loader

İnceliyoruz: Maybelline Hydra Extreme Rujlar ve Renkleri

Favoriye Ekle

Maybelline ruj denemelerimiz hız kesmeden devam ediyor! En sevdiğimiz saten bitişli Maybelline Hydra Extreme Rujlar makyaj.com editörlerinin radarına girdi. Hydra Extreme rujların yapısı, kalıcılığı ve renk seçeneklerini bugün yakından inceliyoruz.

Modası geçmeyecek, klasik ve moderni birleştiren Maybelline New York Hydra Extreme rujlar, uzun vadede makyaj koleksiyonuna yatırım yapmak isteyenler için ideal! En iyi ruj önerileri arasında gösterilen bu Maybelline ruj serisindeki en sevdiğimiz renkleri öğrenmek için okumaya devam etmelisin. 

Maybelline Hydra Extreme Rujlarının Özellikleri Nelerdir?

İnceliyoruz: Maybelline Hydra Extreme Rujlar ve Renkleri_1

Makyaj.com editörleri olarak bir rujdan beklentimiz dudaklarımızı kurutmaması, sağlıklı görünmes, renk seçenekleri ve tabii ki ne kadar kalıcı olduğudur. Maybelline Hydra Extreme rujların en önemli özelliği nemlendirici etkili olmaları. Bingo! En sevdiğimiz özelliği Hydra Extreme rujlar sayesinde elde edebildik, peki ya diğer özellikleri?

Maybelline New York Hydra Exteme rujlar, canlı ve doğal renk seçenekleri, uzun süre dudakta bozulmadan kalabilmeleri ve saten bitiş özelliği sayesinde en iyi parlak rujlardan biri haline geldiler. Etkileyici ve parlak renklere sahip bir ruj arıyorsan sen de en kısa zamanda Hydra Extreme rujlarla tanışmalısın. 

Maybelline Hydra Extreme Ruj Renkleri

İnceliyoruz: Maybelline Hydra Extreme Rujlar ve Renkleri_2

Maybelline Hydra Extreme Ruj 590

En çok beğenilen ve satılan Hydra Extreme ruj renklerinin başında 590 numaralı Burgundy rengi yer alıyor. Son zamanların en büyük makyaj trendlerinden olan Burgundy makyaj akımı dudaklarda da çok havalı görünüyor. Eğer orta ve üzeri dolgunlukta dudakların varsa Burgundy renginin sana çok yakışacağına eminiz.

Saten bitişli, yumuşak uygulaması olan aynı zamanda yoğun renk pigmentasyonu olan bu ruju denedikten sonra bırakamayacaksın.

Maybelline Hydra Extreme Ruj 210

İkonik bir diğer Maybelline ruju ise Maybelline That's Mauvie rengi. En güzel pembe alt tonlu nude renklerinden biri olan Maybelline Hydra Extreme Ruj 210 dudaklarda doğal, parlak nude etkisi bırakıyor.

Maybelline ruj 210 rengini biz en çok buğday tenlilere ve esmerlere yakıştırıyoruz. Sen de yok gibi görünen makyaj yaptığın günlerde bu nude rengi tercih edebilirsin. Tenine yakışan ruj renklerini biliyorsun, değil mi?

Maybelline Hydra Extreme Ruj 535

Canlı, parlak kırmızı ruja kim hayır diyebilir? Maybelline 535 ruj Passion Red tam yılbaşı gecesi veya sevgililer günü özel günlerde sürmen gereken kırmızı ruj!

Maybelline New York Hydra Extreme Ruj 535 Passion Red'in yumuşak yapısı ve kalıcı etkisini gördükten sonra diğer kırmızı rujları denemek dahi istemeyeceksin.

Maybelline Hydra Extreme Ruj 815

Koyu kırmızı ve böğürtlen tonlarının karışımı ruj rengi arıyorsan Maybelline Hydra Extreme Ruj 815 Black Cherry rengini denemelisin. Esmerlere çok yakışan bu ruj rengi dudakları daha dolgun ve çekici gösterir.

Bizim en sevdiğimiz koyu kırmızı ruj renklerinden biri olan 815 Black Cherry ruju, tek farla yapılan göz makyajlarıyla birleştirebilirsin.

Hydra Extreme Rujları Hangi Makyaj Modelleri İle Kullanabilirsin?

İnceliyoruz: Maybelline Hydra Extreme Rujlar ve Renkleri_3

Maybelline Hydra Extreme saten bitişli rujları hem gündüz hem de gece makyajına uyarlayabilirsin. Saten bitişli kırmızı tonlu rujları kontrast yaratması için mat ten makyajıyla kombinleyebilirsin. Eğer yağlı bir cildin varsa, fondöteninin üzerine matlaştırıcı pudranı uygulayarak makyajının parlamasını mutlaka önlemelisin.

Parlak kırmızı rujunu, sade ve abartısız göz makyajıyla birleştir. Göz makyajında bronz, nude ve açık kahverengi renkler harika görünecektir. Kırmızı ruj sürdüğünde, dumanlı göz makyajı gibi birden fazla rengi kullanman gereken stiller yerine tek renk far ile yapılan minimal göz makyajlarını tercih etmelisin.

Maybelline Hydra Extreme Matte rujlarda ise daha aydınlık ve ışıltılı ten makyajlarını değerlendirme sırası! Nude mat rujunu koyu dumanlı göz makyajınla birleştirerek en iyi gece makyajına imza atacaksın. Hydra Extreme Matte rujların kadifemsi bitişi sayesinde dudakların hiç çatlamayacak ve mat rujun donuk görünmeyecek.

Editörün önerisi: Makyajının gün boyu göz alıcı görünmesi için

Maybelline New York Super Stay fondötenle

tamamla.

Maybelline Hydra Extreme Ruj’u Kullananların Yorumları

İnceliyoruz: Maybelline Hydra Extreme Rujlar ve Renkleri_4


Hydra Extreme ruj, bugüne kadar kullandığım en yumuşak ve kalıcı rujların başında geliyor. Saten bitişli rujlarda ne çok parlak, ne de çok mat görünümleri seviyorum. Hydra Extreme ruj tam bunların ortasında. Dudağımda kuruluk yapmıyor ve gün boyu ilk sürdüğüm andaki efekti alabiliyorum.

Melis

Dudaklarımı kurutmayan mat ruj ararken Maybelline Hydra Extreme Matte rujlarla karşılaştım. Kolay sürülen ve dudakta kuruluk hissi bırakmayan bu mat rujları çok sevdiğim. Mat kırmızı ve mat nude tonlarını hemen hemen her gün kullanıyorum.

Gözde

Maybelline Hydra Extreme rujların en sevdiğim özelliği her makyajın kurtarıcıları olmaları. Çantamda mutlaka her makyaja yakışan en az 3 Maybelline ruju bulabilirsiniz!

İrem

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler