loader

İnceliyoruz: L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Yılbaşına dair her şey bizi son derece heyecanlandırırken, L’Oréal Paris’in yılbaşına özel çıkardığı makyaj koleksiyonuyla karşındayız!

Işıltılı farlar, glitter eyeliner, canlı ve parlak rujlar, altın ışıltılı maskaralar ve göz alıcı likit aydınlatıcılar bulunun, ışıl ışıl bir makyaj koleksiyonu ile tanıştık ve hemen sana anlatmaya geldik! L’Oréal Paris’in bu yılbaşına özel çıkardığı koleksiyonu ile 2018’i en ışıltılı bir şekilde geride bırakmaya hazırız. Bakalım bu koleksiyonu sen de bizim kadar sevecek misin?

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu

Bize göre ışıltının abartılı bir dozu olamaz, hele ki yılbaşı makyajı söz konusuysa! Özellikle de glitter devreye girdiğinde, her şey gözümüze daha güzel görünüyor. Yılbaşı zamanı da ışıltının miktarını dilediğimiz gibi artırabildiğimiz için bizden mutlusu yok! En sevdiğimiz markalardan L’Oréal Paris de bu yılbaşına özel çıkardığı koleksiyon ile gönlümüzü fethetti. Glitter eyeliner, glitter far, altın glitterlı maskara derken, bu yılbaşı makyajında da maksimum parlaklığı elde etmenin harika bir yolunu bulduk. Şimdi bu özel yılbaşı koleksiyonunu tek tek inceliyoruz!

Glitter farlar

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu glitter farlar

Yılbaşı makyajında en çok neye ihtiyacımız var? Tabii ki glitter! L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonunda, hedefi tam 12’den vuran iki glitterlı far var ve renkleri de çok güzel! Sınırlı sayıdaki bu farlardan biri, son zamanların en trend renklerinden biri olan mor ve diğeri de her makyajın olmazsa olmazlarından altın rengi. Bu farların yapısı, tıpkı diğer L’Oréal Paris farlarda olduğu gibi son derece yumuşak ve yoğun pigmentli. Tek seferde bile tüm yılbaşına yetecek kadar ışıltıyı gözlere taşıyabiliyorlar.

Glitter Eyeliner

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu glitter eyeliner glitter fever

Eyeliner zaten bizim için bir klasik, bir de glitterlı olduğunda akan sular duruyor. Yılbaşı makyajında glitter eyeliner ise göz makyajının tüm seyrini değiştiriyor. L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonunda iki farklı renkte eyeliner bulunuyor. İçerisindeki holografik etkili glitterlarla resmen bir illüzyon yaratan Glitter Fever eyelinerlardan biri, gümüş renkte ve her makyaja yakışacak cinsten. Diğer lacivert olan da, renkli makyajları sevenler için mükemmel bir seçenek.

Stardust likit aydınlatıcı

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu star drops likit aydınlatıcı

Işte L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonun yıldızı: Star Drops likit aydınlatıcı. Cilde göz alıcı bir ışıltı veren bu altın renkli likit aydınlatıcı, hem yüzün yüksek bölgelerine uygulamak için hem de fondötenin içine karıştırmak için ideal.

Canlı renklerde Color Riche rujlar

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu color riche rujlar

Altın ışıltılı bir kırmızı, mor simli  bir fuşya ve yine altın ışıltılı mükemmel bir nude tona sahip 3 Color Riche ruj da L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonunda ve aralarından seçim yapması gerçekten zor. Eğer gözleri hafif tutup dudakları ön plana çıkarmak için fuşya renkli 488 Close At Night, dumanlı göz makyajı ile kombinlemek için kırmızı 393 Paris is Burning ve iddialı göz makyajlarını odak noktası yapmak için 259 Nude After Party harika seçenekler. Üzerlerindeki oymalı yıldız deseni ise tam koleksiyonluk!

Altın simli maskara

L’Oréal Paris Yılbaşı Koleksiyonu volume million lashes mascara top coat

L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonundaki en ilgi çekici ürünlerden biri de altın simli L’Oréal Paris Volume Million Lashes maskara top coat’u olsa gerek. Normal maskaranın üzerine uygulanan bu maskara, kirpiklere anında altın ışıltısı veriyor. Makyajı en ışıltılı şekilde tamamlamak için çok güzel bir seçenek.

L’Oréal Paris yılbaşı koleksiyonunu nasıl buldun? Eğer sen de bizim kadar ışıltıyı ve glitterı seviyorsan, yılbaşı makyajında bu koleksiyonun üyelerine mutlaka yer vermelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler