loader

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri

Favoriye Ekle

Mükemmel dudak makyajının kapılarını aralayan, en yeni favorilerimiz L’Oréal Paris Infaillible dudak kalemleri bugün merceğimiz altında!

Makyajında ruj kullanmayı sevenler burada mı? Bir çoğumuz için dudak makyajı son derece önemli, hatta öyle ki günlük makyajımızda bile cesur renkleri kullanmaya bayılıyoruz. Durum böyle olunca da, dudak makyajımızı kusursuzlaştıran ve kalıcılığını arttıran dudak kalemleri olmazsa olmazımız. İşte bugünkü yazımızın konukları da L’Oréal Paris’in yeni Infaillible dudak kalemleri! Hazırsan, incelemeye başlıyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri_1

Dudak kalemi olmadan ruj sürmeyenlerden misin? Kusursuz görünen bir dudak makyajına giden yol gerçekten de dudak kaleminden geçiyor. Hem rujun görünümünü mükemmelleştiriyor hem de kalıcılığını arttırıyor ve gerçekten de kendilerinden vazgeçemiyoruz.

Son günlerdeki yeni keşfimiz ise L’Oréal Paris’in yeni çıkan Infaillible dudak kalemleri. Toplamda 8 farklı rengiyle her ruja uyumlu olan bu dudak kalemlerinin, senin de vazgeçilmezin olacağına eminiz!

L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemlerinin Yapısı ve Renkleri

Yumuşacık yapısı sayesinde çok kolay uygulanan bu kalemler, rujlarla harika bir uyum sağlıyorlar. 8 rengin her biri de L’Oréal Paris rujlarıyla uyumlu, hatta isimlerinden eşleştirmek de son derece kolay. Dudağı kurutmayan yapıları ile hem dudak çerçevelemek hem de dudağın tamamına uygulayıp kalıcılığı arttırmak için son derece müsait. Mat bitişleri ile harika bir görünüm verirlerken aynı zamanda rujun gün içinde dağılmasının da önüne geçiyorlar. Bizim seçtiğimiz 3 farklı renkteki dudak kalemi ve onlarla uyumlu olan rujları görmeye ne dersin?

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri_2

Denediğimiz ilk renk: 207 Wuthering Purple. Muhteşem bir mor tonu olan bu dudak kalemi, çok severek kullandığımız Infaillible Lip Paint Matte rujlardan 207 Wuthering Purple rengiyle birebir uyumlu. İlk olarak dudak kalemi ile dudaklarımızı çerçeveledikten sonra, likit mat ruju üzerine uyguluyoruz.

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri_3

Sen de bizim gibi kahverengi severlerden misin? Son zamanların trendi kahverengi rujlar ile birlikte dudak kalemi ihtiyacımız da Infaillible dudak kalemleri ile son buldu çünkü 213 Stripped Brown gerçekten mükemmel bir ton! Yine tonunu ve yapısını çok sevdiğimiz Infaillible Nudist Lip Paint rujlardan 213 Stripped Brown ile birebir uyumlu!

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Infaillible Dudak Kalemleri_4

Infaillible dudak kalemlerinden 212 Nude-ist, yine Nudist Lip Paintler’den kendi adıyla aynı olan 212 Nude-ist ile birebir uyumlu ama biz bugün bu dudak kalemini 636 Mahogany Studs ile kullanıyoruz. Bu dudak kaleminin rengi o kadar güzel ki, kendinden birkaç ton daha koyu olan rujlarla da mükemmel uyum sağlıyor. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler