loader

İnceliyoruz: L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Malzemeleri

Favoriye Ekle

Kusursuz makyajı garantileyen L’Oréal Paris Infaillible makyaj malzemelerini tek tek inceliyoruz!

Hepimizin, makyaj çantalarımızda olduğu için kendimizi güvende hissettiğimiz, her durumda arkamızı kollayan ve hata yapmamıza izin vermeyen makyaj malzemelerimiz var. Cildimizi kusursuz göstereceğine emin olduğumuz, pratik bir şekilde uygulanan ve gün boyu da etkisini kaybetmeyen bu makyaj malzemeleri olmasaydı ne yapardık bilmiyoruz! İşte L’Oréal Paris Infaillible serisindeki tüm ürünler de bu özelliklere sahip. Şimdi gel makyajın bu kahramanlarına daha yakından bakalım!

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible fondötenler, ten makyajımızın en sadık koruyucularından. Infaillible serisindeki tüm fondötenler, hem kalıcılıklarıyla hem de cilde verdikleri kusursuz görünümle vazgeçemediklerimizden.

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, yenilenen formülüyle kapatıcılık etkisini 24 saate kadar sürdürüyor. Cildin nefes almasını sağlarken, tüm kusurları gizliyor ve cilde çok doğal, canlı bir etki veriyor. Bulaşmaya ve temasa dayanıklı olduğu için, son zamanlarda en sevdiğimiz fondötenlerin başında geliyor.

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer

L’Oréal Paris Infaillible serisindeki en sevdiğimiz kapatıcı, More Than Concealer! Tüm yüze uygulanabilen bu yüksek örtücülükteki kapatıcı, en inatçı izleri ve göz altı morluklarını bile kapatabiliyor. İster tek başına tüm yüzde kullanabilir, istersen de fondötenin üzerine uygulayarak kusursuz bir cilt görünümüne sahip olabilirsin. 24 saate kadar kalıcı olan bu kapatıcı, bize göre her makyaj çantasında bulunmalı!

L’Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L’Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L’Oréal Paris Infaillible makyaj bazları, farklı cilt problemleri için harika seçenekler sunuyor. Ciltteki kızarıklıkları gideren, gözenek görünümünü gizleyen, cildi matlaştıran, fondötenin daha iyi tutunmasını sağlayan ve cilde blur etkisi veren Infaillible makyaj bazları arasından ihtiyacın olanı seçip kusursuz bir ten makyajı elde edebilirsin. Bu bazların ortak özelliği, fondötenin kalıcılığını artırmaları ve cildi kusursuz göstermeleri.

L’Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon

L’Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon

Mat rujlar, her zaman makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri. Kalem mat rujlar ise pratiklik konusunda makyajımızı bir adım öteye taşımak için hep elimizin altında. L’Oréal Paris Infaillible Matte Lip Crayon rujlar, ultra mat, ultra kaygan ve pratik! E vitamini ve Jojoba yağı içeren formülleri sayesinde dudaklara çok kolay bir şekilde uygulanabilen bu mat rujlar, kalem formları sayesinde de ekstra bir pratiklik sağlıyorlar. Dudakları gün boyu nemlendiren bu mat rujların 8 farklı rengi var ve hepsi de mis gibi karamel kokuyor!

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Yüksek kapatıcılığa sahip, sağlıklı ve mat bir bitiş veren L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten, porselen gibi bir cilt görünümü istediğimizde ilk tercih ettiğimiz fondötenlerden. Bu fondöten, cilde yüksek kapatıcılık verirken asla ağırlık yaratmıyor ve cildin canlı görünmesini sağlıyor. Serum içeriği ile sağlıklı bir görünüm verirken, özel pudralı formülü ile cildin 24 saat boyunca yağlanmasını kontrol ediyor.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder

Cildinde kadifemsi bir etki elde etmek, makyajını sabitlemek ve matlaştırmak için L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Transparan Pudra’yı mutlaka denemelisin. İncecik yapısı sayesinde ciltte anında dağılan bu transparan pudra, ten ürünlerini sabitliyor, cildi matlaştırarak yağlanmayı kontrol altına alıyor, cilde uyum sağlayarak kadife gibi bir etki bırakıyor.

L’Oréal Paris Infaillible Les Chocolats ve Les Macarons Rujlar

L’Oréal Paris Infaillible Les Chocolats ve Les Macarons Rujlar

Çıktıkları ilk günden beri her renklerini denemek için delirdiğimiz L’Oréal Paris Infaillible Les Chocolats ve Les Macarons likit mat rujlar, hem renk seçenekleri hem de mat bitişleriyle en sevdiğimiz rujlardan. Ultra mat etkili, 16 saate kadar kalıcı bu rujlar o kadar lezzetli kokuyorlar ki resmen bağımlılık yaratıyorlar. Çikolata tonlarına sahip Les Chocolats ve en tatlı pembelerden oluşan Les Macarons rujlar, dudakları kurutmayan mat formülleriyle en kalıcı rujlarımızdan. Üstelik hepsi de sıfır kalorili!

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici

Cildinde doğal, nemli ve aydınlık bir etki arıyorsan o zaman L’Oréal Paris Skin Paradise Renkli Nemlendirici tam sana göre demektir. Aloe, zencefil ve güvercin ağacı özleri ile cilde bakım yapan, gün boyu nemli kalmasını sağlayan bu renkli nemlendiricinin kapatıcılığı ise son derece yüksek. Tek seferde ciltteki kusurları gizlediği gibi, cilde çok doğal ve içten gelen bir ışıltı veriyor. SPF 20 içeriği ile de cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/