loader

İnceliyoruz: Makyaj Bazı Dosyası

Favoriye Ekle

Kusursuz makyajların en etkili silahları olan en iyi makyaj bazlarını tek tek inceliyoruz!

Pürüzsüz, canlı ve sağlıklı görünen bir cilt için makyaj bazları en büyük kurtarıcılarımız. Cilt tipine ve ihtiyacına göre, fondötenden önce kullanacağın makyaj bazı ile çok şeyi değiştirebilirsin. Makyaj bazlarıyla gözeneklerini gizleyebilir, fondöteninin kalıcılığını artırabilir, cildine sağlıklı bir ışıltı verebilir ve renk eşitsizliklerini giderebilirsin. Pürüzsüz ve porselen gibi görünen bir ten makyajı için, en iyi makyaj bazı önerilerimizi bir araya getirdik!

Maybelline Face Studio Prime Makyaj Bazları

Maybelline Face Studio Prime Makyaj Bazları

Kusursuz bir ten makyajı için Maybelline Face Studio Prime Makyaj Bazları, belli başlı cilt problemlerini hedefleyerek cildin pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Nemlendirici etkili makyaj bazıyla kuru cildini nemlendirebilir, aydınlatıcı makyaj bazıyla cildine içten gelen bir ışıltı verebilir, gözenek gizleyici makyaj bazıyla genişleyen gözeneklerini yok edebilir ve kızarlık önleyici makyaj bazıyla da cildindeki kızarıklıkları nötrleyebilirsin. Su bazlı formülleriyle ciltte hiç ağırlık yaratmayan bu makyaj bazları, cilt kusurlarını gizledikleri gibi fondötenin kalıcılığını da artırıyorlar. Maybelline makyaj bazlarını daha detaylı incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları

L'Oréal Paris Infaillible Makyaj Bazları, ilk çıktıkları günden beri makyaj çantalarımızdan eksik olmayan, en sevdiğimiz makyaj bazlarından. Gözenek gizleyici, aydınlatıcı ve matlaştırıcı seçenekleri ile cilde kusursuz bir bitiş veren bu makyaj bazları, aynı zamanda ten makyajının kalıcılığını da artırıyor. Kendinden filtreli selfieler çekmek için sıklıkla başvurduğumuz L'Oréal makyaj bazları, cildi makyaja hazırlamak için en iyi seçeneklerden.

NYX Professional Makeup Pore Filler Makyaj Bazı

NYX Professional Makeup Pore Filler Makyaj Bazı

Eğer geniş gözeneklerle başın dertteyse ve tek bir hamlede hepsini görünmez yapmak istiyorsan, NYX Professional Makeup Pore Filler Makyaj Bazı'nı mutlaka denemelisin. Vegan formüllü bu makyaj bazı, gözenek, kırışıklık ve cilt kusurlarını tek seferde gizleyerek resmen mucizevi bir etki veriyor. Tampon hareketlerle bu makyaj bazını uygulayıp üzerine fondötenini sürdükten sonra, cildinin porselen gibi göründüğünü fark edeceksin!

YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer

YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer

Hem cilt kusurlarını gizlemek hem de cildine içten gelen bir ışıltı vermek istiyorsan, YSL Beauty Touche Eclat Blur Primer tam sana göre demektir. Bakım yapan yağlar ve ışıltılar içeren bu makyaj bazı, cilde blur etkisi vererek kusurların görünümünü azaltıyor ve cildi makyaja hazırlıyor. Cildin kendi ışıltısını ön plana çıkarıyor ve doğal bir şekilde aydınlanmasını sağlıyor. Ayrıca kadifemsi dokusu sayesinde cildi yumuşacık yapıyor. İçerisindeki altın renkli ışıltılar gerçekten de göz kamaştırıcı!

Lancome Makyaj Bazları

Lancome La Base Pro Hydra Glow Makyaj Bazı

Lancome makyaj bazları, kadife gibi yumuşacık, aynı zamanda da kusurları gizlenmiş bir cilt görünümü için kullanmayı en sevdiğimiz makyaj bazlarından. Lancome Prep & Hydrate Makyaj Bazı cildi nemlendirirken doğal ve aydınlık bir görünüm verirken, Lancome Prep & Matte Makyaj Bazı cildi matlaştırarak cildin gün içerisinde parlamasına engel oluyor. Cildi makyaja hazırlayarak, ten makyajının çok daha kusursuz ve kalıcı olmasını sağlayan bu makyaj bazları, favorilerimizden!

Maybelline Baby Skin Makyaj Bazı

Maybelline Baby Skin Makyaj Bazı

Gözenek görünümü, ten makyajında başımızdaki en büyük belalardan biri. Bu yüzden gözenek gizleyen makyaj bazlarından bir türlü vazgeçemiyoruz. Maybelline Baby Skin Makyaj Bazı da, anında gözenekleri gizleme özelliği ile en sevdiklerimizden. Vişne özleri içeren formülüyle pürüzsüz bir etki bırakıyor ve gözenekleri anında gizliyor. Ağırlık yaratmadığı için de gün içerisinde cildin gün boyu rahat hissetmesini sağlıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/