kendimizi kırmızı halıda hissetmek için birebir! Diğeri ise son derece romantik bir pembe tonu. 303 Rose Tendre, ışıltılı pembe tonu ile günlük ve gece makyajlarında kullanmak, fresh ve romantik bir etki elde etmek için ideal!

L’Oréal Paris Cannes özel makyaj koleksiyonu – Color Riche Rujlar

L'Oréal Paris makyaj artisti Ali Rıza Özdemir'in önerilerinden oluşan Cannes Makyaj Koleksiyonu, her daim kendini kırmızı halıda hissetmeyi sevenler için harika ürünler barındırıyor. Sen de bu kırmızı halı ihtişamını yaşamak istersen, tüm ürünleri Trendyol'da bulabileceğini unutma!

Yorumlar

1 Yorum

Fatmanur Güvenli 10 Haz 2020 - 02:30

Aşırı derecede merak ettiğim koleksiyon ürünleri. Ürünler hakkında yazı için teşekkürler.????????????

Faydalı Buldum
10 Haz 2020 - 02:30

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler