loader

İnceliyoruz: L’Oréal Paris La Petite Palette Far Paletleri

Favoriye Ekle

Yaz tam kapıda olduğuna göre, şimdi renklenmenin tam zamanı! En iyi far paletlerinden biri olan L’Oréal Paris’in yepyeni La Petite Palette far paletlerini denedik ve bir inceleme yazısı hazırladık!

Yazın en sevdiğimiz kısmı da renkleri dilediğimizce kullanabilmemiz. Çiçek desenli uçuş uçuş elbiseler, sandaletler, bronz bir ten ve rengarenk göz makyajları yaz aylarımızın özeti. Günlük makyajımızda bile parlak tonları kullanmayı çok seviyoruz ve son zamanlarda işimize çok yarayan yepyeni far paletleri ile tanıştık: L’Oréal Paris’in La Petite Palette far paletleri! İster doğal, ister buğulu istersen de parlak bir göz makyajı için bu minik paletler bir harika. Şimdi tüm renkleriyle L’Oréal Paris’in La Petite Palette far paletlerini incelemeye ne dersin?

L’Oréal Paris La Petite Palette far paletleri

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (16 Mar, 2018, 1:24ös PDT)

L’Oréal Paris’in bahar ve yaz aylarının canlı göz makyajlarını ele geçiren yepyeni far paletleri La Petite Palette’leri, 6 farklı renkte ve her birinde de 5 tane birbiriyle uyumlu ve başka hiçbir yerde kolay kolay bulunamayacak tonda far bulunuyor. Farların yapısı son derece yumuşak, yoğun renk etkili ve birbirleriyle çok kolay karışıyorlar.

Her zaman hayalini kurduğumuz mükemmel göz makyajlarına bizi bir adım daha yaklaştıran ve işimizi inanılmaz derecede kolaylaştıran L’Oréal Paris’in La Petite far paletleri, küçük ve kompakt yapılarıyla çantada taşımaya da son derece uygunlar. Çarpıcı bir etki için güçlendirilmiş renk etkisi olan bu paletlerde, son derece doğal 4 renk ve bir de o makyajı canlandırıp iyice ön plana çıkarmak için bir parlak renk bulunuyor. Kısacası her şey tamamen o günkü moduna kalmış. İster buğulu bir göz makyajı yap, istersen de parlak renkle bakışlarını ön plana çıkar. Bu paletlerle nasıl bir makyaj yaparsan yap, her türlü dikkat çekeceği kesin.

L’Oréal Paris La Petite Palette far paletleri

Optimist

İnceliyoruz: L’Oréal Paris La Petite Palette Far Paletleri_1

Işıltılı bej ve haki tonlarından oluşan L’Oréal Paris La Petite Palette Optimist far paletinin parlak rengi turkuaz. Tüm bu renklerin birbirleriyle olan uyumu bize Ege’nin turkuaz denizlerini hatırlattı! Doğal tonlarla yapılan buğulu bir göz makyajını, turkuaz renginin ferahlığı ile ön plana çıkarmak tam bu yaza göre!

Feminist

L’Oréal Paris La Petite Palette Feminist far paleti

L’Oréal Paris La Petite Palette Feminist far paletindeki yeşil, bej ve mor tonlarının uyumu tartışılamayacak kadar güzel! Eğer sıradan dumanlı göz makyajlarına biraz daha renk katmak istiyorsan, yeşilden daha güzel bir renk düşünemiyoruz. Uyumlu ama dikkat çekici bir kontrast yaratmak için de paletteki koyu mordan yardım alabilirsin.

Fetishist

L’Oréal Paris La Petite Palette Fetishist far paleti

Metalik gri tonları, özellikle gece makyajları için vazgeçilmez renklerden. L’Oréal Paris La Petite Palette Fetishist far paletindeki açık ve koyu gri tonları, içerisindeki ışıltılarla işi daha da cazip kılıyor. Tam ortadaki parlak gümüş rengi, gözlere ekstra bir boyut kazandırmak için harika!

Maximalist

L’Oréal Paris La Petite Palette Maximalist far paleti

Bahar ve yaz sezonunun en popüler renkleri olan turuncu ve altın tonlarını bir arada barındıran sımsıcak bir palet L’Oréal Paris La Petite Palette Maximalist. Altın ve turuncu tonlara ise en alttaki bordo ve kahverengi eşlik ediyor. Bu yaz bu palet, gün batımı tonlarında göz makyajları yapmak için birebir.

Nudist

L’Oréal Paris La Petite Palette Nudist far paleti

Günlük makyajında doğal tonları tercih ediyor ama yaz aylarında da sıcak ve parlak bir renkle canlılık katmak istiyorsan L’Oréal Paris La Petite Palette Nudist far paleti tam sana göre. Işıltılı nude ve altın tonlarına eşlik eden vişne rengi gerçekten sıcak yaz makyajları için ideal.

Stylist

İnceliyoruz: L’Oréal Paris La Petite Palette Far Paletleri_2

Göz makyajında elektrik mavinin ne kadar trend olduğunu söylemiştik. L’Oréal Paris La Petite Palette far paletlerinden Stylist de içerisindeki ışıltılı kahve tonları ile birlikte göz alıcı bir elektrik mavi içeriyor. Bej, kahve ve mavinin mükemmel uyumu tamamen palete yansımış. Özellikle mezuniyet makyajları için Stylist çok işine yarayacak!

Birbiriyle inanılmaz uyumlu renk kombinleri ve parlak tonları ile canlı göz makyajların imkan sağlayan L’Oréal Paris La Petite Palette far paletleri, bu yazın favorisi! Yumuşacık, neredeyse kadife gibi far yapıları, küçük boyuyla çantada rahatça taşınabiliyor olması ve farlarının yoğunluğu ile L’Oréal Paris La Petite Palette far paletlerini biz çok sevdik! Bu yaz mutlaka denemen için şiddetle öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/